Jsem příslušník ruské FSB, major Novák, a proto mi vadí havlistické lži a pseudomorálka, zatímco
naše občany pronásleduje BIS, jejich děti jsou i ve ,,vzdělávacím“ procesu považovány za
cituji ,,lidské zdroje“, řádí zde bankovní, exekuční a justiční mafie. To jsou ty Vaše ,,Evropské hodnoty“?

[wp_ad_camp_2]

Já píši pravdu, odkazuji na konkrétní historické události, smlouvy, zpracovávám vlastní analýzy a jsem v kontaktu s lidmi, čerpám z prací méně známých a známějších osobností, proto nikdy v mainstreamu z mých poznatků nezaznělo ani slovo – přesto že dostal stejnou možnost je publikovat, jako tzv. alternativní weby… Takže chcete říci, že proto jsem minimálně „dezinformátor“ a nejlépe i špion, jen proto, že neomílám lži hlavního proudu a zároveň si svá tvrzení dokáži podložit natolik, že by obstály i u soudu ( proto mě žádný blbeček dosud nezažaloval za cosi ve stylu ,,extremismu“ ). Nepřipadá Vám na této Vaší logice, že jaksi není v pořádku?

Jestli budete takto pokračovat dál v nálepkování a dělení společnosti, místo toho abyste se
občanům snažili porozumět, tak Vaše ,,Evropské hodnoty“ budou mít pachuť občanské války. Je možné, že na tzv. alternativních webech občas vyjdou zavádějící zprávy, ale čí je to vina?

[wp_ad_camp_2]

Nadšenců, kteří se upřímně snaží poskytovat nejednostranné informace za vlastní prostředky anebo miliardových korporátních médií hlavního proudu, kam se pro různá lobby, korektnost, zpravodajské hry apod., nedostane nic, co mohlo mít mocenské následky ( a teď nemluvím o figurkách v politice, ale o infrastrukturnímu statusu quo )? Vy neznáte ekonomy tolik omílanou teorii poptávky a nabídky?

Zatímco v červnu 2005 podle CVVM věřilo televizi 71% a tisku 63% občanů, tak o deset let později, po procitnutí z politických lží a po dezinformacích za Velké hospodářské krize i o válce na Ukrajině, to bylo jen 34% pro televizi a 33 % pro tisk. Kdo tedy za to může, asi?

Sama lživá, propagandistická pseudoliberální média vytvářející spirálu zkreslenin a
mlčení, zajistila dostatečnou, dokonce většinovou, poptávku po informacích z jiných zdrojů…

Proč jsem ve Vašem „dezinformačním seznamu“ nenašel Českou televizi nebo TV Nova, která svými podvody a dezinformacemi za Železného připravila stát o 11 miliard prohraných v mezinárodní arbitráži? Opět důkaz Vašich hodnot, protože toto Vám zcela evidentně nevadí. Vám vadí odlišné názory, takže se ani nenamáháte s nimi polemizovat. Vše, co řekne kdejaký mainstreamový kariérní nedouk je čistá pravda, asi tak? Vaše hodnoty jsou tedy pokrytectví, fanatismus a strach, že jednou nepůjde řídit ostatní jakož i celé anonymní masy skrze nástroje v rukou vládnoucí oligarchie.

Nejsou to tedy ani ,,Evropské hodnoty“, ale think-thanky (dokud nepřijedou skutečné tanky) „liberálů“, kteří jsou neschopní a líní přemýšlet nad složitostí světa a chtějí ,,vládnout“ ( předstírat ) dogmaticky z citací ( aby si ty jejich tituly z UK a Plzně zachovaly alespoň hodnotu papíru, který byl na ně využit ) , zatímco ve skutečnosti nerozumí běhu světa ( ale zatím ho mohou vykládat za slušné peníze, dokud většina nezjistí, že jen fantazírují mimo praktickou činnost ) a jsou jen využívání jako užiteční idioti vládnoucí oligarchií, která je vždy vystrčí, aby uspaly ovce, protože bdělá ovce se špatně stříhá a to více špatně se žene na jatka.

Pořád melete něco o ,,občanské společnosti“, zatímco společnost se rozpadla, takže jste se sami prohlásili za ,,politicky aktivní občanskou společnost“.

Tolik moje zkušenosti s realitou a můj názor na podivný spolek ,,Evropské hodnoty“, který
připomíná nacistické ,,organizace pro osvětu“ se svými seznamy nepřátel. Proto prosím o mé zapsání do Vašeho/vůdcova seznamu ,,ideozločinců – dezinformátorů“, které s Vámi jistě sdílí BIS,

Ministerstvo vnitra protektorátu Čechy a Morava, špehové stojící za EU. Já nejsem psychopat, proto si žádné takové seznamy nevedu, ale asi bych měl…

Daniel Novák

Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.