Divíte sa, prečo píšem? Nastala nová doba, ja už to jasne vidím. Hovoril som Vám, musí prejsť revolúcia ducha a táto cesta bola práve nastúpená. Dianie musí už len prejsť vo fyzickej rovine. Pripravoval som sa na to najhoršie, ale veci sa otočili z minúty na minútu.

Žijem neďaleko letiska Sliač. Včera doobeda bola vyhlásená plná bojová pohotovosť, stíhačky odleteli smerom na východ. Čakalo sa už len na Bidenov podpis. Bojová pohotovosť bola počas noci zrušená. Trump sa vzoprel nezákonnosti.

Pred nami sú len dve cesty. Popíšem. Cesta vojnovým formovaním vedomia ľudstva. Pod rúškom pandémie bola pripravovaná vojna proti Rusku. Postupne ohlásili odchod do karantény predseda vlády, minister obrany aj prezidentka. Uchýlili sa do vojnových krytov. Dnes sa vyroja zdraví na oči verejnosti, aby nás ďalej manipulovali. Boli sme tak blizučko atómovej katastrofe, že si to neviete ani predstaviť.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Hrozba je zatiaľ oddialená. Poliaci vyzývali bieloruských lekárov, aby prišli pomôcť s „pandémiou“. Asi sa báli, že nebudú stačiť. Scenár delenia Ruska bol jasný, zatiaľ je v troskách. Útokom na Krym sa mal vytvoriť most z Turecka na Ukrajinu, ďalej cez Bielorusko až do Pobaltia. Z južného smeru malo dôjsť k likvidácii Arménska a mal sa vytvoriť most cez Turkické republiky až do Pakistanu. Rusko by sa tak ocitlo v kliešťach a mohla sa začať jeho demontáž. Týmto plánom je koniec. Chýba podpis zodpovedného. Zatiaľ. Deliť sa teda nebude Rusko, ale Turecko. Karanténa však platí do 14. novembra, počas tohto obdobia buďte mimoriadne ostražití.

Otvorila sa tak druhá cesta, cesta revolúcii ducha, kedy dôjde k osvieteniu. Táto revolúcia bude gradovať v období Vianoc. Národmi sa preleje „atómová“ vlna odporu. Dni súčasných vlád sú spočítané. Ústavní činitelia, ktorí si nezákonne uzurpovali moc nad našimi životmi, budú súdení podľa zákona o založení zločineckej skupiny smerujúcej k potlačeniu základných práv a slobôd. Občania, povstaňme na duchu a zoberme zodpovednosť za seba do vlastných rúk skôr, ako bude neskoro. Cesta je stále otvorená.

P.S. Ešte doplním: Sme v období, kedy sa veci lámu, preto sa cítime ako na hojdačke. Všímajte si, ako konajú ústavní činitelia a robte to isté. Budete vedieť, kedy sa máte uchýliť do bezpečia.

Zdroj: Hlavné Správy

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.