Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

07/08/2017

Volba Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států byla důležitým krokem k porážce chazarské mafie po celém světě. Nicméně předsednictví Trumpa stále představuje pokus o reformu starého systému spíše než opravdovou revoluci.

Trump udržuje Korporaci Spojených států převážně s penězi vykoupenými ze Saudské Arábie, Kataru a dalšími středoevropskými ropnými šarádami a finančními prostředky vykořisťovanými z Japonska a Jižní Koreje. Číňané také hrají svou roli při zachování starého režimu, protože jejich obrovský obchodní přebytek s USA jim dává spoustu dolarů, aby mohli kupovat své přátele a ovlivňovat lidi po celém světě. Rodina Rothschildů a dalších pokrevních linií, kteří vedli planetu, úspěšně upláceli Číňany úplatky a lichocením. Více než 1 bilion dolarů pro Číňany je jejich odměna za to, že pomohou udržet starý systém na hladině.

Pařížské dohody, které podpořilo 19 z 20 zemí G20, se pokoušely udržet kontrolu nad MMF, Světovou bankou, OSN a dalšími mezinárodními institucemi tím, že Číňanům poskytnou větší hlasovací práva na úkor USA, přesto, že tyto instituce udržovaly pevně pod svou kontrolou. Problémem je, že tato reforma je založena na podvodném tvrzení, že uhlík způsobuje globální oteplování. To není ve skutečnosti pravda.

Také nechává staré rodiny pevně na starosti. Nezapomeňte, že lidé na planetě Zemi nevybrali hlavu OSN, Mezinárodního měnového fondu, Světové banky, BIS apod., To vše bylo provedeno v zákulisí vládnoucími rodinami.

Stejně tak frakce za Pařížskou dohodou představují mírnou, ne-genocidní skupinu v rámci vládnoucí struktury, včetně královských rodin Evropy. Byli schopni zajistit tuto dohodu s pomocí asijských královských pokrevních linií. Celkově to myslí dobře, ale prostě nejsou schopni řešit probíhající kolaps svého ekonomického systému.

[wp_ad_camp_1]

Současná vládnoucí třída na Západě předsedá největší události masového vyhlazování, protože dinosauři byli vyhlazeni meteoritem před 65 miliony let. Lidé Evropy a východní Asie, kteří jsou na Zemi nejproduktivnější, zažívají demografický kolaps. Rozdíl v příjmech na Západě je nyní vyšší než úroveň, která vedla ke kolapsu Říše římské.

Zločinci za 11. září, zničení zemí jako je Irák, Libye a Sýrie, Fukušima, šíření bio-zbraní jako SARS, Ebola, AIDS atd. musí být zatčeni anebo potrestáni.

Navíc nevidíme žádné jubilejní ani jednorázové odepsání dluhů. Stejně tak není vidět přerozdělování podvodně získaných aktiv. To je zvláště jasné v případě „šoku“ banky Lehman, kde existují důkazy dokazující vytvoření 23 bilionů dolarů pokrevními rodinami přes podvody, a tyto peníze byly použity na nákup aktiv po celém světě, které byly „přetaveny“ během finanční krize, kterou oni sami vytvořili. Proč tyto peníze nejsou už zabaveny?

Od Lehmanské krize provádějí centrální banky tzv. kvantitativní uvolňování měn. Obrovské částky, které vznikly v důsledku této politiky, však směřují pouze k finančním společnostem řízeným Chazarskou mafií. Neudělali věci, jako např. zaslání peněz přímo na osobní bankovní účty obyčejných lidí. To je důvod, proč kvantitativní uvolňování mělo za následek rostoucí rozdíly v bohatství. Forenzní analýza ukazuje, že většina peněz procházela asi sedmi sty jednotlivci, takže to není 1 %, ale spíše 0,0000001 %, které těží z tisku peněz.

Důvodem je to, že rodiny pokrevních linií stále ovládají soukromé centrální banky pro svůj osobní prospěch, nikoliv ve prospěch planety a jejích živých bytostí. Donald Trump toto nezměnil, protože jako prezident nejzadluženější země ve světových dějinách nemá potřebnou páku.

Vlastně to však dělá. Vzpomeňte si na výrok: „Pokud dlužíte bance 10 000 dolarů, je to váš problém, ale pokud dlužíte bance 1 milion dolarů, je to problém banky.“ Je faktem, že americká korporátní vláda je v prodlení od 3. května tohoto roku, poněvadž zcela vlastněná dceřinná společnost Portoriko nezaplatila. A přesto se „show Washington DC“ stále koná.

[wp_ad_camp_1]

Protože, jak bylo uvedeno výše, věřitelé Korporace USA, jako jsou Číňané, Japonci, Jihokorejci a společnosti produkující ropu na Středním východě, dotují své ztráty ve výši 700 miliard dolarů ročně (velikost obchodního deficitu USA v roce 2016).

Jak můžeme změnit situaci? První příležitost přichází v termínu fiskální platby 30. září. Každý rok kolem tohoto data, jak se blíží platební lhůta, vidíme různé manévry. V letošním roce se to nebude lišit a americká korporátní vláda se snaží provést své platby v termínu. To bude znamenat hrozby válek, vydírání, žebrání, blafování apod. Ve zprávách se objeví jako hrozby války s Ruskem, Čínou, Severní Koreou, Íránem a někým jiným. Pokud tyto snahy uspějí, pak budou události pokračovat až do konce. To bude znamenat pokračování pomalého poklesu životní úrovně na Západě, který začal koncem šedesátých let.

Alternativou je světová revoluce. To znamená fyzicky obsadit BIS, Evropskou centrální banku, Výbor pro Federální rezervní banku, Banku Japonska a jiné centrální banky vlastněné rodinami pokrevních linií.

To by teoreticky umožnilo vydávat čtyři miliardy dolarů, které budou použity k financování bezprecedentní kampaně k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a expanzi do vesmíru. Samozřejmě, rodiny, které vlastní soukromé centrální banky, strávily roky, když takové nápady zneužívaly kódovými slovy jako „zpeněžovat dluh“, říkaly, že to povede k inflaci a nezodpovědným vládním výdajům. To se mohlo v minulosti stát pravdou, když se někteří dekadentní králové nebo zkorumpované vlády pokoušeli o takové věci.

Nicméně, zastavte a chvíli přemýšlejte. Co znamená „zpeněžovat dluh“? Znamená to změnit dluh na peníze. Jinými slovy to znamená ukončení dluhového otroctví. Pamatujte, že dluh vůči centrálním bankéřům není legitimní. Bankéři nevydělali peníze, které půjčují lidem a vládám v reálném světě, jen vkládají čísla do počítačů. Takže zpeněžení jejich dluhu jednoduše znamená odmítnout dluhové otroctví.

Samozřejmě, pokud jste vytiskli obrovské množství peněz, například tím, že uložíte milion dolarů na každý jednotlivý bankovní účet v zemi, výsledkem bude inflační orgie, následovaná obrovskou „kocovinou.“

Existují však příklady vládních centrálních bank, které vytvořily obrovské výhody.

Kanada od roku 1938 do roku 1973 využila svou centrální banku k:

Placení za druhou světovou válku,
Vytvoření kanálového systému spojující velké jezero s Atlantickým oceánem
Vybudování dálnice TransCanada, nejdelší na světě,
Zaplacení nákladů na vzdělávání,
Zaplacení nákladů na zdravotní pojištění,
Financování veřejných prací,
Zaplacení armády
Atd.

Všechno to bylo provedeno bez daní anebo dluhů.

Japonská vojenská vláda před a během druhé světové války také zaplatila za své obrovské válečné úsilí především použitím peněz, které vytvořila znárodněná centrální banka.

Pokud by Federální rezervní Výbor, centrální banka EU a Banka Japonska byly znárodněny, bylo by možné financovat kampaň k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí, výzkum nesmrtelnosti, prozkoumání vesmíru apod. částkou v řádu trilionu dolarů.

Tento podzim bude další příležitostí, jak to udělat. Čas pro slova je u konce, je čas na akci.

Zdroj: 1

přeložila tereza

V tomto článku se potvrzuje domněnka, že i Česká národní banka NENÍ česká, ani národní. Guvernér a další zaměstnanci ČNB jsou pravděpodobně instruováni z jistých míst mimo ČR. 

 

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.