…..jak celé roky opakuji, VĚDĚNÍ JE MOC a kdo má vědění, ničeho a nikoho se nebojí. Je nutné vědění správně používat. Nechci zde dělat dlouhý rozbor, ale vztyčit nejdůležitější souvislosti tak, aby to každý pochopil. I ten, který nezná fyziku či biochemii. Proto prosím pozorně čtěte…..

22:22

Bytosti se většinou bojí neznámého. Když ale vědí, že neznámé jim nemůže ublížit a ani je poškodit, (mají vědění),  ztrácí z neznáma strach. Jsou naprosto v klidu. V klidu právě leží ta největší síla a energie. Před krátkou dobou na lidstvo vyskočilo strašidlo jménem virus. Je úplně jedno, jaký má název. Všeobecně virus. Může to být také bakterie…..

Pokud víme, jak se dají jacíkoliv vetřelci eliminovat, a to třeba preventivně, aniž by Vás napadli či se dostali do Vašeho těla, do Vaší blízkosti, jste v naprosté vyrovnanosti i klidu. Klidu, který dnes málokdo má.

Krátký, ale výstižný úvod nyní rozebereme i pro naprosté laiky! A prosím, pamatujte si ještě jednu důležitou věc. V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA A GENIALITA…..

[wp_ad_camp_2]

 

Možnost eliminace patogenů první

Tak tedy. Uvedeme si jednoduchý příklad. Představte si obrazně následující situaci. Člověk žije z vody, kterou denně potřebuje. Potřebuje denně přijmout dva, raději ale tři litry vody. Tělo ho potřebuje. Nejlépe čisté vody. Když donutíte člověka, aby vypil 30 litrů vody za den, selžou mu ledviny, zavodní se a odejde do jiné dimenze (nesprávně řečeno umře).

A nyní porovnání. Všechny baktérie a viry jsou (patogeny) nazveme je nyní vetřelci, kteří jsou mikroaerofilní. Mikroaerofilní znamená, jsou to vetřelci, kteří k životu potřebují minimum kyslíku. (Určité množství kyslíku) Pozor, potřebují ho. Bez kyslíku jinak také umírají. (člověk tři litry vody) Když jim dodáte velké množství kyslíku, tak umírají stejně rychle jako bez kyslíku. Málo či mnoho kyslíku je zabije. Potřebují ho mít dávkovaný!!!!! A nyní to porovnání s člověkem, který buď nevypil vodu, nebo si dal 30 litrů vody. Čeká ho to stejné co vetřelce. Je to jasné????? Ano určitě jste to všichni pochopili. Co z toho plyne?????

Dýchání skoro čistého kyslíku posiluje imunitu a hlavně likviduje v plících okamžitě veškeré patogeny. Proto v Číně všichni napadení jedinci, kteří dýchali kyslík z lahví po 5 hodinách byli bez problémů. Patogen nepřežil, člověk ano. Dříve se tímto způsobem léčili lidé s otevřenou tuberkulózou, než to zakázali. Kdo asi, je Vám jasné. Nebo jeli do hor…..

Osobně si dopřeji denně 1 hodinu čistého kyslíku z lahve. Zde ve Švajzu není zrovna levný, ale. Nepiji, nekouřím, a proto si ho mohu dopřát.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Další možnost, jak dostat do těla čistý kyslík a to okamžitě a přímo do krve, je dát si do 2 dcl-3 dcl destilované vody nebo stačí také filtrovaná voda, 10-20 kapek 30% peroxidu vodíku. Hned ráno na lačný žaludek a 30 minut nic nejíst. Pít se může jenom čistá voda.  Peroxid vodíku musí být naprosto čistý!!!!! Tím jste docílili stejného efektu jak dostat kyslík do krve. Celou hodinku až dvě cirkuluje v krvi a zabíjí patogeny…..

Bércové vředy, plísně na nohou a mnoho jiných poruch na kůži, tak jako znaménka, se šplícháním 15% H2O2 na postižené místo odstraní. Mnohokráte odzkoušeno od roku 1990. Mimo jiné rozkládá okamžitě jakékoliv jedy na látky pro tělo přirozené. Byl testován na lidech, které kousla mamba či tarantule a postižené místo se polilo okamžitě 30% H2O2. Během 15 vteřin je peroxid až v morku kosti a dotyčný přežije i bez protijedu. TESTOVÁNO v tajném výzkumu. Kyslík rozloží okamžitě veškeré jedy na látky pro tělo neškodné…..

Proto ho nikde nedostanete koupit, zakázala to farmamafie z těchto pochopitelných důvodů. Nekupujte v drogerii, tam je kontaminován těžkými kovy a arzénem!!!!!

Prosím po přečtení tohoto článku rozhodně nechoďte do lékáren, tam Vám ho nedají a zpozorní. Nesmějí ho prodávat!!!!!  Není třeba vířit vodu. No, i tak jsem ji tímto článkem zvířil….

 

[wp_ad_camp_2]

 

A nyní si vysvětlíme druhou možnost.

V předešlé sekci jsme virům a baktériím přidali až moc kyslíku a na následky odumřely. Viry neumějí na tuhle jedinnou možnost mutovat. A nyní pozor, vysvětlíme si druhou, stejně důležitou a kvalitní možnost eliminace virů a baktérií a to způsobem, že jim kyslík naprosto odebereme. Říkáte, že to není možné????? Je. Je to lehčí než si myslíte. Proto se i tento produkt záměrně tají a když Vám ho dokonce prodají, není z důvodu skladování a následným výpadku částic z koloidu funkční. Nebo dokonce oskenováním se také eliminuje. Ano tušíte dobře, budeme hovořit o KOLOIDNÍM STŘÍBŘE.

Vaše krev v těle je dokonalý koloid. Lepší v přírodě neexistuje. Koloid znamená, že se veškeré částice drží od sebe stejným nábojem. Vzájemně se odpuzují. A protože tělo je vysoce konstruktivní organismus, má také veškeré náboje právě negativní.

Viry a baktérie mají ale náboj pozitivní. Pozitivní = destruktivní. A zde je právě jejich velká výhoda jak tělu škodit. Z fyziky víme, že pozitivní náboj přitahuje negativní náboj. Přitahnou se a nechají se po těle roznášet. Ale pozor. Když dodáme do těla částečky koloidního stříbra, které má mnohem silnější náboj než okolní koloidní tekutina, viry a baktérie se právě přitáhnou tímto nábojem. Silnější vyhrává. Je to jako s magnety, slabý magnet je vždy „poražen“ a silnější zvítězí. Negativní slabě nabité částice jsou veškeré částice v krevní tekutině. Když se přidají velice silně negativně nabité částice, okamžitě si přitahují pozitivní k sobě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nyní můžete namítnout, že se tím ale nic nezmění. Budu Vám odporovat. Změní. Přitažením pozitivního viru či baktérie přebije síla negativně nabité částice stříbra náboj pozitivní a patogen ztratí náboj. A zde je právě ta velká výhoda. Baktérie a viry dýchají pomocí enzymů, které si sami tvoří díky pozitivnímu náboji. Když ho ztratí, (depolarizují) během několika vteřin (20-30) umírají, ztratí naprosto náboj a udusí se. Je to tak jednoduché. Patogen ztratí náboj, odpadne od částečky stříbra a tělo ho vyloučí ven. Částice koloidního stříbra si přitáhne další patogen a takto pokračuje v těle celých cca 7 dní, než také ztratí náboj a vyloučí se z těla močí…..

Neexistuje žádný dokonalejší systém eliminace virů a baktérií a jiných patogenů v těle, jako systém zavedení koloidního stříbra do těla!!!!! Ale protože se nedá tato látka patentovat a farma-mafie by nedokázala docílit bilionových zisků na antibioticích, tak ji nikde nenabízejí.

Koloidní stříbro dle kvality a velikosti náboje vydrží v těle asi 7 dní. Pak ztrácí náboj a z těla se vylučuje močí. Je lepší si vyrobit sám nekvalitní koloidní stříbro při problémech doma, než používat antibiotika s milióny vedlejšími účinky. Rozhodnutí je ale pouze a jenom ve vašich rukou. Já Vám ukázal cestu ale tou cestou musíte jít vy, nikoliv já…..

Pro zajímavost: Koloidní stříbro a koloidy byly poprvé objeveny a použity 1805-1850. Studie KS (koloidního stříbra) byly uskutečněny v roce 1895 -1910  v Americe a protože nemohly být patentovány pro farma-mafii, smetli vše ze stolu. Vidíte tedy, že se jim rozhodně o zdraví lidí nejedná. To jste ale už dávno všichni zjistili…..

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kvalitní koloidní stříbra (500-777 ppm) se vyrábějí v laboratoři. Na kvalitu má vliv nasměrování elektrod na sever a jih, síla rezonanční frekvence dle magnetické síly zemské, teplota intenzita proudu a rezonanční frekvence v daný okamžik. Takové se doma rozhodně nedá vyrábět. Kvalita 40ppm, kterou jsme po Evropě z různých e-shopů koupili a udělali rozbor, nebyla moc valná.

Mnoho z Vás mně psalo, že byli na plazmových generátorech a Zaperech, a že jim to moc nepomohlo. Ano nemohlo, speciálně na viry jsou bezzubé, protože viry při prvním zabitém jedinci okamžitě mutují a mění svoje frekvence a energie. Jsou to velice inteligentní potvůrky. Proto je lepší použít výše zmíněné produkty H2O2 nebo KS,  které jsou daleko levnější než metody nějakého ozařování. Musím ale přiznat, že některým jedincům na baktérie plasma pomohla. Je to ale loterie.

Prosím stáhněte si tento článek či pečlivě zapište, pro případ, že ho v budoucnu budete potřebovat. Pamatujte, nevíme co nás čeká a elektrická energie nemusí být k dispozici…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Děkujeme za přečtení článku a jsme rádi, že Vám můžeme pomoci. Proto prosím, nemějte z ničeho strach. No snad jenom ze zlých a hloupých lidí…..

Napsal tm

p.s.: přístroj na výrobu koloidního stříbra, ten nejjednodušší si sami můžete vyrobit za necelých 500 Kč a k tomu elektrody asi za 1.200 Kč. Musejí být 999,9 ryzosti!!!!

Plánek na stavbu přístroje bude mít určitě Maroš, když ne, tak ji otiskneme. Jinak se dá koupit už hotový za 4.800 Kč jmenuje se ionic puĺser

Pozn.: Na základě nařízení EU, která vstoupila v platnost v roce 2010, se již koloidní stříbro nesmí prodávat pro vnitřní užívání. Proč asi?????

No proč asi? Nenažranci jsou ještě více nenažraní a nikdo by nekupoval jejich antibiotika.

Zde se dá objednat

Chtěl bych nakonec zdůraznit následující. Článek byl uveden pro čtenáře tadesca pro případ rozšíření nekontrolované epidemie, která by nás mohla také zasáhnout. Proto tento článek. Nikomu samozřejmě nevnucujeme rady a všichni používají produkty, které jsme zde uvedli na vlastní zodpovědnost. Nezapomeňte že 30% H2O2 nesmí nikdy přijít do očí a BEZ ZŘEDĚNÍ DO ÚST!!!!! Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.