Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Rakušanův cenzorský zákon nařizuje do hodiny smazat vše, co vládnoucí moc označí za závadný obsah

Tak jak Česká republika po nástupu Fialovy vlády získává stále zřetelnější obrysy diktatury, zvedá se čím dál větší nevole občanů, kteří se s omezováním práv a svobod nemíní smířit. Není proto nijak překvapivé, že kromě urputné snahy vládní pětikoalice prosadit totalitní novelu pandemického zákona, který by dal vládě do rukou diktátorské nástroje pro řízení státu, napřela Bruselská pětka (ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráti) své úsilí rovněž k zardoušení svobody slova.

Cenzorský úřad zřízený při ministerstvu vnitra nazvaný Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, který byl po nástupu ministra vnitra Rakušana po Hamáčkovi ještě rozšířen a zreorganizován má dostat v nejbližší době do rukou nástroj, kterým by efektivněji cenzuroval politicky závadný obsah na internetu. Zákon, který vypracovalo ministerstvo vnitra a který bude v nejbližší době projednávat Fialova vláda, je zaměřen na „teroristický“ obsah. Problémem ale je, že pro globální diktaturu je terorismem vše, co ohrožuje moc vládnoucích globalistických elit, ať už domácích či zahraničních.

Úřad proti desinformacím, který bude závadný obsah vyhledávat, by schválením tohoto „náhubkového zákona“ proti teroristickému obsahu v médiích, dostal do rukou nástroj, kterým by se mohl konečně „efektivně“ vypořádat se svobodou slova na internetu. Samotné sousloví teroristický obsah je natolik gumové, že se pod něj vejde prakticky cokoli, co neodpovídá vedoucí úloze globalistů ve společnosti.

Není náhodou, že na boj proti terorismu se odvolávali i nacisté, kteří po atentátu na Heydricha rozjeli velkou protiteroristickou operaci nejen proti „teroristům“ kteří atentát spáchali, ale také při hledání „teroristického“ obsahu v médiích, který obsahovaly ilegální tiskoviny či vysílání zahraničního rozhlasu. Z pohledu nacistů se jednalo o dezinformační média a šíření jejich obsahu bylo regulováno podobným „protiteroristickým“ zákonem a bylo trestáno transportem do koncentračních táborů. K omezení občanských práv sloužilo nařízení o stanném právu, které mělo podobné parametry jako dnešní novela pandemického zákona.

Dnešní protiteroristický zákon, který připravilo ministerstvo vnitra pod vedením Víta Rakušana ukládá sociálním sítím a dalším platformám, jako jsou diskuzní fóra či online média, povinnost odstranit závadný obsah do hodiny po obdržení příkazu k odstranění. V případě neuposlechnutí bude subjektům dle návrhu hrozit pokuta do výše 200 tisíc korun.

Nová pravidla se mají týkat veřejně přístupného internetového obsahu, který propaguje nebo šíří „teroristické myšlenky“. Definice má vycházet z bruselské směrnice, která definuje teroristické činy mimo jiné jako výhrůžky směřující k zastrašení či ovlivnění kroků vlády a destabilizaci politických a hospodářských struktur.

Přeloženo do normálního jazyka to znamená, že jakákoliv kritika vlády či Evropské unie či za nimi skrytých globalistických struktur a jejich jednání namířené proti zájmům českých občanů, může spadat pod tento zákon a bude muset být z internetu do hodiny odstraněno pod sankcí 200 tisíc korun.

Tento cenzorský zákon za který by se nemusel stydět ani říšský ministr propagandy Joseph Goebbels  implementuje nařízení EU z loňského roku. Policie bude na základě tohoto cenzorského zákona moci vydat příkaz k odstranění závadného obsahu umístěného nejen na českých, ale i zahraničních internetových platformách (podnikajících v rámci EU). Podřídit se tomuto zákonu budou muset i nadnárodní korporace jako Facebook, Instagram, Twitter nebo Google. Společnosti budou muset odstranit video nebo příspěvek do hodiny od chvíle, kdy na něj budou upozorněny. Dohled nad dodržováním cenzorské legislativy má provádět protiteroristická sekce Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ).

(Red – PA)

Zdroj: paralelne.cz

Četl jsem jinde na českém MSM, že bezpečnostní složky budou chtít po poskytovatelích internetového připojení další informace o uživatelích. Zřejmě bude VPN povinnou výbavou všech, kteří si cení svého soukromí v nastupujícím Orwellovském státě.  – roman

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
35 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře