Protokol 1: Konec svobody

Budeme se dopuštět zla, z něhož se vynoří nám prospěšná neotřesitelná vláda.

Násilí a terorismus přinášejí nejlepší výsledky v řízení neznalých mas, nikoli v akademických diskusích a učeném projednávání.

Naše síla zůstane neviditelná až do chvíle, kdy získá takovou sílu, že ji nemůže podkopat žádná chytrost.

Účel světí prostředky.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Síla zlata je síla, která nahradila liberální vládce.

Jsme despoti (tyrani). Dav je divoký. Jejich mládí vyrostlo hloupě z nemravnosti, sváděných našimi speciálními agenty. Moc davu je slepá, nesmyslná a neuvažující síla. Pouze ti z nás vyškoleni vládnout od dětství chápou slova, která tvoří politickou abecedu.

Musíme se chopit majetku druhých, abychom zajistili podřízení a svrchovanost, a nezůstaneme jen u úplatkářství, podvodu a zrady.

Ukončíme svobodu – pochodujeme po cestě mírového dobývání. Musíme dodržovat program násilí, přetvářky a doktrínu krutosti. Budeme triumfovat a přivedeme všechny vlády k podřízení naší super-vládě. Ve všech koutech světa naše slova „Svoboda, rovnost, bratrství“ ukončí mír.

Lidské slabosti způsobují, že lidé odevzdají svou vůli. Triumfovali jsme díky nenasytným hmotným potřebám lidí, které si vybíráme, a zástupců lidu, kteří nám dali naši moc. Nemorálních lidí je větší počet než těch dobrých.

přeložila tereza | zdroj: 9

Pokračování Protokol 2 ZDE.

Překládané protokoly jsou zestručněnou verzí. Děkuji našim čtenářům za zaslání knihy Protokoly sionských mudrců ve formátu PDF, jak v české tak i slovenské jazykové mutaci. Knihy můžete stahovat ZDE(CZ) nebo ZDE(CZ) a ZDE(SK). Našla jsem i mnohem rozsáhlejší verzi knihy, která obsahuje i Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora v Bernu. Ke stažení ZDE.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.