AKTUALIZACE 21:54 dole za článkem

…..všemu je jinak, jak roky píši. Hlavně je nutné zachovat klidnou hlavu a pozorovat SHOW. Požírači modrých pilulek se opět všude rozjeli a začínají jásat, jak se podvodné volby konečně vyhrály. Ale není tomu tak. Nutné vyčkat….

QQ:QQ 18:54

Média ve vlastnictví zločinců z DEEP STATE jak v USA, tak na západě i zde rozhlašují celé roky lži, a nyní dělají to stejné.

Pokud rozumíte anglicky, podívejte se na americké tweety a zprávy, Co se odehrává ve vyšetřování podvodných voleb. Budete pak mít jiný názor.

Trump může zcela legálně zůstat v Bílém domě a na postu prezidenta. Není tomu tak, jak média píší a jásají. Takže prosím o klid. A také tomu tak bude.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pro ty, co rozumějí anglicky a německy, máte možnost si přečíst následující zprávy:

https://www.srf.ch/news/international/vier-schlupfloecher-trump-koennte-trotz-niederlage-legal-an-der-macht-bleiben

Uvědomte si, kdo z BIDENA udělal vítězem? Pouze MSM a nyní je tomu taky tak.

 

https://justthenews.com/politics-policy/elections/following-repair-technical-glitch-michigan-county-flips-back-trump

Vše jde v pondělí k soudu a soudce už přijal a otevřel rozhodnutí.

 

Trumpovi blokují veškeré tweety, sdělení a hluboký stát v panice chce oslavovat.

Nikdo si zatím neuvědomuje, co by se odehrálo při dosazení Bidena do úřadu. Čekala by nás brzy, ne-li týž den, WWIII a to jak Prezident trump i Prezident putin vědí.

Není vyloučeno, že v USA bude vyhlášeno stanné právo a pak je tam Prezident trump na mnohem delší dobu…..

Je mnoho dalších důkazů, nemá cenu o tom psát. Nechci Vás zatěžovat nějakými zprávami a důkazy. Je nutné vyčkat dalších kroků. Podvody byly doloženy a vše se ubírá zatím správným směrem.

Prosím tedy o klid, stejně nám nic jiného nezbývá. Vím, že Trump vyhrál.

tm

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

AKTUALIZACE 19:54

Prohlášení Prezidenta donalda j. trumpa:

Překlad melda

Všichni víme, proč Joe Biden spěchá, aby mohl neprávem pózovat jako vítěz a proč se mu jeho mediální spojenci snaží tak usilovně pomoci: nechtějí, aby pravda byla odhalena. Prostým faktem je, že tyto volby ještě zdaleka neskončily. Joe Biden nebyl potvrzen jako vítěz ani jednoho státu, natož žádného z vysoce diskutabilních států, které míří k povinnému přepočítání, nebo států, v nichž má naše kampaň vznesla platné a legitimní námitky, které můžou určit konečného vítěze. V Pennsylvánii například nebyl našim právním pozorovatelům dovolen rozumný přístup, aby mohli sledovat proces počítání. Legální hlasy rozhodují, kdo je prezident, ne zpravodajské sdělovací prostředky.

„Počínaje pondělkem zahájí naše kampaň soudní řízení, aby zajistila, že volební zákony jsou plně dodržovány a křeslo získá právoplatný vítěz. Lidé Ameriky mají nárok na čestné volby: to znamená spočítání všech legálních voleních lístků a nezapočítávání žádných nelegálních. Je to jediný způsob jak zajistit, aby veřejnost měla plnou důvěru v naše volby. Zůstává šokující, že Bidenova kampaň odmítá souhlasit s těmito základními principy a chce započítávat volební lístky, i když jsou podvodné, vykonstruované nebo odevzdané neoprávněnými nebo zesnulými voliči. Pouze strana zapojená do porušování zákona by nezákonně držela pozorovatele mimo sčítací místnost – a potom bojovala u soudu za to, aby zablokoval jejich přístup.
„Takže co Biden schovává? Nebudu mít klid, dokud Lidé Ameriky nebudou mít poctivě spočítané volební hlasy, jak si zaslouží a jak Demokracie vyžaduje.

-Prezident donald j. trump

https://twitter.com/doqholliday/status/1325127007529656322

Tak se zase uklidněte, vzměte si červenou pilulku a nejezty ty modré pomocí MSM. Jinak to s Vám nedopadne dobře.
Kdybyste pořádně četli v minulosti, že to bylo takto připraveno a Prezident trump na to čeká!!!!! Tak byste asi nezmatkovali.
Admin mně psal o tolika komentech, že to do rána nezvládne, proto jsem přikázal najít určité nicky a ZBYTEK VYMAZAT. Prý by na tom seděl až do rána.
Prosím PIŠTE, MÁTE-LI CO ŘÍCI.
Zde Vám vše bylo dáno na zlatém podnose od nicku Jura:

V Arizoně bylo právě zveřejněno téměř 12 000 hlasovacích lístků – ukazují 66,3% podporu prezidenta Trumpa. Dark to Light.
https://twitter.com/flasher_mig/status/1324845487879585792

StormyPatriotJoe má v tomto tweetu pravdu. Sting operace Alliance je umíráčkem pro [D]eep [S]tate.
https://twitter.com/stormypatriot21/status/1324833792268402689
Co mě za poslední 3 roky ohromilo, je to, jak se nám (jim) opakovaně daří požadovat to, co opravdu chceme. 5D Šachy. Národní volební stadard včetně národního voličského ID je absolutní smrtelný hřebík pro Dems.

https://twitter.com/JuliansRum/status/1324768642261782533
Očekávám “my fellow Americans” tweet od POTUSe spíše dříve než později. Také mám podezření, že to bude tweet, který ho zakáže.

Nakonec, zde je vynikající shrnutí toho, co se odvíjí…
https://twitter.com/Qtah17/status/1324839217927630849
1) MSM zvolí Bidena
2) Liberals si myslí, že Biden je POTUS
3) Trump campaign files with SCOTUS
4) Trump dá SCOTUSovi důkazy
5) SCOTUS celonárodní přepočet hlasů 5-4
6) Legalní hlasy započítany
7) Masivní Rudá Vlna
8) Patriots oslavují vládu práva (rule of law)
9) Mobs vstupují do válečného módu
10) POTUS povolá Národní gardu

Bod jedna je splněn!!!!!

Pochopte hru konečně a nechoďte na MSM pokud máte slabé nervy….. Nejste v hororovém filmu ale nyní v rádoby realitě.

tm

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Aktualizace 2Q:54

Dostala se ke mně zpráva o mazání a vypínání „nevhodných“ kanálů a pravd jak v Německu, tak ve Švýcarsku a jinde. O Tweetu prezidenta ani nehovořme. Bylo nám sděleno možné vypnutí webů nejen v Americe a Evropě. Může právě nastat 10 dní temnoty, jak nám bylo slíbeno. proto prosím klídek, žádný rozruch a až by to zase zapli, tak se datujeme dál. Jk jste správně sami pochopili, zločinci se odhalují sami. Geniální tah.

Mimo jiné, jak se ke mně dostala zpráva od admina (psal jeden diskutující) sázkové kanceláře nebudou vyplácet výhry až teprve po 14.12. Asi vědí proč…..

Aktualizace 21:27

Celá amerika sedí před TELE-VIZORY a sleduje napínavé dění.

Prezident trump slíbil lidem před volabami:

To co přijde v následujících dnech, nemá a nebude mít v dějinách lidstva obdoby.

Takže klídek, vše patří ke hře které se dobrovolně zúčastňujete vstupem do Hotelu Země.

KDYŽ SE DAŘÍ, TAK SE DAŘÍ

V Německu v Mnichově a ve Frankfurtu je v určitých firmách právě razie SHAEF, kde se zabavují počítače, které měly falšovat hlasování v USA. Dostal jsem neověřenou zprávu od známého z Říma. No tak už to jede i na našem kontinentě. DÉMONkraté asi budou mít velké problémy.

Proto se asi trump tak usmívá na tom golfovém hřišti…:))

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.