Podle deníku New York Times byl jeden zdravotník na Aljašce v úterý hospitalizován s „těžkou alergickou reakcí“ poté, co dostal vakcínu proti COVID-19 od společnosti Pfizer.

Oběť, u které nota bene není známo, že by měla alergii na nějakou látku v lécích, byla dle zprávy ve středu ráno stále pod dohledem v nemocnici. Reakce oběti otravy byla údajně podobná anafylaktické reakci, kterou zažily dvě pečovatelky ve Velké Británii poté, co minulý týden dostaly vakcínu Pfizer od společnosti BioNTech! – obě se zotavily. Je pozoruhodné, že obě měly v anamnéze závažnou alergickou reakci.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Devětačtyřiceti letá žena je alergická na vejce (která ovšem podle Pfizera nejsou ve vakcíně obsažena). Druhá, 40letá žena, je alergická na různé léky. Obě běžně u sebe nosí zařízení podobná EpiPenn pro případy reakce. Po otravě britských zdravotních sester varovaly úřady před podáním vakcín lidem s anamnézou závažných alergických reakcí. Později změnili formulaci „závažných alergických reakcí“ tak, že by vakcína neměla být podána nikomu, kdo někdy měl anafylaktickou reakci na potravinu, lék nebo vakcínu. (viz New York Times )

Závěr: Skutečnost, že první poškození vakcínou bylo zaznamenáno po méně než jednom týdnu, není překvapující, když uvážíte, jak rychle bylo její schválení prosazeno. Nehledě na to, že je již nějakou dobu známo, že očkování jsou cokoliv, jen ne bezpečná. Není divu, když schvalovací studie provádí sám výrobce a v případě poškození vakcínou nemůže být ani žalován. Každý, kdo se nechá očkovat, je ve skutečnosti laboratorní krysou!

Tip: Nová extrémně výbušná publikace „ Nahý císař – očkování odhaleno “ poskytuje hluboký vhled do korupčního očkovacího průmyslu, legální způsoby a formulační pomůcky na ochranu sebe a vašich blízkých před očkovací mafií a obsáhlý seznam zdrojů včetně důležitých online platforem.

Přeložila marki | Zdroj: Legitim.ch

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.