Zdá se, že tento týden (po 7.5.) dojde k explozivnímu odtajnění. Relevantní informace od informátorů z Bílého domu, Q, byly právě zveřejněny.

Již před dvěma dny oznámil BOOM. Tedy týden, ve kterém by se mohlo udát mnoho věcí. 

Data jsou důležitá. Zrada se nakonec nevyplatí.

Na jiném příspěvku, o den později, vysvětluje podrobněji, oč se bude při tomto BOOMu předběžně jednat:

Odklizením z cesty Dana Coatse (blokátor DNI), začínáme odtajňovat důležité informace

Existuje důvod, proč se Kongres tento týden nevrátil do práce [DC] [nemá to nic společného s COVID].

Myslete na [BOOM] – Drops tento a příští týden [2019, 2020] [+ 1]. 
[C] oats before [D] eclas [právě běží]. 
Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dan Coats zablokoval uveřejnění FISA v roce 2018.

Mohl to udělat, protože byl tenkrát ředitelem DNI, sdružení 17 amerických zpravodajských služeb. Coats měl dát souhlas k uveřejnění, ale odmítl.

Trump se pak držel stranou, protože mu už visel nad hlavou Damoklův meč obžaloby a demokraté mluvili při každé příležitosti o červené linii, která by neměla být překročena, jinak …

Výpis z našeho příspěvku na toto téma:

„Hlavní překážka byla nyní odstraněna propuštěním bývalého ředitele zpravodajských služeb Dana Coatse, který stál v cestě.“ Ne, on by to zcela jistě neuvolnil. Trump, jako prezident, by to sice mohl prosadit a vypořádat se s ním, ale znovu by překročil slavnou červenou linii, s níž ho chtěli hned od začátku omezovat. Říká se tomu impeachment a znamená to, že Trump nesmí dělat to, co mohli dělat ostatní prezidenti. Měří mu jiným metrem.“

Zde se dočtete více:

Nastal čas: FISA a zpráva IG by měly být zveřejněny v říjnu

Už několikrát jsme očekávali uveřejnění, ale vždy do toho něco přišlo.

Zde najdete více až do roku 2018:

Je 16. srpna (2019) osudovým dnem pro Ameriku?

Dan Coats byl propuštěn v srpnu 2019. V únoru 2020 dočasně převzal tento úřad na několik měsíců německý velvyslanec pro Ameriku, Richard Grenell.

Vrací se Richard Grenell zpět do USA? Trump údajně hledá velvyslance pro Německo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdá se, že Grenell pracuje k plné spokojenosti Trumpa.

Jako jeden z jeho posledních úředníků uvolnil některé dokumenty, které byly zadrženy Coatsem. Pravděpodobně se brzy vrátí do Berlína, protože jeho nástupce – Trumpem nominovaný John Ratcliffe – bude brzy potvrzen Senátem.

To se pravděpodobně neobejde zcela bez problémů

Republikáni mají sice v senátu slabou většinu 53 ku 47, ale ze strany demokratů přijde pravděpodobně další překážka. Doposud byl každý z kandidátů nominovaných Trumpem potvrzen jen těsnou většinou, s výjimkou Roda Rosensteina, pro kterého hlasovalo na obou stranách 92 ze 100 senátorů.

Potvrzovací slyšení Ratcliffa bude jistě kontroverzní, protože demokraté na něj pravděpodobně budou vyvíjet tlak na jeho názory ohledně zasahování do voleb ze strany Ruska. Určitě budou chtít také slyšet, co si myslí o tvrzení, že víceprezident Joe Biden chtěl škodit pomocí Ukrajiny a co si myslí o tom, že Trump nevěří tajným službám.

Takže to vypadá tak, že by mohlo tento týden dojít k odhalení.

Tento příspěvek nastiňuje, co lze od odhalení očekávat:

4118

Hra skončila, Adame Schiffe

Hra skončila, Adame. Anons jsou připraveni kopat hlouběji.
Sorry, Adame, ale hra je už u konce [ale nekončí zde].
Cíl je zaměřen.
[Bude trvat nějakou dobu odstranit/ dosadit ty správné lidi (spáče)]
Jsme připraveni. Q

 

[wp_ad_camp_2]

 

propojeném článku s Washington Examiner pak nalezneme odpověď, co může Schiff očekávat:

Richard Grenell uvolňuje jisté dokumenty, pravděpodobně jako jeden z jeho posledních oficiálních úředních aktů  .

Jsou to rozhovory k ruskému vyšetřování Trumpa, ve kterém se neustále tvrdí, že Rusové pomohli Trumpovi, aby se stal prezidentem. Q to v mnoha příspěvcích opakovaně popřel.

Jména dotazovaných najdete zde .

Toto vyšetřování Ruska začalo v roce 2016 falešnou dokumentací vytvořenou britským agentem MI6 Christopherem Steelem, kterou zaplatila Hillary Clintonová a Národní demokratický výbor. Rozhodně nebude dokončeno roky se táhnoucí Muellerovou zprávou, která byla zveřejněna až v roce 2020.

V obou případech nebylo možné prokázat tajnou dohodu s Rusy, ale demokraté stále trvají na tom, že to tak „prostě bylo.“

Tato zpráva byla základem a předpokladem pro aplikace dohledu FISA.

John Durham, vyšetřovatel Barra pro Dossiera a FISA, údajně nyní našel něco, co povede k obvinění.

Ne nadarmo Q píše, že zrada se opravdu nevyplatí.

Pokud by byla FISA eventuálně v návaznosti na rozhovory odtajněna, budou mít problémy nejen Američané, neboť i cizí státy pomáhaly eliminovat Trumpa jako prezidenta.

Austrálie již byla zmíněna, stejně jako některé evropské země, jako je Velká Británie.

Ale to přijde pravděpodobně až později. Rozhovory, které jsou zaznamenány na šesti tisících stránkách, jsou údajně zajímavé. A nějak je zde zapojen i Adam Schiff, jinak by Q nenapsal:

Hra skončila!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Očividně stojíme před vzrušujícími dny, ve kterých budou odhaleny některé věci, které by mnozí raději nechali ukryté.

Je to začátek, Q napsal před několika dny. 

Na zdi k tomu čteme :

Vojenské soudy / zrada

Jsme svědky zrady na nejvyšší úrovni, ke které došlo v americké i celosvětové historii. Velezrada je zločinem zrady vlastní země, zejména pokusem o zabití panovníka nebo svržení vlády. Vojenský tribunál je inkvizitorský systém založený na obviněních podaných vojenskými úřady, stíhaných vojenskou autoritou, souzených vojenskými důstojníky proti členovi nepřátelské armády odsouzenému vojenskými důstojníky. Q naznačil, že civilisté mohou sloužit na vojenských soudech. Q také naznačil, že občané USA mohou být v určitých scénářích legálně pronásledováni jako nepřátelští bojovníci.

3921

Žaloby ohledně FISA = START

A doufejme, že jsou také koncem dlouhého honu na čarodějnice. 

Tak to Trump nazývá, když mluví o tom, jak moc byl v průběhu všech těch let pronásledován a omezován. I přesto toho hodně dosáhl, ale je toho ještě třeba hodně udělat. K tomu je potřeba ještě jedno volební období, říká. Kdyby nebylo všech těch překážek, byli bychom již mnohem dále.

Demokraté – jeho opozice – budou mít v současné době hodně o čem diskutovat. Ale myslíme si, že tentokrát už z pasti neuniknou. Trump na to bude reagovat a to upoutá pozornost na ty, kteří by raději zůstali skryti. Jména budou zřejmě velmi zajímavá.

Spravedlnost bude vykonávána, píše čas od času Q. Nyní k tomu zjevně nastal čas.

Pro tadesco přeložila Marki | Zdroj: Tagesereignis.de

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.