Herečka Rose McGowanová, ktorá rafinovane odhalila dlhoročné sexuálne zločiny Harveyho Weinsteina tvrdí, že popová superstar Britney Spears je „pripravená vyhodiť z hlavy hnilobu“, ktorá pretrváva v Hollywoode.

Ako informovala Breitbart News, Spears v stredu podrobne vypovedala pred súdom o „hrubom“ charaktere, ktorý jej otec, 68-ročný James Parnell Spears prvýkrát ukázal v roku 2008, kedy sa zmocnil života a majetku svojej dcéry. Spears uviedla zoznam obvinení súdu, vrátane toho, že jednotlivci zapojení do jej zneužívania, prevzali kontrolu nad jej plodnosťou a zabránili jej mať ďalšie dieťa, nasadili jej lítium, keď nesúhlasila s tanečnými choreografiami a prinútili ju koncertovať.

V rozhovore pre Tuckera Carlsona z Fox News označila McGowanová Spearsovej svedectvo za „kultúrny reset“ a uviedla, že je presvedčená, že popová hviezda je „pripravená vyhodiť z hlavy“ toho, kto jej v Hollywoode spôsobil krivdu a čo sa s ňou stalo posledných 13 rokov. „Myslím, že je pripravená odpáliť viečko,“ povedala McGowanová. „Povedala, že je teraz taká nahnevaná, až je to šialené.“

[wp_ad_camp_2]

 

Aj keď nás Britney Spears všetkých zabávala, bola týraná,“ pokračovala McGowanová. „A viem, že to vyzerá ako jedna osoba, ale urobili to ženám a ľuďom, informátorom a ľuďom, ktorí sa im nepáčia. Ľudia, monštrá pri moci, ktorí ovládajú bábky, nielen ju, ale aj správu, ktorú vysiela každému dievčaťu alebo chlapcovi, že ste všetci na jedno použitie a elita vás môže vlastniť.“

McGowanová uviedla, že zatiaľ čo sa médiá Spearsovej smiali a pohŕdali ňou, keď si v roku 2007 nechala oholiť hlavu, jej otec vymýšľal plán pomocou lekárov, ktorý by ju vyhlásil za dementnú.

V tom čase som žila v Hollywoode a mojím životným poslaním bolo, aby som vám všetkým povedala, čo mnoho z vás v hĺbke duše vie, že sláva a Hollywood a mediálne nástroje sú prehnité do hĺbky a ublížia a poškodia,“ uviedla McGowanová. V 25 rokoch jej otec a sudca rozhodli – s mnohými podplatenými lekármi – o tom, že Britney Spears má demenciu. Takže odvtedy absolvovala päťročný pobyt vo Vegas, dve predstavenia denne, turné absolvovala v roku 2018 a to, čo sa dnes stalo, je doslova momentom kultúrnej pamiatky, je to kultúrny reset.

Verím, že hovorila prvýkrát vo svojom živote čestne a otvorene a to, čo sa jej stalo, je hrozné. A viem, že si poviete: „Prečo by nám malo záležať na bohatej popovej princeznej, však?“ Ale myslím si, že ide o to, o čom veľa hovoríte, čo vedie k hnilobe a akú úlohu hrá spoločnosť v tejto forme násilia.

Spears spolu so žiadosťou, aby súd ukončil jej muky požiadala, aby jej bolo umožnené viesť verejný pohovor, aby odhalila osoby zapojené do jej prípadu.

Článok z 24. Júna 2021

Přeložila zuzka | Zdroj:

https://www.breitbart.com/entertainment/2021/06/24/rose-mcgowan-britney-spears-tucker-carlson/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.