…..psali jsme o Malachi Martinovi velmi obšírně. Vše co předpověděl, se splnilo. Nyní budeme pevně věřit, že Putin s Trumpem porazili deep state a k ničemu níže uvedenému nedojde….

00:05

 

Rusko užije atomovky proti USA 1. dle Fatimského proroctví

Informoval o tom překladatel fatimského tajemství pro papeže Jana XXIII. P. Malachy Martin. Řekl, že USA je nepoužijí. Proč? Nestihnou to. Budou spáleny.

Podle dosavadního výkladu, který Kreml opakovaně potvrzoval, by ruská armáda použila jaderné zbraně jen jako obranu proti jadernému napadení. Branný výbor Rady Ruské federace (senárorů) 21.11.2018 dle RIA Novosti uspořádal besedu u kulatého stolu, která se věnovala budování armády „v podmínkách změněných forem a způsobů vedení války“. Akce se kromě senátorů zúčastnili zástupci ministerstva obrany, generální štábu ruské armády a prezidentské bezpečnostní rady. Účastníci kulatého stolu doporučili bezpečnostní radě, aby „připravila NOVOU redakci Základů politiky Ruské federace v oblasti jaderného zadržování, která určuje podmínky přechodu Ruské federace k nasazení jaderných zbraní a určuje rozhodování o odvetných opatřeních v případě, že protivník použije nadzvukové zbraně nebo jiné druhy strategických nejaderných zbraní,“ uvedla RIA Novosti.
Doporučení kulatého stolu není závazné dle: www.ceskenoviny.cz/…/1690107 , AVŠAK BYLO DOPORUČENO. To znamená, že bylo doporučeno jaderné zbraně použít jako první, dojde-li k útoku na Rusko pomocí nadzvukových a strategických NEjaderných zbraní, např. i pomocí HAARPu.

[wp_ad_camp_2]

Dle proroctví sv. Paisije Athoského a Josifa Vatopedského dojde k útoku nejadernými zbraněmi USA, Německa, Japonska a západních spojenců na území Ruska po 6 měsících čekání na to, že Rusko stáhne své vojska od bran Jeruzaléma, kde bude ruská armáda po dobytí Turecka.
Dle proroctví ctihodné poustevnice Alipie Golosejevské z Kyjeva bude napadena vlast Rusů na svátek apoštolů Petra a Pavla v listopadu. Když jí namítali, že tito apoštolé nemají v pravoslavném kalendáři svátek, tak odpověděla, že je to dle kalendáře jeruzalémského. Co přesně tato pravoslavná jurodivá myslela tímto slovem „jeruzalémského“ nevím, ale v katolickém kalendáři je každoročně 18. listopadu svátek posvěcení římských bazilik sv. apoštolů Petra a Pavla.

Dle proroctví vnuka od rumunského mučedníka a proroka Dumitru Dudumana bude USA dobyto raketami útokem ze severu směrem od severního pólu, což je technicky stále více možné, protože Je nenormální počasí – dochází k přepólování magnetického pole Země Více polsky na: www.pch24.pl/w-arktyce-robi-…

Má Bůh důvod trestat Američany a nechránit je? Má stejný důvod jako když vypálil ohněm a sírou Sodomu a Gomoru v době Abrahamově. Nepřirozený sex mužů s muži a žen s ženami tam byl normou jako je dnes už několik desetiletí uzákoněn a netrestán, a navíc je i privilegován od r.2015 ve formě homosexuálních sňatků a umožňování adoptování dětí těmito sodomskými pseudopáry ve všech spojených 50 Spojených státech amerických.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.