;

Už se opravdu směji. To těm tajným službám není už trapné, nás dokola krmit ohranou pohádkou „za vše může Rusko.“ ????? USA mi připadají jak malé dítě, kterému vzali jeho oblíbenou hračku. Také si všimněte, jak Chazaři / Deep state obviňuje vždy toho, kdo neskáče podle jeho notiček. Co kdyby se tajné služby zaměřily na svá domácí americká média šířící FAKE NEWS a HOAX, jako např. CNN, ABC News, Washington Post, New York Times a mnoho dalších? Že tato ovlivňují a dezinformují voliče každý den, to jim nevadí????? 

t.

Americké bezpečnostní služby znepokojují „pokračující kampaně“ Ruska, Číny, Íránu a dalších zemí, které se snaží podkopat důvěru v americkou demokracii. Uvedly to dnes ve společném prohlášení ministerstvo vnitřní bezpečnosti, ministerstvo spravedlnosti, Federální úřad pro vyšetřování (FBI) a úřad ředitele zpravodajských služeb, který zastřešuje rozvědky USA.

 

Prohlášení poukazuje na aktivity, které se snaží ovlivňovat rozhodování a uvažování voličů v blížících se kongresových volbách, které se uskuteční 6. listopadu, a v příštích prezidentských volbách v roce 2020.

Nepřátelská kampaň může mít řadu forem, upozorňuje dokument. Může jít o ovlivňování voličů přes sociální sítě, o působení ruských anglojazyčných médií, jako je například televize RT nebo server Sputnik, či o šíření „zahraniční propagandy“ nebo dezinformací o kandidujících osobách. Právě takové prostředky v roce 2016 používalo Rusko ve snaze ovlivnit prezidentské volby v USA, připomíná prohlášení.

Americké tajné služby v této chvíli nemají důkazy o napadení volebních systémů, jejichž součástí jsou často databáze se jmény registrovaných voličů. Některé státy nicméně ohlásily pokusy o neoprávněný přístup do těchto sítí. Žádný zatím nebyl úspěšný, uvádí se v dokumentu.

zdroj: ČTK

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.