NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 15. března 2018

Zdroje Aliance tvrdí, že díky tomu, že Trump minulý měsíc skrytě podepsal revidovanou verzi Pařížské dohody, již NESARA není zapotřebí.

 

V Pařížské dohodě je totiž tajně zakotven zákon GESARA. Proto se NESARA (která byla původně pro Republiku) spojila s GESARA.

Vyhlášení GESARA v OSN ovlivní Republiku (USA) i celý zbytek světa (206 suverénních států).

Nový finanční systém je součástí zákonu GESARA.

Mezinárodní měnový fond vyhlásí „globální měnový systém založený na zlatém standardu“ (tedy nový finanční systém), jakmile bude GESARA oznámena v OSN.

Očekávaný kolaps akciového trhu je ve skutečnosti obrovská korekce a je nutné, aby proběhla před zavedením nového finančního systému.

Nový finanční systém je umístěn na chráněném kvantovém serveru, který nelze nabourat nebo do něj mít přístup bez zvláštního povolení (díky technologii, kterou nám poskytla Galaktická federace).

 

Nový finanční systém je online již celé měsíce, díky „zpětným sazbám“. Zpětné sazby jsou nové revalvované sazby nového finančního systému.

Směny/výkup během RV budou soukromě zpracovávány prostřednictvím nového finančního systému. Proto není třeba vyhlášení nového finančního systému učinit před spuštěním RV.

Vaše měny budou směněny/odkoupeny za ekvivalent vaší lokální měny (nebo měny vašeho výběru) krytý zlatým standardem, který již je součástí nového finančního systému.

Abyste po směně mohli nové měny používat, budete muset dočasně stáhnout z oběhu fiatové měny převedené na ekvivalentní měny kryté zlatým standardem.

Jakmile IMF po zavedení GESARA oznámí nový finanční systém, všechny zbývající fiatové měny budou inkasovány v měně kryté zlatým standardem.

Papírové peníze budou časem vyřazeny a všechny měny budou pod novým finančním systémem digitální.

Odtajněné technologie, jako jsou replikátory, umožní redukovat měnový systém a bude využíván pouze při nákupu půdy, ručně vyrobených výrobků, k zaplacení něčí práce, atd… V podstatě věci, které nemohou poskytovat replikátory.

 

Vše, co vidíte ve zprávách, je předem připravený scénář, který již proběhl nebo byl odsouhlasen za „zavřenými dveřmi“ před tím, než měl být zveřejněn. Například nedávný závazek Kim Čong-una k denuklearizaci a jeho setkání s Trumpem.

RV začne předtím, než se na trhu objeví již zmiňovaná obrovská korekce, což může být každým dnem.

Cíl Aliance je učinit přechod na Nova Earth co nejjednodušším, hladkým a rychlým.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.