Podle zdrojů ve Vatikánu i italské policie bylo přerušeno rituální obětování dítěte a dvě malé děti byly zachráněny při policejní razii minulou sobotu. Satanistický obětní rituální ceremoniál jezuitského Devátého Kruhu Kultu Dětských Obětí byl naplánován v jezuitském kostele v San Lorenzo v Římě za účelem odstranění papeže Františka od moci.

18. února obdržel vatikánský kardinál Parolin diplomatickou nótu ohledně obavy jisté země ohledně fyzických důkazů, které prokazovaly, že papež František I. a jeho dlouholetá milenka královna Maxima z Nizozemska měli společně dítě, které obětovali v satanistickém rituálu Devátého Kruhu. Podle vatikánského zdroje nechtěná publicita přiměla Parolina k uspořádání svého vlastního satanistického obřadu, společně se současným pádem Vatikánu za to, aby byl František odstaven z funkce.

[wp_ad_camp_2]

Interpol a italská Polizia di Stato zadržely pět jedinců a dvě malé děti. Více než dvě desítky lidí, včetně speciálního týmu šerifů ITCCS, se přiblížilo do jezuitského kostela poté, co zdroj ve Vatikánu poskytl informaci o plánovaném satanistickému rituálu. https://youtu.be/9WnoC2Wsgds

Stejně jako Vatikán odstranil papeže Benedikta přímo po jeho odsouzení ICLCJ z 11. února 2013 za znásilňování a vraždění dětí v satanských obřadech, očividně si Kruh vyžádal méně společensky viditelného člověka, který by nosil papežskou korunu.

Papežova konference s kardinály a biskupy o zneužívání dětí se zdála být maskováním pro vatikánský převrat, kde by byl zbaven autority triem nejvýše postavených kardinálů. Aby se zabránilo rozšíření kriminality pohlavního zneužívání dětí v rámci jejich církve, odstranění Františka by bylo tajné a mimo veřejnost. Zůstal by jako figurant, a neměl by žádnou pravomoc.

Stejně jako jeho předchůdce papež Benedikt, František I. byl sesazen těsně před pravidelnou konkláve Devátého Obětního Pedofilního Kruhu v chrámu San Lorenzo Piscibus, jenž se konal 23. a 24. února, jenom blok od Vatikánu. Stejně jako konkláve před šesti lety, Devátý Kruh nedělal svůj hrozný ceremoniál o minulém víkendu, díky diplomatickým protestům a davu rozzlobených demonstrantů.

Zjevné důkazy o zapojení papeže Františka I. do dětských znásilňování a krvavých rituálů Devátého Kruhu dostávaly příliš mnoho publicity. Zatímco papež František byl arcibiskupem v Argentině, byl známý nejen tím, že se účastnil dětských znásilňování a krvavých rituálů Devátého Kruhu, ale také tím, že jim zajišťoval děti – potomky více než 30 000 politických vězňů zavražděných argentinskou juntou, kteří byli umístěni do katolických sirotčinců.

[wp_ad_camp_2]

František I. byl také úzce propojen s členy nizozemské královské rodiny, která se podílela na činnosti Devátého Kruhu, včetně královny Maximy Zorriegy, s níž, jak František I. říkal, má romantický vztah téměř dvacet let.

František I. již byl odsouzen mezinárodním soudem za proděrituálních obětních obřadů, znásilňování a dětských obětí v Argentině a v Evropě rozsudkem z 19. července 2014. Oba papežové, jak Benedikt XVI. tak i František I. se zapletli s Devátým Kruhem a jeho vlivnými podporovateli, protože jejich otevřené spojení s obětními ceremoniály přinesly příliš mnoho pozornosti. Papež František I. shledán vinným z obchodování s dětmi, znásilnění, vražd

Benedikt XVI. Otevřeně předsedal obětním rituálům jako kardinál i jako papež, podle přeživších svědků z Devátého Kruhu, Toos Neijenhuis a Anne Marie van Blijenburghové. Tito přeživší svědci ritualizovaného zneužívání, znásilňování dětí a lidských obětí vyrostli v Devátém Kruhu a svědčili o tom v soudních řízeních v Mezinárodním soudním dvoře v Bruselu. Oba papežové Benedikt XVI. a František I. byli odsouzeni za zneužívání dětí, znásilnění, únosy a vraždy.

[wp_ad_camp_2]

Terapeut Toos Neijenhuis: https://www.youtube.com/watch?v=-A1o1Egi20c&t=68s

Anne Marie van Blijenburgh: https://www.youtube.com/watch?v=0YfNAGpivAc&t=3s

ITCCS zorganizoval soud ICLCJ a spolu s nejmenovanými vládními úředníky kontaktoval Interpol a italskou vládu s obavami z rituálů a dětských obětí, které se pravidelně konají v jezuitském kostele San Lorenzo Piscibus vedle Vatikánu. Požádali, aby policie zasáhla, a aby vyšetřila a zastavila ceremonii plánovanou na 23. února. Předtím šerifové ITCCS narušili setkání dětských obětí v Devátém kruhu ve městě Zwolle, v Nizozemí a v Montrealu v Kanadě:

http://beforeitsnews.com/v3/celebrities/2017/2475072. html

Zatímco operovali za plentou široce propagované konference, převzali tři starší kardinálové tiše otěže Františkovy moci. Podle zdroje vysoké úrovně v rámci římské kurie došlo k odstranění papeže Františka I. od moci v pátek ráno, kdy se státní sekretář Vatikánu, kardinál Pietro Parolin, setkal s Františkem I. v přítomnosti dvou dalších kardinálů: Marca Ouelleta z Kanady a Gerharda Muellera z Německa. Všichni tři muži byli aktivně spojeni s Devátým Pedofilním Obětním Kruhem.

Podle vatikánského zdroje kardinál Ouellet informoval Františka, že ztratil důvěru jak biskupů, tak kardinálů. Kardinál Parolin následoval tím, že odtamtud Ouellet a Mueller působí jako dočasní arbitři Svatého stolce a Papežství, čímž Františka I. vyloučí z úřadu.

Převratu proti papeži Jorge Bergogliovi podnítili jezuitští vůdci Devátého Kruhu – čtyřset letého dětského rituálního obětního satanistického kultu uvnitř Římsko-katolické církve.

[wp_ad_camp_2]

Vatikán, Evropské královské rodiny říkali, že plánují dětské oběti v Londýně, Skotsku, Montrealu.

Devátý Kruh hrál významnou roli při zavádění každého nového papeže. Podle obětí, kteří svědčili před soudem ICLCJ zahrnovaly tyto obřady pedofilii a dětské oběti.

http://beforeitsnews.com/contributor/pages/243/590/stories.html

Organizátor převratu je kardinál Marc Ouellet z Kanady, který sám řekl, že se zúčastnil rituálu a lidské oběti Devátého Kruhu v katedrále Sv. růžence ve Vancouveru o půlnoci 21. prosince 2018, podle zdrojů ITCCS. Oullet byl také mezinárodním soudem odsouzen za účast na dětských obětech a pedofilních obřadech. Jeho obřady proběhly v kostele San Lorenzo v Římě a katedrále Marie Reine du Monde v Montrealu v letech 2014 a 2015.

Ouellet byl také prominentním členem kanadské pobočky Devátého Kruhu na západním pobřeží, známého jako Klub Dvanácté Míle – což je další dětská rituálně-obětní síť, která operovala z elitního klubu z Vancouveru na ulici West Hastings Street 915, a zapojovala nejvyšší soudce, politiky, firemní ředitele a důstojníky RCMP.

Globální elita plánuje únosy, vraždí domorodé děti, a hází jejich těla do oceánu

Evropská vláda – možná tentýž stát, který poslal kurýra s důkazy papežovy milenky Maximy Zorriegy – vydala diplomatickou nótu s obavami úřadu kardinála Parolina po rozsáhlém vyšetřování a zjištění, že bylo normální, že několik dětí bylo zabito a kanibalizováno během pravidelných zasedání Devátého Kruhu v jezuitské církvi Vatikánem.

„Skutečnost, že dva po sobě jdoucí papežové byli náhle donuceni odejít ze svých úřadů těsně před únorovou ceremonií Devátého Kruhu, a oba byli veřejně obviněni a odsouzeni v případech běžného soudního sporu za zločiny proti lidskosti, by měly způsobit, že i nejpochybovačnější pozorovatel by už měl zahlédnout hloubku institucionální hniloby prostupující celým Vatikánem“, uvedla zpráva ITCCS.

[wp_ad_camp_2]

„V příštích týdnech budou naši šerifové spolupracovat s vládami a policejními úřady, aby zadrželi a předvedli k občanskému soudnímu procesu jakéhokoli katolického úředníka nebo duchovního nebo jejich spolupachatele, kteří se zabývají poškozováním dětí nebo ochranou těch, kteří to dělají. Naše kampaň bude zahrnovat řadu hlavních přímých akcí během Velikonočního týdne od 14. do 21. dubna.

„Vyzýváme lidi celého světa, aby se k této kampani připojili bojkotováním římsko-katolické církve, odmítli její financování a požadovali, aby jejich vlády přestaly pomáhat a napomáhat zločinům církve zrušením všech osvobození od daní a privilegií, které tato církev má.“

Vydáno ústředním úřadem Mezinárodního tribunálu pro trestné činy církve a státu (ITCCS).

pro tadesco.cz přeložil Pedro | zdroj: 9

tereza dodává: Vatikán v České republice s pomocí svých přisluhovačů, včetně zkorumpovaných politiků, ukradl českému lidu majetky v takzvaných církevních restitucích. Nejsou to samozřejmě restituce (navrácení), poněvadž církev nebyla vlastníkem, ale pouze správcem oněch nemovitostí. Je to druhý největší podvod a tunel majetku a peněz, hned po tzv. kupónové privatizaci.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.