…..jak jsem dnes v ranním článku slíbil, pokračuji v datování všech milých čtenářů tadesca. Z komentářů dokonce plyne, že jsme rodina tadesca. No to je pěkné. Co vše se událo, když jsem byl pryč. Všude a nikde. Aby zůstala rodinka tadesca zachována ve zdraví a v plné síle, bude nutné učinit některé důležité kroky pro budoucnost. A pamatujte, všechno leží vždy a pouze ve Vašich rukou….

QQ:54

Měl jsem dotaz začátkem tohoto týdne na ruského profesora, který Vám poslal návod na ochranu před SPIKE proteiny přes carstena. Určitě Vám všem pomohl.

Dotaz zněl, jestli se dají pomocí med-beds poopravit poškozená lidská těla nakaženými spike proteiny. Druhý dotaz byl ohledně očkovaných lidských těl.

Jak všechno vzniklo.

Před mnoha lety profesor řešil případ pozměněné DNA u dítěte, která byla způsobena očkováním. Nějak omylem jsem se k tomuto případu dostal. Dost mě zajímaly okolnosti a možnosti opravy lidského těla při takové poruše. Nebudu zde samozřejmě nic rozebírat, nejsem odborník. Byl to ale klíč k následujícímu dotazu a možné pomoci v budoucím světě. Pomoci těm, kteří budou mít zájem a popřípadě budou chtít pomoci druhým.

Víme jaké zrůdnosti a otravy v těle způsobují tzv. „VAKCÍNY PROTI COVIDU-19“. Spojením a kombinací myšlenek z minulosti a dnešní doby mě napadl před několika dny možný dotaz. Dotaz na odborníka v této oblasti byl: Dali by se lidé, kteří mají pozměněnou DNA, vakcínou s mRNA, „poopravit“ nějakou formou léčby na postelích medbed, které pracují na funkci skalárních polí a polí morfogenetických? Napsal jsem delší mejlík a dnes ráno mi došla na dotaz odpověď. Zajímavá odpověď.

 

[wp_ad_camp_2]

 

U lidí, kteří nejsou očkováni, ale jsou nebo byli nakaženi od očkovaných jedinců SPIKE proteiny a mají závažné zdravotní problémy, není ještě nic ztraceno. (pokud přežili či přežijí do doby navržené možnosti). U lidí, kteří se nechali naočkovat, je to horší. Problém spočívá v prvé řadě v čipu, který člověk dostane do těla s očkovací látkou. Ten se sice dá odstranit EMP (silným Elektro Magnetickým Pulzem), ale prý jsou zde nějaké jiné problémy díky morfogenetickým polím a elektromagnetickému otisku do těchto polí. Uvedl, že sice nemůže o tomto problému zatím z určitých pochopitelných důvodů hovořit, ale že také není nic ztraceno. Problém je prý dost závažný, ale je řešitelný. Co tedy musíte pro svoji možnou záchranu, popřípadě dotyčného jedince, udělat. Je to jednoduché.

Všichni jedinci, kteří mají zájem o tuhle možnost, bude nutné provést následující akt. Kupte si malinké igelitové sáčky s uzávěrem. Do sáčku umístíte svoji DNA. Uděláte si svoji vlastní datovou banku Vaší původní DNA. Do jednoho sáčku ustřihnete kus nehtu. Do druhého dáte několik vlasů i s kořínkem. Do dalšího můžete dát vzorek Vaší kůže třeba z paty nohou. Kdo chce být velice důkladný, může zvolit i sáček s kapkou krve a další se slinou. Dokonce Vám může posloužit i Váš schovaný vypadlý mléčný zub z mládí.

Sáčky je nutné popsat Vaším jménem a datem narození, aby nedošlo u vícečlenné rodiny k omylu.

U očkovaných lidí je možné použít na odběr DNA třeba hřeben se starými vlasy před očkováním. Hlavně konečků vlasů. Popřípadě u žen či mužů s delšími vlasy ustříhnout konečky vlasů. Zde budou ještě stopy původní DNA. Výpočet na použití vlasů je jednoduchý.  1 cm vlasů = jeden měsíc. Nezapomeňte vše popsat a dobře schovat a uložit na tmavé místo.

V budoucí brzké době, až přijdou na řadu med-bed postele, budete moci Váš odebraný vzorkový poklad při potížích s DNA použít. Neočkovaní ASI nebudou potřebovat, pokud nebyli nakaženi a používali ochranu před SPIKE proteiny. Více mi z pochopitelných důvodů nechtěl sdělit. Možnost záchrany tedy existuje.

Pamatujete si když jsem minulý rok na jaře všem doporučoval aby zahodili mobilní telefony a nedívali se na televizi? Většina stálých čtenářů určitě. Programování lidí přes MK-ULTRA máte nyní i oficiálně potvrzeno v denním tisku z Anglie. Máte perfektně vysvětleno, proč lidé s naprostým odporem k očkování najednou obrátí a druhý den se nechají zaočkovat. Jsou to podprahová data. Hlavně přes mobilní telefony a televizi.

Přikládám překlad.

Bomba ve zprávách – Úřady přiznávají: POPULACE byla uvedena do STRACHU pomocí MIND-CONTROL!

Ti, kdo nemohou pochopit, proč se tolik lidí dobrovolně a bezdůvodně účastní nebezpečného genetického experimentu, najdou odpověď v šokujícím přiznání, které v tichosti zveřejnil londýnský Telegraph. Britští vládní poradci ledově přiznali, že obyvatelstvo bylo během krize Corona zpracováváno pomocí „kontroly mysli“!

„Použití strachu bylo rozhodně eticky sporné. Bylo to jako zvláštní experiment. Nakonec se to vymstilo, protože se lidé začali příliš bát.“

Jiný člen SPI-B řekl: „Psychologii by se dalo říkat ‚ovládání mysli‘. To je to, co děláme…“

Jeden z nich varoval, že „lidé využívají pandemii k získání moci a k provádění věcí, které by se jinak nestaly….. Musíme si dávat velký pozor na plíživé autoritářství.“

Jiný řekl: „Bez vakcíny je naší hlavní zbraní psychologie….. Psychologie měla opravdu dobrou epidemii.“

Poznámka: Zatímco toto naprosto skandální přiznání je všeobecně ignorováno, mediální a vládní strašení pokračuje.

Je zajímavé, že tito velmi pochybní a pravděpodobně zločinní vládní poradci v podstatě přiznávají, že museli udržovat vysokou hladinu strachu alespoň do doby, než byla zavedena tzv. vakcína. Pokud věříme poslednímu citátu, a zejména pokud vezmeme v úvahu mnoho lidí, kteří se již genového experimentu zúčastnili, musíme bohužel předpokládat, že perfidní strategie byla úspěšná.

Nakolik byla tato zrada vlastního národa úspěšná, závisí podle mého názoru do značné míry na tom, zda a do jaké míry se sami „pokusní králíci“ stali v důsledku genetického zásahu „nakažlivým virem“. Četné zprávy o tomto novém typu nákazy přiměly různé obchody v USA, aby stanovily zvláštní pravidla na ochranu svých neočkovaných zákazníků. Dokonce i školy se nyní zbavují učitelů, kteří se účastnili experimentu s mRNA! (viz NBC News)

Renomovaní špičkoví lékaři tento znepokojivý jev prozkoumali na výbušné videokonferenci. (srov. Brighteon)

Doktorka Christiane Northrupová byla ještě nedávno absolutní lékařskou hvězdou. Původně se stala známou po vydání bestsellerů New York Times, jako jsou Women’s Bodies / Women’s Wisdom, které byly nota bene přeloženy do 16 jazyků. Byla pravidelným hostem v pořadech Oprah Winfrey Show a The Dr. Oz Show, kde vystupovala jako odbornice na ženské zdraví. Vystupovala také jako host v pořadech Today, Rachel Ray Show, The View a 20/20. V letech 2011-2014 napsala více než dvacet článků pro Huffington Post a v roce 2013 ji časopis Reader’s Digest zařadil mezi 100 nejdůvěryhodnějších lidí v USA. (viz Wikipedie) Ale od chvíle, kdy začala kriticky informovat o experimentu s mRNA a podvodu Corona, byla náhle stigmatizována jako nebezpečná dezinformátorka stejnými kruhy, které ji nedávno oslavovaly:

Jsem docela zděšen tím, co se v současnosti děje.  Zprávu přinesl server LifeSite News….. Byly hlášeny tisíce případů poruch menstruačního cyklu a reprodukce v důsledku vakcíny Covid. Média se zaměřila na krevní sraženiny, ale pak přišly všechny ty ženy a jedna moje kamarádka mi dnes poslala fotku toho, co jí vytékalo z těla.

Menstruační cyklus je ukazatelem zdraví. Víme, že pravidelný cyklus trvající 25 až 30 dní je ukazatelem pro určení zdraví ženy. A když se najednou přihlásí tisíce žen po celém světě – i těch, které nebyly očkovány, ale byly v blízkosti očkovaných, začnete si klást otázky.

Hlášení, která dostáváme, se týkají také otoků genitálií, erektilní dysfunkce, otoků šourku. Problémy tohoto druhu, jako jsou poruchy prsu a podobně. Tato hlášení pocházejí z dobrovolnického programu žluté karty v Anglii, ale v tuto chvíli nemáme databázi nežádoucích účinků, které jsou zaznamenány jen na základě přítomnosti osoby, která dostala injekci.

Důležitý dodatek: Pfizer mlčky zkoumá, zda jsou očkované osoby nakažlivé. (srov. protokol C4591001) SRN začlenila tuto eventualitu do zákona o ochraně před infekcemi takto: V případě ochranného očkování nařízeného na základě tohoto zákona nebo očkování veřejně doporučeného nejvyšším zemským zdravotním úřadem nebo očkování podle § 17a odst. 2 zákona o vojácích z povolání lze použít očkovací látky, které obsahují mikroorganismy, jež mohou být očkovanou osobou vylučovány a jinými osobami požívány. Základní právo na tělesnou integritu (čl. 2 odst. 2 věta 1 základního zákona) je v tomto ohledu omezeno. (srov. IfSG; § 21).

Mám pocit, že se jedná o druh biologické zbraně, kterou vylučuje tělo a přenáší někdo, kdo dostal injekci. Protože víme, že se nejedná o běžnou imunizaci. Ve skutečnosti je to něco, co nutí tělo produkovat syntetický protein.  A tělo ho začne vyrábět jako továrna a nikdy se nezastaví.

Vaše tělo se stává továrnou na syntetický protein, který nikdy předtím nebyl pozorován a teoreticky se může nacházet ve vašich slinách, moči, stolici, potu a krvi. Takže pokud jste v blízkosti člověka, myslím, že to vychází z jeho těla a potenciálně narušuje nejcitlivější hormonální systém ze všech (reprodukce).

Dr. Lee Merritt vykonává soukromou praxi v oboru ortopedie a chirurgie páteře od roku 1995, je členem představenstva Arizonské lékařské asociace a bývalým prezidentem Asociace amerických lékařů a chirurgů:

Nečekal jsem, že budu bojovat. Pracoval jsem jako instruktor a člen vědeckého poradního výboru amerického námořnictva, kde jsme analyzovali obranné strategie. Ve skutečnosti šlo o technologii a zákon vyžaduje, aby se na ní podíleli lékaři. A ano, díky tomu jsem byl k některým věcem trochu skeptický.

No, když se podívám zblízka…. Myslím, že bod o biologických zbraních je relevantní a je o něm co říct. To trvá asi hodinu.

V této vakcíně je mnoho složek, které by mohly způsobit tento problém. Myslím, že v tuto chvíli je třeba říci, že pokud to máme řešit jako kriminální případ, musíme nejprve pochopit, jak to udělali.

Opravdu si myslím, že problémem je nákaza, a začínám mít vážné podezření, že samotný protein spike by mohl být přenosný.

Zvláště zajímavý byl hlas Dr. Carrie Madejové, specialistky na vnitřní lékařství s dvacetiletou praxí, která v některých obdobích působila jako lékařská ředitelka Phoenix Medical Group v Georgii:

Jsem odborník na vnitřní lékařství a osteopat. Posledních 20 let jsem vykonával lékařskou praxi, byl jsem také lékařským ředitelem, učil jsem medicínu a účastnil se různých konferencí, kde se diskutovalo o programu pro lidstvo. Nyní se o těchto otázkách vzdělávám.

Stejně jako doktorka Northrupová jsem naprosto přesvědčena, že s lidmi, kteří dostávají tyto injekce, se něco děje. Můj názor na tuto problematiku je poněkud odlišný, alespoň pokud jde o vakcíny Moderna a Pfizer.

Jednou z klíčových složek jsou lipidové nanočástice, což je nová technologie. Používají nanotechnologii, což jsou v podstatě malé počítačové částice. Jedná se o nanoboty nebo jiný název je hydrogel.

Existuje mnoho různých názvů pro tuto strukturu, ale obě vakcíny tuto látku, připomínající sci-fi, obsahují.

Od začátku mě to velmi zajímalo, protože tato látka může plnit různé funkce.

V tomto případě nám výrobci vakcín tvrdí, že tato látka (hydrogel) se používá proto, že lidské tělo je inteligentní a bránilo by se syntetickému kódu (mRNA), který je nám podáván. Museli tedy najít způsob, jak naše tělo přimět, aby tento syntetický kód vstřebalo.

Proto přidali tyto lipidové nanočástice. Považují ho za systém podávání léků na vyžádání. Tímto způsobem obcházejí přirozené ochranné mechanismy těla a dopravují náklad přímo do buněk.

Nikdy nevysvětlili, co se s látkou děje po podání léku. Víme, že tato látka (hydrogel) může v těle zůstat mnoho let – kdo ví, jak dlouho.

A může sloužit k různým účelům. Především je to na vyžádání. Může být tedy spuštěn, aby dodal náboj. Za druhé – což je velmi důležité – může být použit jako biosenzor v těle, protože je to něco syntetického, co ukládá údaje o vašem těle.

Bylo navrženo, že tuto látku lze k tomuto účelu použít. Proč se o tomto aspektu zmiňuji? No – tato látka, protože se jedná o malé počítačové součástky – vím, že to zní šíleně, ale je to tak – může komunikovat s WiFi. Může přijímat a vysílat energii, informace, frekvence, impulsy.

Tuto skutečnost tyto společnosti nikdy nezmínily. Jak to ovlivňuje člověka? Je to poprvé, co ji použili v celé oblasti. Víme, že byl použit na malé skupiny vojenského personálu. Studovali to, ale představte si, že v sobě máte tuto látku, která může komunikovat s vaším okolím, 5G, vaším smartphonem.

Co se s ním stane? Co když je náhle spuštěn impulsem nebo frekvencí? Máme v těle něco zcela cizího, co se nikdy široce neuplatnilo.

A co se děje v současné době? Stále více se staví 5G antény, školy a nemocnice vyzařují stále více elektromagnetického pole.

Domnívám se tedy, že nákaza musí mít něco společného s elektromagnetickou frekvencí, kterou vyzařují očkovaní lidé. Pokud to tito lidé mají v těle…. Páni, to může fungovat jako anténa a skutečně vysílat ven.

To je moje teorie, a když se podíváte na výzkum hydrogelu, zjistíte, že produkuje vlastní elektrické napětí, což je vlastně EMP. Víme tedy, že takový účinek vzniká.

Následující článek „Self-Assembled Hydrogel Nanoparticles for Drug Delivery Applications“, publikovaný nota bene před více než deseti lety v americké Národní lékařské knihovně, ukazuje, že doktorka Madejová zjevně ví, o čem mluví, a že technologie, která je nám prodávána jako řešení inscenované pandemie, není úplně nová, ale že se na ní pracuje už desítky let:

Hydrogelové nanočástice – známé také jako polymerní nanogely nebo makromolekulární micely – se stávají slibnými nosiči léčiv pro terapeutické aplikace. Tyto nanostruktury vykazují všestrannost a vlastnosti vhodné pro přenos bioaktivních molekul, konkrétně biofarmak.

Poznámka: To, co doktor Madej vysvětloval na videokonferenci, bylo těžké i pro ostatní kritické lékaře. Krátký rozbor literatury však jasně ukázal, že její teorie má ruku a nohu. David Icke, který již tři desetiletí vzdělává lidi o transhumanistické agendě, byl analýzou doktora Madeje rovněž velmi zaujat. (srov. video)

V článku „DNA – fantomový efekt, kvantový hologram a éterické tělo“, který stojí za přečtení, Dr. Linda Gadboisová uvádí vědecké souvislosti, které umožňují lépe pochopit prohlášení Dr. Madeje:

Zatímco dříve se moderní věda dívala na DNA jako na hmotný objekt, který je v přírodě pevně daný, a proto jej nelze měnit, a my jsme takříkajíc „vydáni na milost a nemilost svým genům“, dnes víme, že to není pravda. DNA se ve skutečnosti skládá z tekuté krystalické látky, která funguje jako anténa, přijímač a vysílač holografické informace.

Nikola Tesla, jeden z nejgeniálnějších vědců, jehož převratný výzkum byl po jeho smrti nespravedlivě zabaven, samozřejmě věděl, že rámec naší reality netvoří hmota, ale energie, tedy frekvence a vibrace:

Chcete-li odhalit tajemství vesmíru, myslete na energii, frekvenci a vibrace.

Poměrně nedávný článek BBC odhaluje, že spolu s Elonem Muskem věří ohromující počet mainstreamových vědců, že žijeme v holografické realitě:

(pozn. překladatele: přečtěte si poslední článek od indigové dívenky, která také tvrdí, že žijeme v počítačové simulaci.)

Několik fyziků, kosmologů a technologů se nyní raduje z myšlenky, že všichni žijeme v obrovské počítačové simulaci, ve virtuálním světě ve stylu Matrixu, který mylně považujeme za skutečný.

Naše instinkty se samozřejmě vzpouzejí. Na to, aby šlo o simulaci, je to všechno příliš skutečné. Váha šálku v mé ruce, bohatá vůně kávy v něm, zvuky kolem mě – jak lze takové bohatství zážitků předstírat?

Pak si ale uvědomte, že v posledních desetiletích došlo k mimořádnému pokroku v oblasti počítačových a informačních technologií. Počítače nám přinesly hry s neuvěřitelným realismem – s autonomními postavami, které reagují na naše volby – a také simulátory virtuální reality s obrovskou přesvědčovací silou.

Poznámka: Je pozoruhodné, jak si alternativní témata, která byla po desetiletí zesměšňována jako „pseudověda“ a „konspirační teorie“, pomalu, ale jistě nacházejí cestu do hlavního proudu. Zajímavé v této souvislosti je také to, že ze všech lidí právě ti, kteří tyto znalosti potlačují, je sami využívají k realizaci své dystopické agendy.

V srpnu 2019 informoval vědecký časopis Spektrum o vývoji nanobotů, kteří se mohou řídit magnetickým polem, jako je 5G mrak, a mohou se pohybovat úzkými cévami v mozku.

V roce 2016 zveřejnil deník Guardian článek „Genetically engineered ‚Magneto‘ protein remotely controls brain and behaviour“ (Geneticky upravený protein ‚Magneto‘ na dálku ovládá mozek a chování lidí), který popisuje podobnou technologii, jež na dálku ovládá mozek a chování lidí prostřednictvím syntetického proteinu ‚magneto‘.

Od dob rozšířeného experimentu s mRNA si nespočet svědků všimlo, že se jim magnety náhle přilepily na ruku. Náhoda? (srov. banned.video)

Závěr: Nemusíte být jasnovidci, abyste viděli, o co satanistům jde. Aby získali absolutní kontrolu nad lidstvem, chtějí pomocí nanobotů připojit naše mozky k WiFi cloudu, aby mohli na dálku ovládat naše vnímání, myšlenky a nakonec i činy. Nanoboti podaní „pokusným králíkům“ s injekcí mRNA jsou ve skutečnosti počítačovým hardwarem, který lze ovládat prostřednictvím cloudu 5G a podle citované literatury o hlubokém L může dokonce ovládat činnost lidského mozku. Výše zmínění britští vládní poradci sami přiznávají, že obyvatelstvo bylo uměle zastrašováno pomocí „kontroly mysli“. „Bez vakcín je naší hlavní zbraní psychologie,“ a další potvrdil: „Psychologii by se dalo říkat ‚ovládání mysli‘. To je to, co děláme.“ Terorizovat lidi pomocí psychologické války, aby se bez odporu účastnili nebezpečného experimentu na lidech nebo nic netušícího transhumanistického projektu, je naprosto nechutné a vysoce zločinné. Podle nesčetných svědeckých výpovědí a renomovaných špičkových lékařů testované osoby dokonce samy mutují v nebezpečný „virus“ prostřednictvím genetického zásahu mRNA. Jak ďábelské to je!

Další myšlenky: Zatímco pseudovědecká teorie virů byla z velké části vyvrácena, v neposlední řadě díky celosvětovému podvodu Corona, analýza doktora Madeje vrhá nové světlo na neméně kontroverzní teorii nákazy. Pokud se vedlejší účinky léčby mRNA skutečně šíří prostřednictvím DNA, která v zásadě funguje jako anténa, tedy jako přijímač a vysílač EMP, vyvstává otázka, zda se touto cestou nešíří i další přenosné nemoci. Z toho lze vyvodit závěr, že skutečná imunita nepochází z protilátek, ale spočívá ve vlastních vibracích těla. Kolosální snahy satanistů útočit na naše fyzická i éterická těla perfidními bojovými látkami, jako jsou pesticidy, baryum, hliník, fluoridy, rtuť atd., v zásadě vypovídají o důležitosti zdravé přírodní vibrace. Naštěstí příroda poskytuje protijed na každý jed, a proto existují vědci se svědomím, kteří se nesnaží lidstvo ničit, ale léčit.

Pro současnou výzvu mi připadá nesmírně důležitá práce Dr. Christiny Rahmové. Při vývoji nového přípravku (viz patent WO2017066694A1) pro detoxikaci lidského těla se opírala o minerál klinoptilolit, který byl podle Wikipedie hojně používán po jaderné katastrofě v Černobylu k dekontaminaci životního prostředí a hospodářských zvířat.

Klinoptilolit je souhrnný název pro některé minerály ze skupiny zeolitů v rámci třídy minerálů křemičitanů a germánů. Dr. Christina Rahmová, která získala svůj druhý doktorát na Harvardově univerzitě v rámci postdoktorandské práce na katedrách biologických věd a medicíny, vyvinula nový postup přeměny klinoptilolitu na formu rozpustnou ve vodě. Vysvětluje, že vstřebávání ve vodě rozpustných fragmentů klinoptilolitu zvyšuje detoxikaci tím, že se váže na těžké kovy, patogeny a toxiny z životního prostředí.

Obsáhlý přehled „Critical Review on Zeolite Clinoptilolite Safety and Medical Applications in vivo“, publikovaný v Národní lékařské knihovně v listopadu 2018, uvádí ne méně než 142 studií, které všechny bez výjimky prokazují pozitivní účinky na životní prostředí, zvířata a člověka:

V poslední době se ve veterinární a humánní medicíně hojně studuje specifičtější použití přirozeně se vyskytujícího zeolitového materiálu, klinoptilolitu. Vzhledem k řadě pozitivních zdravotních účinků, včetně detoxikačních vlastností, se používání produktů na bázi klinoptilolitů in vivo velmi rozšířilo.

Zjednodušená ilustrace zdůrazňuje jedinečný čisticí mechanismus záporně nabité voštinové struktury klinoptilolitu, která funguje jako záchytná síť pro těžké kovy a další znečišťující látky.

Vložil a přeložil tm

Zdroj: https://www.telegraph.co.uk/news/2021/05/14/scientists-admit-totalitarian-use-fear-control-behaviour-covid/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.