;

…..pořád dostávám od mnoha různých lidí varování na rodiné konstelace. Z mnoha mejlíků, které jsem od Vás obdržel od ledna tohoto roku, uvádím aspoň několik pro druhé jako výstrahu, aby se něčeho podobného rozhodně neúčastnili, pokud nechtějí mít ještě větší problémy a být energeticky vysáti jinými úpíry, které se na ně přilepí jako pijavice. V návaznosti na předchozí článek jsem se rozhodl dnes umístit na prvopodstatu jeden z dopisů do redakce….

19:54

Ve snaze si nějak pomoct jsem vyzkoušela i rodinné konstelace… možná mi to pomohlo některé věci pochopit, ale co jsem řešila svoje zdrav.záležitosti – tak výsledek žádný, ne-li horší. „Léčba“ skrz generace předků se nekonala.

Naopak jsem zažila dost otřesný zážitek, kdy si mě do konstelace postavil pán do role „příčina/zdroj problémů“. (Později jsem se dozvěděla, že byl v dětství znásilňován mužskými příbuznými.)

Přestala jsem jasně vidět a začal se do mě přes hlavu „nasouvat“ nějaký démon, totální černota, paralýza, zima a obličej se mi začal deformovat podle něj, vůbec jsem to nemohla ovládat. Asi tak nějak vypadá posednutí démonem ? Zamlžený mozek, obličej ztuhlý do šklebu, posunutá čelist, nemohla jsem artikulovat – cítila jsem jak se stávám dementní – huhlala jsem, z pusy mi kapaly sliny na zem…hnus.

Moje tělo už nebylo moje. Tak jsem tam zůstávala než lektorka dokončila konstelaci a řekla mi: „E., vystup si z role“…hmm, výborná rada. Nešlo to. Nevěděla co se mnou má dělat. Pak se mě nějak společným úsilím všech podařilo jakž takž vrátit zpátky, ale to něco neodešlo, to vím.

 

Jednou si mě tato lektorka postavila do své konstelace a já jsem měla hrát jí. Tak obrovskou nenávist jsem nikdy předtím v životě necítila. Nechápala jsem. Nehty zaryté do dlaní. Čelisti semknuté, spíš než mluvila jsem „syčela“skrz zuby. Takže pozor na výběr  terapeutů… jak by asi mohli pomoci lidem, když mají sami tolik problémů naloženo…

 

Toto mi vyprávěla moje fyzioterapeutka, poté co absolvovala nějaký roční trénink a měla možnost se ochomýtat kolem jedné skupinky, která na sobě „pracovala“, „uzdravovala se“ a „dělala významné osobní  posuny“ skrze konstelace. „Všichni si konstelace nemohli vynachválit, jak a co všechno se léčí a čistí generace, prostě nejlepší. My už takto „pracujeme na sobě“ 15 let !!!“ .  Patnáct let a furt kolem dokola a dokola řeší v podstatě stejné problémy…

 

Zde máte výsledky rodinné konstelace v anketě, které jsme měli na prvopodstatě na začátku roku. Výsledek je zcela jasný.

Výsledek rodiné konstelace  konstelace 3

konstelace 2

konstelace

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.