Tento rozhovor o očkovaní považujem za jeden z najlepších. Pani Eleková rozumne vysvetluje, že všetko čím sa očkovací aktivisti a mafiáni (tak ich nazývam ja, nie pani) oháňajú sú prázdne teórie, ktoré sa za celé desaťročia nepotvrdili. A naopak, množia sa len deti s rôznými poruchami, alergiami a chorobami.

[wp_ad_camp_2]

V skratke, najčastejšie spomínané dôvody k očkovaniu ako kolektívna imunita, vďaka očkovaniu sme vyhubili niektoré choroby, očkovanie zachraňuje životy sú len farmaceutickou mafiou dookola a 1000-krát a viackrát opakované klamstvo. Lekárom sú vymývané mozgy a povie sa im len veľmi malá časť pravdy, ktorá im „sedí do krámu“.

No ako to u v dnešnom svete je, všetko je otočené o 180 ° a ukazuje sa, že očkovanie deťom vážne ubližuje a poškodzuje ich.

Pani Eleková sa dostáva k ďalším spojitostiam, zisteniam a dôkazom, čo sa reálne deje. Zaujímavá je aj tá časť, kde popisuje ako sa vytvárajú alergické myši aby mohli potom na nich testovať lieky. No skúste dopredu uhádnuť. Keď sa pozriete ako v posledných desaťročiach prudko stúpajú alergie u detí aj dospelých, všetkých možných aj nemožných druhov, tak to nie je vôbec ťažké uhádnuť.

Veď sa na video pozrite a ak vás nejaký známy či kamarát alebo mafián v bielom plášti bude strašiť od nevidím do nevidím, tak mu to môžete ukázať.

 

 

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.