Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

Rodiné konstelace – druhý díl posouvám o den.

…..vzhledem k tomu, že jsem musel odcestovat  a neměl jsem čas napsat slíbené, dávám Vám k nahlédnutí komentáře a jeden mejlík, který jsem obržel. Posuďte sami, co říkají druzí, nestranní o rodiných konstelacích, než napíši sám závěr….

13:54[wp_ad_camp_1]

Bývalý anosák napsal do diskuze:

těším se na článek o konstelacích

před lety jsem pár konstelací absolvoval, s rozpačitými dojmi, pak jsme si dal pauzu

někdy jsem cítil v sobě plno lásky, ale někdy naopak i plno nenávisti, díky mé ochraně jsme přešel do pozorovacího modu

plno lidí hlavně hledajících je svedeno z jejich cesty

nyní po letech pauzy jsem byl se podívat na konstalace u J.M.M a myslím, že to byly poslední konstalace je mi líto těch lidí, a jejich životní energie.

 

Další komentář je od

IRILE

Když mě někdo položí otázku zda jít na KONSTELACE , odpovím mu , že to vidím pouze jako dobře výnosný byznys pro pořádajícího a účastník si z toho odnese jen další problémy !
A nejlepší je, že zde každý zablokovaný si udělá certifikát , že je kouč a kdoví co ještě …Hlavně, že má další puntík v lektorství atd …Je zde opravdu zmatek na zmatek .
POZOR I NA KVANTOVÉ LÉČENÍ ! To je další tahák na peníze a spousta rozhozených lidí .
( O tom by se mohlo napsat něco příště :) )
Pokud se mě někdo bude snažit oponvat, jak je to skvělé , je dobré u toho také přemýšlet .
Mohu uvést osobní příklady:
Poprvé jsem byla náhodně ( nic není náhoda ) přihlížející jedné seanci rodinných konstelací .
Zablokovaná paní učitelka si udělala certifikát se svojí kamarádkou léčitelkou a hrrr za tučný obnos pomáhat lidem.Byly rády, že přišlo aspoň pár lidiček .Ještě jim někdo chyběl do party , tak mě vyzvaly o pomoc také pracovat a zúčastnit se .Vstoupila jsem do jejich kola a pozorovala, jak manipulují s lidmi …
Mnou se jim nedařilo hnout , co jsem řekla bylo špatně ( ač jsem si v duchu říkala, jak jen může hodnotit a dle čeho? )…,když to vše zkončilo .Absolutně nic jsem necítila jen hodně otázek o čem to vlastně vše je ?
Jedna holčinka přišla potom za mnou a moc mě děkovala, že jsem jí tam nejvíce pomohla a kdybych tam nebyla, tak uteče pryč.
Tak nějak jsem o tom přemýšlela a došlo mě , že lidé někam vstoupí a lektror není schopen lidi z toho kruhu po zkončení vůbec očistit od toho, co se ta odehrávalo a naopak si na sebe vezme i něco od druhých a mohou se jim rozjet další uzavřené bloky, co mají zůstat spát .Může dojít k otevření schizofrenie a různých fóbií …atd.
Pak jsem byla pracovně v Bratislavě před lety přednášet a opět náhodně jsem se ocitla tam, kde se udála velká akce .Nebudu jmenovat tu ženu , ale má věhlasné jméno vydává knihy atd …známá i u nás , pochází z NĚMECKA ! Měla šedesát účastníků , co se dělo nebudu popisovat .Závěr je takový , že skoro všichni lidé psychické problémy na pochodu , někodo i nemoce …Krátce po akci .Nebyla jsem tam , jen jsem vedle měla pronajatý prostor …Hlavně jsem pozorovala chování lektorky.Totálně naštavná žena hudrovala ,že jí energeticky nevyhovuje místnost , kde má pracovat , že tam je černota atd …( podotýkám hezky s květinami vyzdobené ) a chce jinou .
Vyhodila mě z mého sálu, kde jsem měla přednášku, že tam chce být ona !!! Pořadatelka se mě omluvila a přesunula mě do místnosti s počítači , někam do jiného patra .Jen jsem pokorně odsunula a usmívala jsem se nad celou komedií …Nebudu hodnotit, kdo odcházel spokojenějsí ( jen dle výpovědi vím, že mnozí litovali , že nebyli u nás u počítačů …).
Vím, že si paní z Německa odnesla kolem 200tisíc korun a ještě byla nespokojená jak má málo …
Od každého vybrala velké částky, jen protože je někdo :)
(Ještě bylo velké fópa kolem jejího ubytka 120 € za noc jí bylo málo v kvalitním hotýlku se snídaní …).
Bylo tam toho daleko více, jen jsem vše hodně zkrátila.
Odjíždela jsem spokojená a bydlela jsem za 10 € na ubytovně ( to jsem si na rozdíl od ní platila sama ).
Hřál mě pocit na srdci, že láska a otevřené srdce dokáže udělat víc divů , (než koupené certifikáty ) a dokáže pomoci všem zůčasněným i bez velkých výdajů.
PROTO VŠICHNI PROMIŤE , MÁM NA KONSTELACE NÁZOR a to negativní !

Další komentář

Nikomu nedoporučujem ísť na tieto konstelácie. Ja som sa takej zúčastnil tzv. nedobrovoľne, lebo som bol na jednom seminári, kde si počas semináru prednášajúci „zmyslel“ predviesť bezplatne jednu rodinnú konstelálaciu a ja som sa jej „nedobrovoľne“ zúčastnil. (pripadalo mi blbé odísť z miestnosti počas neplánovaného predstavenia – a urobil som zle, že som neodišiel). Nebudem popisovať čo sa tam dialo (riešenie cudzích problémov), ale môžem povedať, že uvedená konstelácia ma tak „rozhodila“ , že som mal niekoľko dní problém dostať sa do normálu a trvalo týždne kým som to dostal z hlavy von. Ešte dnes mám na to nepríjemné spomienky hoci už uplynulo niekoľko rokov. Preto každému vrelo odporúčam vyhýbať sa týmto sedeniam.

Autor článku dává do jednoho pytle rodinné konstelace skupinové a rodinné konstelace individuální. Není zde zmíněn podstatný rozdíl. Individuální RK dělá v ČR málokdo, asi jen pár terapeutů. Individuální rodinné konstelace jsou totiž pro jedince terapeuta daleko více psychicky náročnější, proto většina terapeutů dělá jen ty skupinové. Individuální rodinné konstelace doporučuji, velmi mi pomohly. Skupinové nikoliv!

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře