Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Kto a prečo zorganizoval „Pražskú jar“ v roku 1968
  Kto a prečo zorganizoval „Pražskú jar“ v roku 1968

  Kto a prečo zorganizoval „Pražskú jar“ v roku 1968

 • Mýtus o dávné jaderné válce v Indii
  Mýtus o dávné jaderné válce v Indii

  Mýtus o dávné jaderné válce v Indii

 • Nový web tadesca a technické záležitosti
  Nový web tadesca a technické záležitosti

  Nový web tadesca a technické záležitosti

 • Okno do nového světa – odpočítávání
  Okno do nového světa – odpočítávání

  Okno do nového světa – odpočítávání

Rozhovor s jemnohmotnou bytostí Tamarinou

Každý člověk má schopnosti, o kterých mu nikdo neřekl, které věda neuznává a tím pádem nás o nich ani školy nemohly informovat. Jednou z takových schopností je tzv. channelling. To znamená, že každý člověk je připojen přes žlázu zvanou Epifýza neboli šišinka na ten svět mezi nebem a zemí. Někdo tomu říká morfogenetické pole, jiný zase Vesmír. Já tomu osobně říkám kvantové pole, protože o něm hovoří právě kvantoví fyzikové Alberta Einsteina, Nikolu Teslu či Maxe Plancka nevyjímaje.

V každém případě jsem měl od dětství určitě vjemy a vize, o kterých jsem se bál své nejbližší okolí informovat, abych nebyl terčem posměchu nebo ještě hůře, aby mne nezavřeli do blázince. Až s přicházejícím věkem jsem pochopil, že jsem svobodná bytost, která si může myslet jak a co chce a nakládat s tím podle svého uvážení, dokud neomezuje jiné bytosti, což je princip naší svobody.

Proto se mi určitou shodou okolností podařilo v zimě roku 2020 zahájit komunikaci s bytostí, která již není v současném hmotném světě, ale pouze v uvedeném kvantovém poli. Nemá jméno ani pohlaví, ale kvůli mně a lidem, pro které spolu připravujeme rozhovory na různá témata se označila jako Tamarina, což je ženská verze jména, které naposledy užívala během svého pobytu v lidském těle, což bylo podle našeho kalendáře někdy v 10. století našeho letopočtu. Tehdy byla mužem jménem Tamar.

Pokud Vás tento příběh zajímá a chcete více informací, můžete navštívit můj YouTube kanál Hovory s Tamarinou ( https://www.youtube.com/@hovorystamarinou ).

Dnes jsem pro Vás zprostředkoval jeden rozhovor a zapsal ho do textu.

Jirka: Ahoj Tamarino

Tamarina: Ahoj

Jirka: Mohu Ti tradičně položit pár otázek?

Tamarina: Ano, už se těším. Máš vždy takový nechápavý výraz, když Ti zodpovím něco, co jsi nevěděl.

Jirka: To jsem rád, že i Ty máš radost z našeho povídání.

Tamarina: Mám, a velkou. Víš jaká je to zábava znovu komunikovat s lidmi?

Jirka: Můžeš tedy pro čtenáře Tadesca stručně říct, jak ses ke mně dostala?

Tamarina: Bylo to úsměvné, protože jsem vnímala vibraci, která byla poměrně blízká té, na kterou jsem se mohla napojit, ale když jsem začala na Jiřího mluvit, nejprve si myslel, že se zbláznil.

Jirka: Ano, přesně tak to bylo. Ale ještě řekni, jak je to s Tvým mluvením.

Tamarina: Nemluvím, ale komunikuji ve vibracích, které Jiří přijímá z kvantového pole a pak je teprve převádí do mluveného slova nebo do textu, takže vlastně já nemluvím přímo, ale vždy přes někoho.

Jirka: Děkuji. Chtěl jsem to jen pro představu, aby si čtenáři uvědomili, jak je to vlastně s tím channellingem. Nicméně více informací je na tvém YouTube kanálu Hovory s Tamarinou.

Tamarina: Ale o tomto jsi původně nic neříkal. Naznačil jsi mi trochu jiné téma.

Jirka: Ano, jdu na to, ale považoval jsem za nutné Tě představit čtenářům Tadesca. Můžeš nám tedy říct něco situaci, která se teď děje a jak to podle Tebe skončí?

Tamarina: Tak za prvé, i když jsem mimo váš svět a mám poměrně velký dosah, vy jako lidé máte svobodnou vůli, díky které můžete chod hmotného světa v podstatě měnit každou vteřinou, proto není dobré dělat nějaké předpovědi. A za druhé nechápu, proč by mělo něco končit, když ta vaše slavná transformace teprve začala. Jistě, skončí to ve váš prospěch, ale spíš bych se zaměřila na cestu, kterou k tomu úspěchu musíte projít. Nyní jste stále ještě v područí sebranky, která si uzurpuje právo na vládu po celé vaší planetě, ale vibračně to přestává dávat z jednoho důvodu. Vesmír je totiž stavěn na rovnováze, na bezpodmínečné lásce a vzájemné podpoře všech jeho komponentů. Jakmile se něco odchýlí od této cesty, pak nastupují tzv. rovnovážné síly, které rovnováhu vytvoří, ať se to komukoliv líbí nebo ne. V opačném případě by se Univerzum zhroutilo již na počátku. Takže vy se nemusíte bát toho, že byste nedošli k úspěšnému cíli, ale spíš se zaměřte na cestu, která vás ještě čeká, protože mnoho lidí je stále v područí těch, kteří vás tisíce let manipulují a nevěří, že se děje něco zvláštního se světem. I proto vzniklo slovo konspirace. To bylo vymyšleno jednou organizací v době, kdy hrozilo, že se provalí causa s mimozemšťany, s kterými byla jedna tehdejší vláda v kontaktu.

Jirka: Proč nechceš jmenovat státy a organizace?

Tamarina: Protože nechci zbytečně provokovat, ať si každý dosadí co chce. Stejně to víte a není třeba dávat energii stále jednomu problému, nemusíme ho přiživovat.

Jirka: Dobře. Vraťme se tedy k naší cestě k návratu do rovnováhy. Co říkáš na naše současné vlády? Jak si to vysvětluješ, že se takto chovají proti svým národům a proč to vlastně dělají?

Tamarina: Jiří, pochop, že celé vaše demokratické volby jsou od svého počátku velký podvod, jinak by už dávno nebyly používány, protože jde o cílenou manipulaci. V době výpočetní techniky je to ještě horší. A teď k těm vládám. Stále jste měli vlády, které hájily zájmy někoho jiného než vás, ale dělaly to pomalu, opatrně, protože na počátku v porevolučních letech jste ještě byli silní a mohli byste je vypráskat poměrně rychle jako na Islandu v minulosti, což nemohli tito podvodníci připustit. Proto jste dostávali tu tzv. demokracii „po lžičkách“. A dnes? Věci, které byste absolutně na počátku devadesátých let odmítali, dnes berete jako samozřejmost a málokdo má ještě rozhled, že je něco špatně. Ti členové jednotlivých vlád jsou ve směs v praxi nepoužitelní, ale pro potřeby globálního manipulátora jsou skvělí, protože lační po moci. A to jim bylo umožněno! Spolu s mocí touží po finančních výhodách, což je jim též umožněno jejich pánem. Takže tyto vlády vám budou ještě nějakou dobu otravovat život a dělat nesmyslná nařízení a zákony ve prospěch svého pána, ale v žádném případě ve prospěch svého lidu. Navíc jde v mnoha případech o sociopaty, takže nemůžete očekávat žádný soucit. Pokud nevíte, jaký je rozdíl mezi psychopatem a sociopatem, pak se poučte, protože snáze pochopíte jejich chování.

Jirka: Dobře, a co máme dělat, aby nám tito lidé přestali otravovat život a ničit vlastní zemi?

Tamarina: Nejprve přijměte zodpovědnost sami za sebe. Tedy nezříkejte se svého hlasu (viz. volby), ale chtějte být součástí všeho dění. To znamená, že je třeba začít vědomě podporovat svůj duchovní růst.

Jirka: Ale mnoho lidí to může vzít jako angažování se v nějakých církevních institucích…

Tamarina: Vůbec ne, to jsou též nástroje manipulace! Mám na mysli svůj duchovní růst na individuální úrovni. Podporovat své úžasné schopnosti, které máte většinou zastavené nebo zakrnělé, protože to globální manipulátor tak chtěl. A jakmile začnete s nějakými zvláštnostmi, pak jste adepti na psychiatrická zařízení, což má za cíl především potlačit touhu po jiném poznání světa, než které vám předkládá již tisíce let někdo, kdo si osvojil právo na vaši převýchovu. Proto začněte v první řadě pracovat sami na sobě a jakmile si začnete otevírat schopnosti, které prostě máte, budete inspirací pro další lidi, ale ten první krok musí udělat každý sám. Když jste se těch svých úžasných schopností jednou zřekli, vezměte si je zpět, ale je třeba se jim začít věnovat, protože ony samy se k vám nevrátí.

Jirka: O jakých schopnostech to mluvíš?

Tamarina: Například tebou propagovaný channelling, ale i např. telepatie, jasnozřivost, kvantové léčení, kvantování (jak tomu říkáš) nebo chcete-li práce s energiemi, to vše patří k vašemu duchovnímu potenciálu a možná mi nebudete věřit, ale takovým vyšším stupněm vašich schopností je třeba odhmotňování (levitace) nebo též přemísťování v čase a prostoru, což též Vaši vzdálení předkové uměli a používali. Proto nebylo třeba žádných dopravních prostředků. Už to chápeš?

Jirka: Ano, ale samozřejmě, že tyto informace budou pro mnoho lidí nestravitelné.

Tamarina: S tím počítám. Na druhou stranu však mohu díky Tobě zasadit řádného brouka do hlav lidí a pomoct tak Vašemu posunu k rovnováze. Vždyť si vzpomeň, jak jsme spolu připravovali ten článek o míru a dnes už mnoho lidí díky němu „myslí na mír“. Takže všechno je správně, jen je třeba pochopit, že každý z vás musí začít od sebe a nikoliv od druhých. Jestliže chcete aktivně měnit váš svět, začněte aktivně měnit sami sebe a to ostatní postupně přijde do vašeho života.

Jirka: Tamarino, moc Ti děkuji za dnešní rozhovor a věřím, že nebyl poslední.

Tamarina: Jako bych Tě neznala, ještě dnes večer budeš chtít něco probírat a nahrávat, jako je tomu skoro každý den.

Jirka: Máš pravdu, takže se neloučím s Tebou, jen s čtenáři Tadesca.

Tamarina: Také se loučím s čtenáři a určitě Vám přineseme s Jiřím další rozhovor.

Jirka: Takže děkuji a pokud chcete více takových rozhovorů, pak můžete navštívit YouTube kanál Hovory s Tamarinou. Hezký den.

Napsal Jiří Lexa | kvantovacesta.cz

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře