Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

BOOM BOOM BOOM. Dnes byla konečně řečena pravda

AKTUALIZACE 12:54

Premiér Weil hovoří o novém systému, kvůli kterému je udělán několikadenní uzavření právě na začátku dubna. Asi jak tomáš vždy říkal. Až pokvetou třešně. nevím, může to tak být. Posuďte sami. Nejedná se nyní o uzavření kvůli coronaviru, ale kvůli něčemu úplně jinému. Bude to pravděpodobně NESARA / GESARA a další následné kroky. Není vyloučeno že bude vyhlášen tvrdý lockdown na dobu 7 dní. Možná také zásah vojsk v Evropě. Necháme se překvapit.

A když to máte nyní v televizi, nemůžete říkat, že se nic neděje. Veškeré předpovědi byly tedy pravdivé.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To není uzavření jak jsme se rozhodli v listopadu, to není uzamčení jak jsme se rozhodli v březnu, ale je to krátká cílená intervence k přípravě nového systému, který nám všem společně poskytne podstatně více možností.

 

***** **** ***** ****

Velké přesuny vojsk v Rusku. Směr východ.

https://t.me/GhostEzra/5175

NATO včera hlásilo nezvykle mnoho ruských letadel ve vzduchu. Byl také pozorován nadzvukový bombardér TU 160 BLACKJACK

***** **** ***** ****

 

DŮLEŽITÁ DATA

Mám pro vás další důležité zprávy. Mnoho dějů ve světě, nedají se ani všechny přečíst, proto vybírám pro vás ty nejdůležitější.

Nesara / Gesara je v plném chodu. Veškeré DS systémy jako byl SWIFT budou navždy vypnuty. Rozhodnutí světového soudu o POVINNOSTI zavedení NESARA / GESARA od Q1.Q4.2Q21 do 1Q.Q4.2Q21 a vyplacení z fondů musí být uskutečněno dle Tier4b. (zpoždění tu a tam mohou situaci komplikovat, nikoliv ohrozit.).

Trump a vojsko aliance trvala neohroženě na termínu začátku Q1.Q4.2Q21. Jinak by mohlo dojít k vojenské intervenci ve státě, který by se nechtěl podřídit. Veškeré výměny peněz budou uplatněny do 3Q.Q4.2Q21. Prosím neptejte se mě jak vše bude probíhat, zatím jsem nic nenastudoval. Je to jejich plán.

Do 1Q.Q4.2Q21 by měla být vojskem SHAEF pozatýkána celá administrativa herce JOE BIDENA. Rovněž tak do zmíněného data má být opět provedena přísaha Prezidenta donalda trumpa. Uvidíme, jak vše rychle stihnou. Je to plán.

Má být zaveden nový systém televizního vysílání. Budou odhaleny veškeré zločiny DS. Popřípadě do Q4.Q4.2Q21 by měl vyhlášen oficiálně Nesara / Gesara. Tím pádem veškerý světový dluh smazán. I z vašich kont. Tomáš o tom psal dlouho dopředu. Však si vzpomeňte. Do zmíněného data má být v USA vyhlášeno obnovení Americké republiky. Samozřejmě může dojít i k malému posunu jak to už je zvykem, ale uskuteční se to. (zase nebombardujte tadesco kvůli datům, popřípadě některé z vašich neznalostí).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Od 12.Q4.2Q21 by se měla uskutečnit výměna peněz pro všechny živé bytosti na planetě zemi. Nazývá se Tier5 (vyplacení peněz). Jak to bude probíhat u vás v Česku, nevím. Peníze mají být vyměněny do určité výše za nové podložené zlatem. Výměna bude trvat až půl roku. Je otázka, kde budou jaké měny uplatněny. Třeba nebude Euro, ale zase marka. Nevím. Nevím jaké to bude u vás v ČR a na Slovensku.

Svět bude brzy šokován z událostí minulých desetiletí.

Loď EVERGREEN patřící dnes již nežijícího originálu HILLARY CLINTON, uvízla v Suezském průplavu díky hacknutým systémům počítače. Pomocí bílých klobouků a hacknutého systému SSP byla záměrně navedena do kolizního kurzu a vzpříčila se. Zbytek víte. Na lodi bylo uvězněných 1000 dětí, které byly osvobozeny. Ve velké části kontejnerů se nacházely zbraně pro určitou skupinu lidí v EU. Jsou tam také zbraně hromadného ničení.

Zbraně měly být vydány díky MOSADU na muslimy, kteří měli provádět svoji připravenou práci na dálném východě a v Evropě. Všechno psané má být v blízké budoucnosti lidstvu na planetě zemi odhaleno. A to v měsíci dubnu 2Q21. Vše má být vysíláno po dobu deseti dnů. Dnes známé MSM mají být už v tuto dobu vypnuty a odstraněny. Deset dnů bude globální válečný stav a dle zpráv by měly být zastaveny veškeré vlaky a letecká doprava. Nemohu říci, jestli se to bude týkat pouze USA nebo celého světa. Uvidíme.

Jak jsem psal Prezident trump bude do 1Q.Q4.2Q21 uveden do úřadu, dle jejich zpráv. Má novou adresu, kde mu můžete všichni psát. Prosím ale jen smyslné požadavky či dotazy, bude se odpovídat všem. Nová adresa na trumpa je: www.45office.com

Satanistické budovy a budovy lóži jsou nyní ničeny a podpalovány. A to po celém světě. Videa máte na youtube. Rovněž tak byly zničeny veškeré satelity MOSADU aby neměl další možnosti ovládání lidí.

Mohou vypadnout internetová spojení, televize popřípadě mobilní zařízení včetně nevojenské navigace. Očekává se v následujících dnech zřícení veškeré burzy. Světově. Také bude odstraněna alternativní měna jako bitcoin, která byla hlavně používána na obchod s dětmi.

Budou zrušeny veškeré zákony a nařízení USA od roku 1871. Protože byly namířeny proti lidem na na zotročení lidí. Dolar nebude do budoucna rezervní měnou. Všechny měny musejí být podloženy zlatem. Stávající měnový systém bude odstraněn. Všechny měny převedeny na hodnotu 1:1.

V budoucnu nebude žádná inflace, byla uměle vytvářená. Vždy ji způsobili novým tiskem peněz. V budoucnu nemyslitelné.

NASA (luciferiánská organizace) bude zrušena a lidem se odevzdají poznatky a znalosti neuvěřitelné hodnoty.  Lidstvu byly záměrně ZLOČINCI Z VATIKÁNU  (a veškerého náboženství) tajeny. Knihy a vědění které zločinci z Vatikánu lidem tajili se nacházejí na 53 čtverečních mil. Nedozírná data.

DS se samozřejmě snaží v poslední křeči zabít co nejvíce lidí. Není to v poslední řadě jenom očkování luciferiánskou vakcínou, ale také testováním (očkováním do nosu či do úst-je to naprosto stejné)

Očekávejte napjaté dny a hlavně buďte v klidu. Neprodejte duši na poslední chvíli testováním.

***** **** ***** ****

Vložil carsten

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
550 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře