Protokol 1: Konec svobody

Budeme se dopuštět zla, z něhož se vynoří nám prospěšná neotřesitelná vláda.

Násilí a terorismus přinášejí nejlepší výsledky v řízení neznalých mas, nikoli v akademických diskusích a učeném projednávání.

Naše síla zůstane neviditelná až do chvíle, kdy získá takovou sílu, že ji nemůže podkopat žádná chytrost.

Účel světí prostředky.

 

 

 

 

Síla zlata je síla, která nahradila liberální vládce.

Jsme despoti (tyrani). Dav je divoký. Jejich mládí vyrostlo hloupě z nemravnosti, sváděných našimi speciálními agenty. Moc davu je slepá, nesmyslná a neuvažující síla. Pouze ti z nás vyškoleni vládnout od dětství chápou slova, která tvoří politickou abecedu.

Musíme se chopit majetku druhých, abychom zajistili podřízení a svrchovanost, a nezůstaneme jen u úplatkářství, podvodu a zrady.

Ukončíme svobodu – pochodujeme po cestě mírového dobývání. Musíme dodržovat program násilí, přetvářky a doktrínu krutosti. Budeme triumfovat a přivedeme všechny vlády k podřízení naší super-vládě. Ve všech koutech světa naše slova „Svoboda, rovnost, bratrství“ ukončí mír.

 

 

 

 

Lidské slabosti způsobují, že lidé odevzdají svou vůli. Triumfovali jsme díky nenasytným hmotným potřebám lidí, které si vybíráme, a zástupců lidu, kteří nám dali naši moc. Nemorálních lidí je větší počet než těch dobrých.

přeložila tereza | zdroj: 9

Překládané protokoly jsou zestručněnou verzí. Děkuji našim čtenářům za zaslání knihy Protokoly sionských mudrců ve formátu PDF, jak v české tak i slovenské jazykové mutaci. Knihy můžete stahovat ZDE(CZ) a ZDE(SK). Našla jsem i mnohem rozsáhlejší verzi knihy, která obsahuje i Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora v Bernu. Ke stažení ZDE.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.