;

Nie je nás tak málo, ktorí sa pýtame, či najnovšie, extrémne provokatívne a nepriateľské obvinenie proti Rusku podporené Washingtonom je akousi predohrou pred vojnou. Nvyše, vyhlásenie ministerstva zahraničia USA, že štvrtého marca Rusko použilo vojnový plyn Novicok ako nástroj na zavraždenie britského občana a jeho dcéru, sa nezakladá na žiadnom dôkaze. https://www.zerohedge.com/news/2018-03-26/trump-expel-60-russian-diplomats-shut-seattle-consulate

Ak sa pozrieme na fakty, zistíme, že doteraz nebol predstavený absolútne žiaden dôkaz, ktorý by ukázal, že bol použitý nervový plyn, dôkaz, že by išlo o Ruský nervový plyn alebo dôkaz, že Rusko alebo dokonca samotný Putin (podľa poblázneného Britského tajomníka zahraničných vecí) by bol zodpovedný za tieto vraždy. Potom takéto obvinenia sú najbezohľadnejšie a nezodpovedné do takej hľbky ako si len dokážete predstaviť.

Ak si Rusi teraz neuvedomujú, že jediné podmienky za ktorých sú pre západ prijateľné, sú ako vazálny štát západu, tak pre ne niet žiadnej nádej a budú zničení. Ak ruskí atlantickí integrátori aj naďalej paralyzujú ruskú vládu, Rusko je na kanci. Pre Rusko nie je väčšia hrozba, ako jej vlastné integrační atlantisti.

Aké bude ďalšie predstavenie Washingtonu prostredníctvom jedného z jeho vazálnych štátov, ako napríklad „Veľká Británia“? Môže to byť ešte horšie? Ak je ruská vláda realistická, bude očakávať nadchádzajúci štrajk jadrového ICBM. Neexistuje žiadny iný dôvod dlhých zoznamov falošných obvinení proti Rusku, s výnimkou prípadu, keď sa pripravujú západné národy na vojnu. Ak si ruská vláda neuvedomí, že Washington prináša vojnu do Ruska, tak potom ohrozuje samotné prežitie Ruska.

Ak ruská vláda naďalej verí, že „dvere k dialógu sú otvorené“, tak je beznádejne oklamaná.

Bezstarostní západní ľudia, ktorí sa zaoberajú vecami, ktoré nemajú žiadny dôsledok, sedia vo vlastnej hlupote, zatiaľ čo ich zkorumpovaný politik im hovorí klamstvá. Populácia západu je tak hlúpa, že nemá potuchy, pokiaľ ide o dôsledky tých všetkých klamstiev, ktorými je kŕmena.

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.