…..a pozor všechno začíná dnes 11.11.2018 v 11:11 minut. Kdybyste tomu nechtěli věřit, brzy uvidíte sami. Celé, předběžně připravené zhroucení systému je dlouhodobě připravováno….

00:05

Na dlouhý rozbor není mnoho času, proto bez veškerých důkazů a rozborů jdeme přímo k věci.

V lednu roku 1988 vyšel časopis the Economist se svobodozednářským orlem Phoenixem, který vychází z ohně všech světových měn. Má hlavu otočenou doprava, znamená přijdou k moci pravičáci a lidé takto smýšlející.

A protože se jen tak lehce nenechá deep state a všechny jeho organizace odstranit, znamená to, že 11.11.2018 začíná říše teroru. Připravte se na světovou měnu. Může probíhat několik dní až týdnů. Je to konečná hra. END GAME

…..a vším co s tím bude asi spojeno. Psali jsme o tom několikráte a varovali lidi, aby se připravili nákupem potravin vody a všeho potřebného. Nebudu opakovat.

 

A nyní k časopisu a obrázku na čelní straně, který je v řadě 33 zvláštním vydáním. Zajímavé číslo při sečtení dává hodnotu 6. Ano

Obálka časopisu nevěští vůbec nic dobrého, ba naopak. Má tři barvy. Bílou, červenou a černou. Je to tedy hra barev a systém podobný jako při čtení některých státních vlajek

Když se na ni podíváme, na první pohled působí dosti depresivně. Tak je právě vytvořena. Nastiňuje několik dějů:

1) Rok 2019 bude temný

Kolem roku 2019 je jenom černá barva. Doba temna a destrukce.

2) Blackout.

Zajímavé, že v Belgii vypli 6 jaderných elektráren právě před zimou, což znamená, že pravděpodobně může přijít výpadek elektrické energie nejen tam, ale po celé Evropě, jak bylo řečeno v jiném článku.

Výpadek měny celosvětový, který zaviní následující možné zhroucení systému, tak jak jsme ho znali.

Zhroucení ekonomického systému a následky s tím spojené.

Prostě kam se podíváte, vidíte BLACKOUT

3) Černá barva obklopuje barvu bílou, která je v menšině.

Bílá rasa bude obklopena rasou černou, což se nyní děje.

Švýcarská vlajka je symbol bílého kříže v červeném poli. Znamenal při druhé světové válce, že švýcaři budou ochráněni a kolem poteče krev. Přesně tak se i stalo. A nechtějí nám nyní dle této podoby naznačit symbolicky, že kolem bílé rasy budou nepokoje a může také téci krev????? Bílá písmena v červeném poli. Může tím být naznačena občanská válka kdekoliv.

4) Tři barvy jako trikolóry

Pravděpodobně je nám naznačeno symbolicky barvou (čteme zespodu) černou, bílou a červenou  hned několik států, které mají zde v Evropě získat nadvládu.

Červená barva je symbolem revoluce a obětí za svobodu, bílá znamená zářící budoucnost a mír, černá pochmurnou (koloniální minulost) popřípadě přítomnost nebo kolonizaci jako takovou.

Jak ale vidíme, bílé barvy (naděje) nám mnoho na obálce časopisu nedopřáli.

Egyptská vlajka má dokonce uprostřed podobného orla, který je znázorněn ve středu. Že by napodobení Phoenixe a začátek krachu. Vše v jedné vlajce a to Egyptské?????

 

Další vlajkou je vlajka Irácká, která má opět stejné základy.

 

 

Následující vlajka jemenská

 

Další vlajka se stejnými trikolorami je vlajka Sůdánu, i když se zeleným klínem…..

 

No a poslední je vlajka Sýrie

Když se zamyslíme, odkud nám uprchlíci zde do Evropy přicházejí, tak mám takové tušení, že nám pravděpodobně chtěli tímto také naznačit symbolicky země a nejen dobu temna a možné destrukce a krachu těmito zeměmi zapříčiněnými.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.