;

Tento rozhovor o očkovaní považujem za jeden z najlepších. Pani Eleková rozumne vysvetluje, že všetko čím sa očkovací aktivisti a mafiáni (tak ich nazývam ja, nie pani) oháňajú sú prázdne teórie, ktoré sa za celé desaťročia nepotvrdili. A naopak, množia sa len deti s rôznými poruchami, alergiami a chorobami.

V skratke, najčastejšie spomínané dôvody k očkovaniu ako kolektívna imunita, vďaka očkovaniu sme vyhubili niektoré choroby, očkovanie zachraňuje životy sú len farmaceutickou mafiou dookola a 1000-krát a viackrát opakované klamstvo. Lekárom sú vymývané mozgy a povie sa im len veľmi malá časť pravdy, ktorá im „sedí do krámu“.

No ako to u v dnešnom svete je, všetko je otočené o 180 ° a ukazuje sa, že očkovanie deťom vážne ubližuje a poškodzuje ich.

Pani Eleková sa dostáva k ďalším spojitostiam, zisteniam a dôkazom, čo sa reálne deje. Zaujímavá je aj tá časť, kde popisuje ako sa vytvárajú alergické myši aby mohli potom na nich testovať lieky. No skúste dopredu uhádnuť. Keď sa pozriete ako v posledných desaťročiach prudko stúpajú alergie u detí aj dospelých, všetkých možných aj nemožných druhov, tak to nie je vôbec ťažké uhádnuť.

Veď sa na video pozrite a ak vás nejaký známy či kamarát alebo mafián v bielom plášti bude strašiť od nevidím do nevidím, tak mu to môžete ukázať.

 

 

anna

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.