…..MADAMME MERKELOVÁ  je zlomena a připustila, že selhala. Opět lže, protože dělala věci jenom na příkaz jůesej. Nebyla to její vůle. Je podřízenou loutkou systému a musí vykonávat záležitosti, které jsou jí nařízené. Věřila že bude podpořena více ze zámoří. Podpora nepřišla a tlak na ni ve vládě sílil. Státy po celé Evropě se vzbouřily. Nastavají pro MADAMME HORKÉ DNY. Titulní obrázek se vyplnil. Jsme v pr..li…..

08:54

Merkelová připouští selhání: uprchlíci nebudou rozdělováni v EU
Angela Merkelová selhala ve svém uprchlickém konceptu a poprvé to připouští: uprchlíci a imigranti nebudou rozdělováni v EU. Merkel se ptá, zda má smysl pokračovat v této cestě. Ješte se kancléřka snaží o řádný ústup. Ale jejich autorita v EU je pryč.
Uznala selhání jejího boje o trvalém rozdělení uprchlíků v EU. „Na summitu ve čtvrtek, se nebude dozhodovat o kvótách. Místo toho, má „koalice ochotných“ převzít od Turecka Syrské uprchlíky, pro zastavení nekontrolované imigrace. Ješte před několika dny Merkel řekla, že EU musí při distribuci projevovat solidaritu.(…)
Po odmítavém postoji východní Evropy a uzavření hranic ve Švédsku, dostal plán Merkelové o víkendu ve Francii smrtelnou ránu: „NE“ z Francie a „NE“ z Rakouska…..
Místo závazného distribučního mechanismu bude „dobrovolný humanitární program pro přijimání.
Teď je tu nový plán: cíl „legální cesty“ do Evropy a rozdělená zodpovědnost s Tureckem.
Nicméně, je už i kancléřka skeptická. „Stojí to za to, jít i nadále touto cestou?“ Nebo by to měla Evropa vzdát a místo toho uzavřít řecko-makedonsko-bulharskou hranici?“
Ona bude v každém případě v Bruselu obhajovat evropsko-turecký přístup.

Rakouský ministr vnitra Johann Mikl-Leitner oficiálně oznámil rozšíření hraničních kontrol.
Faymann také oznámil, že vláda určí od středy denní kvóty, horní hranice pro uprchlíky, kteří budou pouštěni do země.
Klíčovou otázkou bude nyní, jaké důsledky dopadnou z neúspěchu Merkel-plánu na Německo. Ještě jsou hranice oficiálně otevřené, ale podle současného stavu ministerstva vnitra, budou-li hranice dále otevřené, dorazí do Německa v tomto roce nejméně 750.000 lidí.

Zdroj: http://www.deutsch-tuerkische-nachrichten.de/…eu-verteilt/

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.