…..když se nenalezla žádná látka v ovzduší ani na Zemi, copak to asi mohlo být. Není vyloučeno, že byly právě vyzkoušeny nějaké elektromagnetické „zbraně“. Právě skalární zbraně způsobují to, co bylo popsáno v nálezu u dělníků….

00:27

V případě že nic nenajdou, v dnešní době všechno možné, svedou to na davovou psychózu pracovníků, kterým se nechtělo pracovat a „hodili“ se nemocnými. No jak jinak, zatloukat, zatloukat, zatloukat, zatloukat, zatloukat, zatloukat, zatloukat, zatloukat. Tak se to dnes ve školách přece učí. Pravda je zločin a lež je korektní….

Můj koment berte samozřejmě s rezervou…..

 

 

Brtislava 17. januára 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:TASR-Milan Podmaník)

Záchranári zasahujú pri obci Blatná na Ostrove v okrese Dunajská Streda, kde unikla nebezpečná látka. Ako pre agentúru SITA povedala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová, stále zisťujú, o akú látku ide

Ilustračné foto

Ako ďalej uviedla, na mieste zasahuje aj polícia a hasiči. Záchranári ošetrujú troch pacientov so zdravotnými ťažkosťami, ktorým tečie krv z úst a z konečníka. Pri obci prebiehajú práce na výstavbe rýchlostnej cesty R7.

Ako agentúru SITA ďalej informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, hasiči momentálne zasahujú medzi Blatnou na Ostrove a Lehnicami, kde sa pri stavbe rýchlostnej cesty R7 kontaminovalo viacero osôb.

“Prvotne sa sťažovali štyri osoby na zdravotné ťažkosti, podľa predbežných informácií sa už tento počet zvýšil na 16,” uviedla hovorkyňa. Postihnutí mali omdlievať, pričom im tiekla krv z nosa a konečníka. Pri udalosti vykonali už niekoľko meraní, zatiaľ sa žiadna z nebezpečných látok nepotvrdila. Na mieste sú hasiči z Trnavy, Šamorína a HaZÚ, ktorí budú vykonávať dekontamináciu. Z Galanty k udalosti vyslali evakuačný autobus HaZZ.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kontaminácia nebezpečnou látkou sa u robotníkov nepotvrdila

Hasiči sú stále pri udalosti, ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru, zasahujúci hasiči vykonali všetky potrebné úkony na dekontamináciu postihnutých, zároveň vykonali aj merania – s negatívnym výsledkom. Merania na škodlivé látky vykonali aj Kontrolné chemické laboratória, ktoré taktiež v ovzduší nenamerali žiadne nebezpečné látky. Zároveň sa u robotníkov nepotvrdili žiadne zo spomínaných zdravotných ťažkostí, ktoré boli prvotne hlásené od oznamovateľa udalosti, dodala Farkasová.

ZDROJ (1)

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.