Vyhledávání
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Ruská televizní stanice zveřejnila VIDEO zachycující syrské letiště těsně po útoku západu

Záběry pravděpodobně zachycují systém S-200 protivzdušné obrany, který se připravuje na potenciální útok západních spojenců.
Ruský kanál Rossiya-24 zveřejnil video, které údajně zachycuje syrského letiště v Mezzeh v Damašku těsně po útoku a další přípravy na potencionální hrozbu.
[wp_ad_camp_2]
Spojené státy, Spojené království a Francie provedly během z noci na sobotu společný letecký útok na Sýrii. Útoky začaly kolem 2. hodiny ranní a probíhaly ve třech vlnách. Celkem bylo hlášeno 103 střel zacílených na syrské vojenské základny, z nichž 71 bylo údajně zachyceno syrskými systémy protivzdušné obrany. Podle posledních údajů při útoku utrpěly zranění tři osoby.
Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem, čeho se týkají, jinak jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti nic neurychlí.
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, ezoterické bludy a jsou k tématu.
Celé znění pravidel najdete ZDE.




