Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí
  Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí

  Česká vakcinologická společnost i MZ doporučují očkování proti covidu. K textu doporučení se však nikdo nehlásí

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

Robert F. Kennedy Jr.: Chráňte deti pred očkovaním, ktoré ich robí chorými

Obnoviť zdravie dieťaťa” je názov novej kampane „Children´s Health Defense“ (Ochrana zdravia detí), ktorú v súčasnosti propaguje Robert F. Kennedy mladší. Svojím menom zodpovedá za to, že obchod s touto chorobou sa musí konečne skončiť, a kritizuje skutočnosť, že mnoho detí ochorie po očkovaní, pričom farmaceutické spoločnosti vidia len zisk.

Na domovskej stránke “The Children´s Health Defense“ sa nachádza množstvo videí, ktoré sa zaoberajú chronickými zdravotnými problémami detí a povzbudzujú všetkých k účasti na boji za zdravie detí. Deti sú kľúčom k úspešnej budúcnosti, preto by sme nemali strácať čas a mali by sme myslieť na zdravie našich detí.

Dramatické video ukazuje, koľko detí v Spojených štátoch každý rok zomrie alebo utrpí trvalé chronické poškodenie očkovaním. Kennedy vo videu ukazuje nárast chronických chorôb u detí a súčasne nárast očkovania, ktoré sa za posledné desaťročia znásobil. Očkovanie je pre farmaceutický priemysel biznisom v hodnote niekoľko miliárd dolárov.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na webovej stránke sa uvádza, že schopnosť amerických detí rozvíjať sa a prosperovať, je sabotovaná lavínou chronických chorôb, pričom sa tvrdí, že pediatria je špičkou medicíny. Podľa Children´s Health Defense sú poruchy správania a vývoja u amerických detí porovnateľné s epidémiou. Podľa výskumov bola každému šiestemu dieťaťu diagnostikovaná vývojová porucha, ako autizmus, ADHS, alebo poruchy učenia. To je o 1,8 milióna viac detí, ako boli diagnostikované podobné ochorenia na konci 90.rokov. A takmer dvakrát toľko chlapcov ako dievčat vykazuje tieto príznaky choroby. Podľa CDC má 1 z 59 detí autizmus. U amerických detí je o 70 percent vyššia pravdepodobnosť úmrtia pred dosiahnutím dospelosti ako u detí v iných bohatých krajinách.

CHORÝ Z OČKOVANIA ?

Americké deti sú tiež najviac zaočkované na svete. Od roku 1990, keď USA začali významne rozširovať svoj očkovací program, sa počet očkovaní potrebných pre vstup do školy zvýšil asi o 260 percent. Deti v súčasnosti dostávajú opakované dávky proti 16 rôznym chorobám. Ak zahrnieme vakcíny podané počas tehotenstva a každoročné vakcíny proti chrípke, dostali deti do dovŕšenia 18. roku života až do 73 očkovacích dávok. Novšie experimenty s vakcínami, ako napríklad vakcína mRNA proti Covid-19, nie sú v týchto štatistikách ešte zahrnuté.

54 PERCENT AMERICKÝCH DETÍ CHRONICKY CHORÝCH

Je čas venovať pozornosť zdraviu detí,” vyzval Robert F. Kennedy mladší a zdôraznil, že neexistuje žiadna naliehavejšia kríza ako chronické choroby, ktoré v súčasnosti postihujú viac ako polovicu detí v USA. Vyhlasuje, že USA nedodržiavajú svoju zodpovednosť za zdravie detí, a uvádza fakty:

 • 54 % amerických detí je chronicky chorých
 • 13 % amerických detí navštevuje špeciálne školy
 • Každé šieste dieťa má vývojovú poruchu
 • Milióny ľudí trpia alergiami vrátane smrteľných alergií na arašidy
 • Takmer 11 % má poruchu pozornosti – hyperaktivita ( ADHS )
 • Len v roku 2020 malo rakovinu diagnostikovanú viac ako 15000 detí
 • Existuje epidémia autoimúnnych chorôb, ako je reumatoidná artritída a psoriáza
 • Ďalšie deti trpia stavmi úzkosti, Tourettovými problémami a zmyslovými poruchami
 • Miera detskej úmrtnosti je v Amerike omnoho vyššia ako v iných krajinách.
 • Dojčatám sa v prvom roku života podáva viac vakcín ako kdekoľvek inde na svete.

Organizácia Children´s Health Defense, ktorá sa zasadzuje za blaho dieťaťa, verí v svedectvo státisícov rodičov, ktorí hlásili poškodenie očkovaním a následné chronické ochorenie svojich detí. Na webe je možné vidieť niekoľko videí, ktoré dokumentujú poškodenie vakcínou, vrátane jedného, ktoré potvrdilo smrť. Organizácia podporuje poučenie sa z chýb a vyzýva rodičov, aby nahlásili poškodenie vakcínou a protestovali proti tomu.

TRAGICKÝ PRÍKLAD

Jedným z takýchto príbehov je príbeh Sarah Bridgesovej a jej syna Portera. Bridgesová popisuje, čo sa stalo v mesiacoch a rokoch po Porterovom očkovaní, čo je jeden z príkladov, pretože tieto nie sú ojedinelé. V skutočnosti ich potvrdilo nespočetné množstvo rodín v celej krajine. Záchranári detského blaha chcú dosiahnuť, aby bolo očkovanie a jeho dôsledky konečne preskúmané. Poukazujú na to, že sa im zdá, že je to všetko len o zisku, bez ohľadu na následky. Žiadajú, aby sme sa všetci postavili za svoje deti, aby sme zabezpečili, že ich príbehy budú vypočuté a nikdy nezabudnuté.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V posledných rokoch odporúča CDC, aby sa ženy počas tehotenstva očkovali proti chrípke, hoci sa v príbalových letáčikoch uvádza, že neexistujú dlhodobé štúdie. Výsledkom bolo, že matky po týchto očkovaniach hlásili potraty, predčasné pôrody, zdravotné problémy u seba a ich detí. Nedávna štúdia CDC zistila, že u tehotných žien, ktoré boli očkované proti chrípke,bola dvakrát vyššia pravdepodobnosť potratu ako u neočkovaných žien.

ÚMRTIA DOJČIAT PO OČKOVANÍ

Úmrtnosť detí v USA, ktorá ležala pri 6,1 na 1000 živo narodených v roku 2010, bola dvakrát vyššia ako vo Fínsku, Japonsku, Portugalsku, Švédsku, Českej republike a Nórsku. Dojčatá v Spojených štátoch patria v porovnaní s ostatnými krajinami tiež k najviac očkovaným. Mnoho rodičov tiež uvádza, že ich dieťa po očkovaní dokonca zomrelo. Children´s Health Defense požaduje dôkladné vyšetrenie týchto úmrtí a nepovažovať ich za náhodu, a žiada vyšetrenie bezpečnosti vakcín.

Children´s Health Defense vyžaduje:

 • Vakcíny musia prejsť rovnakým prísnym schvaľovacím procesom ako iné lieky predtým, ako budú schválené na použitie u detí
 • Povinné hlásenie nežiadúcich vedľajších účinkov vakcíny a automatizácia databázy VSD ( Vaccine Safety Datalink ) a VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System ). V súčasnosti je vo VAERS zaregistrovaných iba asi 1% poškodení očkovaním
 • Každý, kto sa podieľa na schvaľovaní a odporúčaniach pre vakcíny, nesmie byť v konflikte záujmov
 • Je potrebné prehodnotiť všetky odporúčané vakcíny
 • Výskum toho, čo robí niektorých ľudí náchylnejších na poškodenie vakcínou
 • Sloboda rozhodnutia o očkovaní a právo odmietnuť očkovanie

Ak by boli splnené všetky požiadavky, Bill Gates by už nemohol robiť reklamu očkovaniam predávanými spoločnosťami, ktorých je akcionárom alebo vlastníkom. Každý, kto pozná históriu farmaceutického priemyslu, môže byť vďačný Robertovi F. Kennedymu mladšiemu a združeniu, ktoré sa usiluje za blaho detí. Obchod s chorobami, ktorý spôsobuje chorých, a ktorý vrhá miliardy do hrdla farmaceutického priemyslu, by sa mal po viac ako 100 rokoch konečne ukončiť. Zdravie ľudí by malo stáť konečne v popredí.

Zdroje a ďalšie informácie a videá nájdete tu: https://childrenshealthdefense.org/news/time-pay-real-attention-childrens-health/

Přeložila zuzka | Zdroj: Wochenblick

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
25 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře