…..jak jsem před mnoha lety psal, KE KONCI ČASŮ LIDSTVA SE BUDOU ODEHRÁVAT NEPOCHOPITELNÉ DĚJE A BUDE TO STÁT MNOHO LIDSKÝCH ŽIVOTŮ. Že přechod bude takto připraven, jsme věděli. Ale nevěděli jsme, jakým způsobem bude vše provedeno. Dnes se to lidstvo dozvědělo. Nikoliv ale z oficiálních sračk*metů. Vše lidstvu poskytla alternativa….

10:54

Nechci psát dlouhé články, protože máte dnes na čtení mnoho dalších alternativ a jiných médií, mimo sračk*metů, ale následující data Vám nikde nenapíší, pokud jste si je sami nenastudovali, popřípadě jste si je sami v minulosti nepřečetli. Dvě holčiny ani neví, jak svou výpovědí pomohly lidem. A to ve skutečném slovasmyslu…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Bylo by dobré si poslechnout celou jejich výpověď. Stojí za to. Dozvíte se, že to někteří lékaři berou na lehkou váhu, kašlou na pacienty a hlavně je posílají domů, i když je potvrzeno, že jsou diagnostikováni jako pozitivní na údajný nebezpečný „coronavirus.“ Proč asi????? Potud je vše v pohodě. Aspoň víme, jak to s lékaři ve skutečnosti je. Možná vědí více a proto také s touto „nebezpečnou chorobou“ takto zacházejí. Kdyby vše byla pravda, jak uvádějí média, tak je to absolutní výsměch a v podstatě se lékaři asi dopustili trestného činu.

Ale nyní k věci v naprosté zkratce…

Prozradily nechtěně svojí výpovědí, že je bolí naprosto všechno. Kosti, šlachy, svaly, OČI, ZUBY. Čehokoliv se dotknou, tak je to strašně bolí. Minuta na videu dole 05:17

Holčiny, moc Vám děkujeme za tuhle výpověď. Ani nevíte, jak dobrou práci jste udělaly pro zbytek lidstva, a to nejen v České republice.

Tímto totiž jednoznačně potvrdily, že trpí nemocí z ozáření. Přesně tak se projevovala u lidí v Černobylu a ve Fukušimě. Tentokráte se ale asi jedná o ozáření mikrovlnným zářením … Tohle už nikdo nemůže vyvrátit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jestli budete číst tento článek, tak Vám blahopřeji, že jste se k němu dostali, a mohu Vám poradit následující. Já bych okamžitě vysadil veškeré prášky, ty Vám nepomohou, snad jen ten na bolest. Na nemoc z ozáření se používá dlouhou dobu právě MUMIO, nejlépe v surovém stavu.

Slabé popáleniny, které máte po celém těle se právě projevují tím, že když se dotknete zasaženého místa, tak bolí. To je důkaz také. Proto okamžitě opatřit MUMIO a jíst ve velkých dávkách. Momentálně jsem ve Švýcarsku a nemohu Vám ho osobně poslat. Nevím, kdy se budu moci do Česka opět dostat. Ale kdybyste mi poslali adresu na e-mail uvedený v kontaktech, mohu Vám zajistit mumio od člověka, o kterém vím, že ho má a já Vám daruji rovnou jedno kilo na uzdravení. Popřípadě Vám na konto mohu poslat peníze na nákup. Není totiž levné a originál se těžce shání. Opakuji, nemáte Coronavirus, ale s největší pravděpodobností nemoc z ozáření.

Nyní se určitě chcete zeptat, kde jste k tomu přišly. Je to jednoduché. Stály jste někde v Praze či jiném městě v zóně tak zvaného hotspot, kde ani přístroj už nestíhá ukazovat sílu záření, protože je přehlcený. Nebo jste seděly na kávičce, kde právě ten silný hotspot byl. Je ale nyní zbytečné zkoumat kde to bylo, když nemáte přístroj. Důležité je se okamžitě správně léčit. Mimo jiné mumio také zabíjí veškeré viry a bakterie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Poslal jsem v Praze jednoho dobrého dlouholetého známého na výzvědy, kde se hotspoty nacházejí. Zjistil, že jsou na skoro všech velkých parkovištích před obchodními domy. Ve Zličíně pak obzvlášť hodně hotspotů opět na parkovišti. Ani nevystupoval z auta a ihned odjel. Kde nebyl naměřen, tak to bylo právě v nákupním středisku u Ruzyně, kde pravděpodobně kvůli rušení radarů a naváděcí techniky pro letadla a zajištění bezpečnosti letového provozu mikrovlnky nejsou.

Pro zajímavost, kdybyste měly zájem zjistit, jakým přístrojem byla zjištěná data naměřena, jedná se o přístroj TRIFIELD TF2.

Je dnes důležitý na Vaši osobní ochranu, abyste věděli, kam nemáte chodit…..

 

 

Napsal tm

Ale nemusíte tomu také věřit. Každý má svobodnou vůli…..

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.