Lež a nenávist opět u Havlistů zvítězila nad Pravdou a láskou!

Vladimír Putin tento týden pronesl projev a jeho záznam zveřejnila americká tisková agentura APPutin se v projevu mimo jiné zastal „Čechoslováků“, jako první oběti hitlerovské expanze, a poukázal na to, že Mnichovské dohody v roce 1938, a chování Polska v téže době, způsobily pakt Molotov-Ribentrop. Též zdůraznil, že EU nemá pravdu, když přijala usnesení, že druhá světová válka vypukla zásluhou paktu Molotov – Ribentrop. Putin Čechoslováky v projevu přímo označil za oběť tajných úmluv Francie, Velké Británie, Itálie a Německa, a za počátek druhé světové války tak označil Mnichovské zrady. Tím se nepřímo velmi významně zastal oprávněnosti Benešových dekretů, které Německo oficiálně požaduje zrušit, a to na stránkách Spolkového ministerstva vnitra! (překlad i text tohoto drzého požadavku pod textem dílu 150 Michal a Petr.)

 

[wp_ad_camp_2]

Celý text americké agentury AP si můžete přečíst zde :

Klíčová slova Putina citovaná AP: He cited a 1938 agreement reached by Germany, Britain, France and Italy that allowed Hitler to annex Czechoslovakia as an example of Western leaders’ alleged “collusion” with Hitler. Překlad do češtiny : On (Putin) citoval, že dohoda z roku 1938, kterou spolu uzavřely Německo, Británie, Francie a Itálie, která dovolila Hitlerovi anektovat Československo, je příklad toho, kdy západní politici (vůdcové) uzavřeli tajnou dohodu s Hitlerem!

Ovšem pražská „Havlérka“ ze Seznamu a Bakalisti z Hospodářských novin ihned začali šířit o Putinových slovech dezinformace a vynechala celou jeho pasáž o Mnichovské dohodě, aby mu mohla spílat! Zde si můžete originální bakalo-havlistické články přečíst: HN a Novinky.cz

Pro Vás bude možná překvapením, že to, co my v Česku chápeme jako Mnichovskou dohodu z 28. září 1938, je ve skutečnosti soubor dohod mezi Británií, Německem, Francií a Itálií uzavřených od 28. do 30. září 1938. A pokud si zde přečtete všechny tyto dodatky snadno pochopíte, že Anglie a Francie nás zradily, a jejich smlouvy a garance nemají nikdy žádnou váhu, stejně tak jako garance Německa a Itálie! Československo mělo stejné garance jako Ukrajina, a byly mu stejně k ničemu jako Ukrajině před pár lety. (Nijak to neznamená, že autor tohoto článku schvaluje či neschvaluje události po „Kyjevském Majdanu“, pouze tvrdí, že záruky Československu měly stejnou, tedy žádnou váhu, jako záruky Ukrajině. Československo se bez boje vzdalo území a získalo záruky, že nebude anektováno. Ukrajina se vzdala jaderných zbraní a získala záruky, že její hranice budou garantovány.)

 

[wp_ad_camp_2]

Nic víc není třeba, než si přečíst dodatky k Mnichovské smlouvě, a zjistit fígl Němců s Háchou, aby se mohli Francouzi a Angličani vymluvit v roce 1939! Stejný fígl použil Kalousek a ODS, STAN a KDÚ při církevních restitucích. Stejný fígl mohou ODS, TO-09, KDÚ-ČSL, STAN a Piráti použít při likvidaci suverenity Českého státu, a velmoci se opět vymluví, že jsme s tím souhlasili. Tak volte, jak se Vám hodí, aby Čechy, Morava a Slezsko dopadly! Slováci jsou na tom stejně, taky si mohou ve volbách vybrat, jak chtějí, aby jejich stát dopadl.

Zdroj: MaP

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.