…..dostali jsme další zajímavý článek do redakce. Je to pozorování, které se možná přihodilo i Vám, a proto Vás žádáme v diskuzi napsat Vaše pozorování.  Elektronika kolabuje a MATRIX také. Děkujeme….

00:54

Milí Tomáši,
rád by som ti zaslal pár postrehov, ktoré zhromažďujeme posledných niekoľko týždňov a majú stupňujúci charakter!
Sám si uverejnil pred niekoľkými dňami článok a úkazoch, ktoré sa odohrali a ja len možno nadviažem na tieto skutočnosti.

 

[wp_ad_camp_2]

Keďže ako som už spomínal robím analýzy a meranie, mám niekoľko zistení z pozorovaní a testovania.
Rádiové vlny sú blokované a nemajú rovnakú priechodnosť. Niekedy je to možné postrehnúť aj v obyčajnom rádiu, keď príde k niekoľko milisekundovým výpadkom (hudobne nadaný by to mali postrehnúť- iný potrebujú na to prístroje). Tento fenomén je hlavne v posledný týždeň.
Počítače začínajú zamŕzať, ale nie je to ten klasický jav, keď preťažíme načítavanie multitaskingom dopytu. Jedná sa o zamrznutie v minimálnom režime chodu do stavu, kedy sa nedá vypnúť počítač a dokonca niekedy nevie po zapnutí načítať nič a je nutné ho vypnúť na druhý krát a odpojiť aj baterku! Tablet s vstavanou baterkou sa musel vybiť a znovu nabíjať, aby sa dal použiť!

 

[wp_ad_camp_2]

Telefonické spojenie mobilných operátorov rovnako vypadáva. Sú častejšie výpadky spojenia, ako aj nemožnosť sa dovolať na prvý krát a je nutné volanie opakovať a niekedy zmeniť pripojenie základňovej stanice tým, že človek prejde niekoľko sto metrov a skúsi volať znova. Rušenie a znížená kvalita hovoru je tiež viac prítomná a to aj z plným signálom pripojenia!
Rovnaké rušenie majú satelitné prijímače aj vysielače. Satelitný prijímač musí byť za týždeň aj dva krát reštartovaný do továrenského nastavenia, aby začal fungovať. Dáta chodia tiež s niekoľko milisekundovým oneskorením! Hovor cez satelit je tak sekaný a čast z echom!
Mnohé vysvetľuje aktivita na slnku a magnetické búrky, al e tie nie sú stále! Hľadanie príčiny je dosť zložité lebo symptómy sú rôzne!
Možno sa dozvieme neskôr čo alebo kto nás čím častuje?!?

S pozdravom

Erik

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.