Od dnešního dne (26. března 2018) se začalo obchodovat s futures na ropu (pozn.př.: Futures je dohoda dvou stran o směně určitého množství nějaké komodity v předem určené kvalitě, za předem stanovenou cenu k předem stanovenému budoucímu datu dodání) za čínské jüany podložené zlatem. Je to obecně považováno za čínské vítězství v pokračující finanční válce nad kontrolou planety Země. Je také vhod doba připomenout Číně, že svět nikdy nevymění kontrolu chazarské mafie za kontrolu čínské mafie.

[wp_ad_camp_2]

Západ bude navěky vděčný asijským tajným společnostem za pomoc při osvobození od kontroly chazarské mafie uctívající satana. Jak stále zdůrazňuji, tato bitva se chystá skončit vítězstvím lidstva.

Chazaři, kteří by však nikdy neměli být podceňováni, apelují na ego některých čínských vůdců tím, že jim slibují roli babylonského božího krále planety Země. Mnoho čínských vůdců jim podlehne s vidinou čínské diktatury nad celou planetou.

Číně se tedy musí připomenout několik věcí. První je, že Západ má stále sílu úplně „vymazat“ Čínu. Společnost Bílého Draka (SBD) a její spojenci tvrdě bojovali za porážku frakce na Západě, která chtěla dělat přesně to. Namísto zničení Číny, Západ ji záměrně poskytl své průmyslové a technické znalosti, aby pomohl Číně se modernizovat a rozvíjet. A to proto, že to bylo správné, a protože Západ chce asijskou pomoc v kampani na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Číně a dalším asijským zemím se pomohlo při modernizaci, protože dohoda mezi Východem a Západem o celosvětovém míru je nezbytná k ukončení karantény, ve které se nyní planeta Země nachází. Jinými slovy, některým čínským radikálním frakcím se musí připomenout, že konečným cílem je dosažení výhodného řešení pro každého.

S ohledem na tyto skutečnosti se nyní podívejme na nejnovější zprávy ohledně pokračující bitvy o planetu Zemi. Na této frontě probíhá mezi Spojenými státy a Čínou velmi riskantní politika, a to před začátkem čínského obchodování se zlatem, ropou a juanem (gold, oil yuan = GOY), které je oprávně považováno za hrozbu pro hegemonii petrodolaru a samotných USA.

Reakcí Spojených států bylo uvalení cel na čínský dovoz ve výši 60 miliard dolarů a jmenování radikálního neokonzervativce Johna Boltona za poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa pro národní bezpečnost. Americká zpráva Číně byla jasná: „Přestaneme kupovat vaše zboží, odřízneme vaše dodávky ropy na Střední východ a použjeme Severní Koreu jako záminku k zahájení války.“ Čínskou reakcí naopak byla snaha o kompromis a pokoj vyjednávání, a připomenutí americké straně, že je plně připravena na jakoukoli eventualitu.

[wp_ad_camp_2]

Navzdory vztekání se Spojených států, rychlý pohled na karty, které drží každá strana, je zřejmé, že Čína pravděpodobně v jakékoliv obchodní válce utrpí Pyrrhovo vítězství. Pokud to zaženeme do extrému, USA by mohly zastavit veškerý obchod s Čínou a Čína by se mohla zbavit všech amerických dluhopisů. Američané by zažili okamžitý propad životní úrovně, protože by ztratili přístup k levným čínským výrobkům, zatímco klesající dolar způsobí zdražení dovozu do zbytku světa. Také by trvalo mnoho let, než by Američané vystavěli továrny, které by nahradily čínské zboží, a konečný výsledek by byl mnohem dražší.

Čína by ztratila přístup k sóji a obilí z USA, ale mohla by je nahradit dodávkami z Ruska a Brazílie. Ztráta amerických dolarů získaných díky obchodnímu přebytku s Amerikou by také zbavila Čínu velkého množství tvrdé měny, kterou používala k posílení své síly po celém světě. Je pravděpodobné, že Čína zřídila obchodování GOY z části proto, aby měla připravenou náhradu za petrodolary, které by ztratila v obchodní válce s USA.

Je zajímavé poznamenat, že jedním z nejaktivnějších obchodníků prvního dne obchodování s GOY na Shanghaiské burze byla Rothschildova firma Glencore. Je též zajímavé, že „kolem 12 milionů barelů nejaktivnějšího kontraktu v Šanghaji v září změnilo majitele za prvních 55 minut obchodování, což je více než nejaktivnější kontrakt na ropu Brent.“

Na první pohled se tedy zdá, že Rothschildové a jejich chazarští soukmenovci měli pravdu, když se spojili s Čínou proti USA. Avšak pokud analyzujete věci na hlubší úrovni, objeví se velmi odlišný obraz. Rothschildové a jejich chazarská mafie čelí katastrofální porážce.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Pentagonu tvrdí, že obchodní válka s Čínou ve skutečnosti „poskytuje krytí pro americkou armádu, aby mohla nechat zkrachovat akciový trh a zabavit bilióny dolarů ukradených aktiv po celém světě.“

„Březnové šílenství začalo 23. března poté, co Trump“ neochotně „podepsal rozpočet ve výši 1,3 bilionu dolarů na financování armády, aby mohli vypouštět bažinu skrytými a zjevnými operacemi po celém světě,“ říkají zdroje Pentagonu. Šestiměsíční účet dává Trumpovi bílou kartu, aby mohl „financovat jakoukoli agenturu nebo program, nebo nahradit špatný jiným, jako je CIA nebo pomoc Izraeli,“ vysvětlují zdroje.

Rozpočtový návrh v délce 2.322 stran, který nikdo stejně nečte, skutečně poskytuje tuny peněz pro svědky, pro vězení na Guantanamu, Diego Garciu, zmocňuje a financuje Generálního inspektora napříč celou vládou, aby odhalil zločiny kabaly,“ říkají.

Navíc hlášení generálního inspektora Ministerstva spravedlnosti z 1,2 milionu stránek odhalí masivní pedofilii, vraždu, vydírání, korupci, zradu a protistátní činnost, neboť Trump požaduje trest smrti pro obchodníky s drogami jako v Singapuru,“ pokračují zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Pokud má někdo ještě pochybnosti o tom, že čistky už začaly na nejvyšších úrovních, měli by se zastavit a popřemýšlet o abdikaci celé řady monarchů včetně japonského císaře, o odchodu do důchodu amerických senátorů a členů Kongresu a zmizení lidí jako George Sorose, Billa Gates a dalších.

Nyní se odehrává velmi viditelný útok proti chazarskou mafií kontrolovaným internetovým gigantům, jako je Facebook a Google. V tomto směru říkají zdroje Pentagonu, že vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg (Greenberg), který je sesazen za špionáž a obchodování s vnitřními informacemi, a stejně jako Steve Wynn (Weinberg) byl nakonec nucen prodat všechny své akcie. Je třeba poznamenat, že Wynn, bývalý finanční ředitel Republikánské strany, vlastnil hotely, kde došlo k případu masové vraždy a pokusil se o vraždu Donalda Trumpa v Las Vegas loni v říjnu.

Čistky v Evropě pokračují s tím, že bývalý francouzský prezident Nicholas Sarkozy byl minulý týden formálně obviněn z nelegálního financování kampaní z peněz z Libye. Také francouzský prezident – Rothschildův otrok – Emmanuel Macron čelí masovým stávkám a protestům ohledně jeho pokusů o snížení platů francouzským dělníkům, aby jeho páničkové oligarchové byli bohatší.

V Itálii se strany Liga Severu a Hnutí pěti hvězd blíží k sestavení vlády, která jistě vyzve fašistickou EU a její měnu Euro.

[wp_ad_camp_2]

Chazarská mafie se samozřejmě stále nevzdává svého fanatického pokusu rozpoutat třetí světovou válku. V minulém týdnu byli znovu přichyceni při výrobě jedovatých plynů použitých k útokům v Sýrii a ve Velké Británii ve snaze zahájit válku s Ruskem.

Zdroje CIA říkají, že Chzaři vydírali amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby ho donutili přijmout radikálního neokonzervativce John Boltona jako poradce pro národní bezpečnost. Tyto zdroje, stejně jako zdroje Pentagonu, říkají, že Bolton je „poškozený zboží,“ který je vydírán ohledně pedofilie. Zdroje Pentagonu však říkají: „John Bolton nemusí setrvat dlouho a má mandát k čistkám, zatímco armáda provádí show.“

Také zdroje CIA říkají, že chazarský mafiánský plán nahradit Trumpa viceprezidentem Mike Pencem je odsouzen k neúspěchu, protože Pence je jedním z lidí, kteří budou zatčeni a obvinění z pedofilie.

Ruští členové SBD zase poznamenávají, že Rusko spolu se svými tureckými, egyptskými a íránskými spojenci drží veto nad jakýmkoli západním plánem, jak zastavit ropu ze Středního východu. Rusové chtějí světový mír, přátelské, na právu založené vztahy mezi národy, říkají zdroje. Neuvěří úplně Západu, dokud nebudou Chazaři, kteří stojí za falešnými útoky plynem, apod. odstaveni od moci, říkají.

Tento dopisovatel byl pozván minulý týden na ceremoniál k japonským Svobodným zednářům u Tokyo Tower. Toto je poprvé, kdy se zúčastnil takovéto události. Svobodní zednáři ho pozvali jako součást své nové kampaně, aby rozptýlili nedorozumění o nich tím, že otevřeli své dveře široké veřejnosti. Co tento spisovatel viděl, byl poměrně neškodný obřad. Níže je fotografie této události.

[wp_ad_camp_2]

Obecně řečeno, zednáři měli velký vliv na západní historii, protože vlivní lidé se setkali a poznali ve svých lóžích. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc, podává 97-minutové video na níže uvedeném odkazu poměrně dobrý přehled o tom, kdo Svobodní zednáři jsou.  odkaz

Ilumináti jsou skuteční a jsou rozděleni na Gnostic Illumináty, kteří jdou proti pokrevním liniím a Lóži P2, kteří chtějí světovou vládu řízenou starobylými římskými pokrevními liniemi.

V každém případě to vypadá, že Svobodní zednáři podporují Společnost Bílého Draka a Asijskou tajnou společnost ohledně cíle světového míru a přátelství mezi národy.

Zdroj: 1

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.