Najprv skrytá a dnes aj zjavná propaganda satanizmu prenikla prostredníctvom šoubiznisu už i do ruskej spoločnosti.

Satanizmus pre masy

Zo zábavky dospievajúcej mládeže sa satanizmus stal „náboženstvom“ západnej elity. Presunul sa do hlavného módneho prúdu.

Klobúky s rohmi, topánky s kopytami, náušnice s obráteným krížom, kabelky s hadom pokušiteľom, pyramídy so vševidiacim okom či tri šestky sú „trendy“.

Rovnako ako pošliapanie a výsmech kresťanských symbolov. Budí to dojem, ako keby niekto „dal povolenie“ na rozšírenie satanizmu medzi široké obecenstvo.

Rock ako nástroj satanizmu

Diabol je už dlho zakorenený v dušiach kedysi mladých a dnes už „zrelých“ ľudí prostredníctvom rockových kapiel a idolov. Ideologický základ získal od okultistu Aleistera Crowleyho. A tiež autora Satanskej Biblie Antona LaVeya.

Popová avantgarda Lucifera

Popová hudba je „iná káva“. Má totiž dopad na oveľa širšie publikum. Preto jej „zákulisná moc“ venuje dôslednú pozornosť.

Napríklad Britney Spears si už ako superstar oholila hlavu a napísala na čelo tri šestky. Vyhlásila, že je Antikrist. Prišla s démonickou piesňou, v ktorej bolo údajne počuť „Satanov hlas“. Veľa fanúšikov sa preto od nej odvrátilo. Zjavne precenila svoj vplyv. V tej chvíli ešte zrejme nenastal ten správny čas na otvorenú propagandu Lucifera na širokej popovej scéne.

Tá „pravá“ chvíľa ale prišla. Video Music Awards 13.septembra 2009 v New Yorku. Odovzdávanie cien sa vtedy zmenilo na „čiernu omšu“ v réžii Iluminátov.

Komik Jack Black s obrovskou sekerou v rukách priamo vyzval publikum, aby sa spolu modlili k diablovi. Pričom ukázal „znamenie Satana“. Zdvihnutý ukazovák a malíček. Potom požiadal publikum, aby si spojilo ruky a začalo sa modliť.

Pokračovala kabalistka Madonna. V doprovode vlkolakov, upírov a zlých duchov. Napokon bola Luciferovi v slobodomurárskom chráme obetovaná Lady Gaga.

Bokom nezostala ani európska politická elita. Tá tiež „radostne tlieskala“ zjavnému satanskému predstaveniu pri otváraní tunela Saint-Gotthard vo Švajčiarsku v roku 2016.

Oslava satanizmu v najstaršom anglikánskom kostole

Pridali sa i „majstri špičkovej módy“. Módnu prehliadku v štýle satanizmu mala v Londýne v roku 2017 návrhárka tureckého pôvodu Dilara Findikoglu. Oblieka veľa popových hviezd na čele s Rihannou.

Kostol bol dekoráciami premenený na slobodomurársky „chrám“. Modely v ňom kráčali s okultnými symbolmi. Muži sa „predviedli“ v saténových sukniach a farebných pančuchách od španielskeho návrhára Alejandra Paloma.

Prichádza „vláda Satana“

Treba si uvedomiť, že nejde o „ojedinelé výkriky pomätencov“. Ale o vážny hlavný prúd zahŕňajúci „celebrity“ každého druhu. Tie všetky so serióznou tvárou hovoria svetu, že „na zem prichádza Satanove kráľovstvo“. Teda, aspoň sa o to usilovne snaží.

Rusko je proti

„Satanskej vlne“ sa ale postavilo Rusko. Otázka znie, či už nie je neskoro. Diabol totiž prenikol už i do tamojšej masovej kultúry. Skrytý satanizmus sa už aj v Rusku začal prezentovať otvorene.

Udeľovanie ruských ocenení Televízna múza 20/21 možno pokojne označiť ako oficiálny nástup Iluminátov. Nechýbalo zakrytie jedného oka, teda hlavný symbol iluminátskeho vševidiaceho oka.

Ďalej čiapky a náušnice s rohmi, homosexuálna svadba, pošliapanie kresťanského kríža či „Antikrist“ v ženskom lone. A prirodzene „povinné“ prezentovanie satanských pozdravov.

Špeciálna operácia na Ukrajine, ktorá v podstate prerástla do priamej vojny medzi Západom a Ruskom, trocha „vyčistila“ verejný priestor. Každý ukázal svoju pravú tvár. A odhalila sa i nepríjemná pravda. Že je takmer celý ruský šoubiznis posadnutý západnými démonmi.

Satanizmus nespočíva vo vonkajších znakoch. Hoci ani tie nie sú v žiadnom prípade neškodné. Rovnako ako verejné rúhanie sa proti posvätným symbolom. Diabol, ako povedal jeden svätý, nie je „krásny démon“ ani „anjel svetla“. Hoci si môže vziať ich podobu. Ale „škaredá napoly rozložená mŕtvola na ceste“. Vulgarita, nízke pudy, zvrátenosť či lascívny humor sú jeho hlavné znaky a nástroje.

Toto všetko nás bombarduje už pomaly na každom kroku. Od populárnej hudby až po mocenské štruktúry. Je príliš neskoro hľadať vinníkov. Na čo ale nie je neskoro, je zavrieť kanály, ktorými k nám toto „peklo“ pritieklo.

A čo je najdôležitejšie. Vytvoriť ostrovy. Zachovať pevnú pôdu, na ktorej môže národ pevne stáť. Inak uviazneme v bažine, z ktorej sa už nedostaneme.

Preložil g. / Zdroj: Tsargrad

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.