Zemi opustil herec Tom Hanks, kterého vojenský tribunál uznal vinným z pedofilie a ohrožování dětí a mládeže.

Americká armáda zadržela Hankse 12. června poté, co letadlo, které si pronajal v Řecku, kde měl dvojí občanství, přistálo na letišti Malpensa v italském Miláně, kde se chtěl Hanks zúčastnit zahraničního filmového festivalu.

Americké vojenské zdroje sdělily RRN, že když Learjet 75 dosedl na letištní plochu, čekali na Hanksův přílet příslušníci 173. letecké bojové brigády a INTERPOLu. Vytáhli zbraně, nastoupili do letadla a našli Hankse sedět vedle dlouholetého přítele Petera Scolariho, který v roce 1980 hrál po Hanksově boku v televizním sitcomu Bosom Buddies, v němž dvojice ztvárnila transvestity žijící na ženské koleji. Hanks později řekl, že to byla jeho nejoblíbenější role a že se díky nošení ženských šatů cítil mužnější.

Armáda Scolariho propustila, ale spoutala a okamžitě odvedla Hankse na palubu čekajícího letadla C-130, které muselo být za letu dvakrát dotankováno, aby se dostalo na ostrov Diego Garcia, kde Úřad vojenských komisí vybudoval věznici poblíž základny bombardérů B2. Po přistání byl Hanks umístěn do cely, kde čekal na vojenský soud.

 

[wp_ad_camp_2]

 

O deset dní později se Hanks dočkal svého dne u soudu, kde generální soudce amerického námořnictva předložil důkazy spojující Hankse s kruhem obchodníků s dětmi, který podle armády pracoval ve stínu po dobu 30 let. Jako důkaz předložila mnoho elektronických zařízení – laptopů a mobilních telefonů – na nichž byly fotografie a videa s Hanksem při pohlavním styku s mladými chlapci, kteří zjevně nedosáhli plnoletosti.

Další videa ukazovala Hanksovu účast na adrenochromových večírcích, setkáních, na nichž se schází liberální elita a hollywoodské áčkové hvězdy a vstřikují do sebe bezbožnou chemickou sloučeninu vyrobenou z oxidovaného adrenalinu, který se získává z vystrašených a mučených dětí a syntetických opiátů. Ti, kdo se tohoto luciferiánského rituálu účastní, věří, že sloučenina zabraňuje nemocem, prodlužuje život a zvyšuje sexuální zdatnost.

Na jednom videu si Hanks a zpěvačka Lady GaGa navzájem píchali injekce, zatímco se v pozadí ozýval dětský křik a kvílivý zvuk smrti.

Případ armády byl postaven na 50 videích a 2 000 snímcích, uvedly zdroje RRN.

Tříčlenný důstojnický panel však shledal obsah natolik znepokojivým, že po zhlédnutí čtyř úryvků dospěl k verdiktu o vině.

Hanks na otázku, zda chce něco říci na svou obhajobu, neprojevil žádnou lítost nad svými zločiny a tribunálu řekl, že styk dospělých s dětmi je „přirozený“ a že hrdě podporuje NAMBLA (North American Man-Boy Love Association), organizaci propagující pedofilii a pederastii ve Spojených státech.

Tribunál prohlásil, že Hanksovi bude uložen trest smrti, a požádal o urychlený výkon trestu.

„Moje smrt nic nezastaví, jsme všude,“ řekl Hanks.

O tři dny později dostal Hanks smrtící injekci. Byl připoután k nosítkům a do žil mu byl vstříknut pankuronium bromid, chlorid draselný a midazolam. Pokud mu v krvi zůstal nějaký adrenochrom, nebyl dostatečně silný, aby ho ochránil před účinkem injekce.

Uveřejněno 27.7.2021

Přeložil jirka | Zdroj: Real Raw News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.