…..je nutné si vysvětlit nějaká pravidla, které má příroda a klade na ně značný důraz. Pamatujte si, že příroda se NIKDY nemýlí. Jedním z pravidel je rovnováha…..

08:54

[wp_ad_camp_1]

Rovnováhu ctí, jako každá pravidla vesmíru, do „posledního puntíku“. Zeptali jste se sami sebe nebo jen tak v myšlenkách, proč právě poslední dobou vybuchuje tolik sopek?????

Pravděpodobně nikoliv. Odpověď je ale jednoduchá. Příroda ctí vesmír  a jedním z pravidel je systém rovnováhy. Mohu si jenom povzdechnout: kéž by to dělali i lidé….

Musíme tedy začít od prvopodstaty věci. Nesmyslné školské vysvětlování planety Země jako plné koule, která má horké magmatické jádro a občas díky přetlakování ve středu (v jádru) zemském to vyrazí na povrch a někde „pšoukne“ sopka, je naprosto směšné. Zkuste uzavřít papinův hrnec a neupouštět páru, nebo jenom občas, tak jak to dělají sopky, budete asi hodně překvapeni. Papiňák Vám exploduje. To stejné by se stalo i s planetou Zemí.

Aby se magma dostala jen jednou za pár let či desítek let napovrch planety Země, je naprosto nedostačující. VěTci si ale nikdy nedělali s tím problémy. Bylo to tak přece řečeno ve škole, musí to tedy být pravda.

Pravda je ale někde jinde.

Lidé díky technice a rozvíjícím se technologiím neustále čím dál tím více rabují nerostné bohatství a suroviny. Planeta Země se snaží dostat do rovnováhy. Ptáte se co je tím myšleno? Vyrabované nerostné bohatství se díky nedostatečné rezonanci určitých „odcizených“ prvků lidmi dostává do stavu „nouze“.  Příroda si  snaží zase nastolit rovnováhu.

V přírodě v podzemí díky určitým druhům rezonance nastane studená fůze. Díky studené fůzi, při které se vytvářejí pravotočivé neutrony (léčivé) si příroda za vzniku ohromného tepla a tlaku začíná vytvářet pomocí serpentinu, kterého je v přírodě přes 90%,  vyrabované suroviny. Má zájem se opět dostat do rovnováhy.

Bylo dokázáno v laboratorních podmínkách, že pomocí studené fůze v autoklávu, který vytvářel malý jaderný reaktor pravotočivých neutronů, se podařilo vytvořit ze serpentinu jakékoliv prvky mendeleovy tabulky. Všechny přírodní prvky.

Na vaše dotazy odpovídám dopředu, Ano z obyčejného serpentinu si můžete studenou fůzí pod tlakem asi 200 barů vytvořit kolik zalata chcete.

Průkopníkem v umělé tvorbě prvků a objevitelem studené fůze  byl ruský profesor Kalinin, který měl kdysi dokonce jednu přednášku v Praze.

Zúčastnil jsem se jeho několika přednášek ve Švýcarsku a ve Francii. Neměly chybu.

O studené fůzi jsme psali na prvopodstatě ZDE.

Příroda si nyní vytýčila hlavní úkol. Tím je vyčistit planetu Zemi a nastolit rovnováhu. Právě sopky jsou uvedeny do činnosti studenou fůzí, která může způsobit megavýbuchy v jednotlivých sopkách po staletí nebo obrovskými ničivými výbuchy se zemětřesením.

Právě před takovou dobou lidstvo stojí. Je nutné zaplati účet za vyrabované pokladny planety Země…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.