Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 28.6.2Q21

Vítězství v bitvě o planetu Zemi mají nyní Bílé klobouky na dosah. Z tohoto důvodu se na podzim letošního roku plánuje konference typu Jalty, která má podle různých zúčastněných zdrojů přesně určit, jak zvládnout přechod do nového věku. Mezi účastníky konference budou zástupci rodiny draka, skupiny Hongmen, Britského společenství národů, Ruska a svobodných zednářů lóže P3, kteří ovládají Vatikán. Zdroje uvádějí, že Mossad a Pentagon také mohou vyslat své zástupce, pokud si to budou přát.

Během léta budou vládní agentury vyzvány, aby provedly simulaci události podobné jubileu (ve starověkých kulturách bylo období jubilea neboli Milostivého léta určeno k odpuštění dluhů, přerozdělení půdy a propuštění otroků, pozn. překl.), která bude využita k zahájení nového věku.

Účelem je, aby v důsledku jubilea měli lidé vlastnická práva ke svému současnému bydlišti. Pronajímatelům by byla rovněž poskytnuta náhrada odpovídající jejich současnému příjmu z pronájmu. Rovněž by došlo k přerozdělení aktiv, která byla lidem odcizena v důsledku fiat podvodů centrální banky, zejména proto, že na počátku 70. let byl zrušen zlatý standard. Toto je zamýšleno jako jednorázový restart, nikoli jako nějaká nová forma socialismu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rovněž bude projednána kompletní reforma stávajících institucí, včetně MMF, Světové banky, BIS, OSN, Mezinárodního trestního tribunálu atd. Dále bylo dohodnuto, že bude financováno vytvoření Světové plánovací organizace s ročním rozpočtem v bilionech dolarů.

WHO, Rockefelleři a Rothschildové dostali ultimátum prostřednictvím Rady bezpečnosti OSN, aby zastavili svou de-populační očkovací kampaň, jinak jejich ústředí v Ženevě během chvilky zmizí. Svět uviděl jejich satanistický genocidní plán.

Dalším cílem je Pirbright Institute ve Wokingu v Anglii v čele s Alexem Youngerem a Richardem Moorem. Dále budou zničena místa natáčení Bidenovy rezidence v Palo Alto (Kalifornie), v Atlantě (Georgia), v New Yorku a v ústředí společnosti Amazon, pokud toto satanistické politické divadlo nebude zrušeno.

Kromě zatykače s příkazem k popravě na Davida Rockefellera mladšího byl vydán další zatykač na „adrenochromové dítě“ Marka Zuckerberga. Ze zatykače má obavy i Jen Psaki.

Předseda Sboru náčelníků štábu ozbrojených sil generál Mark Milley a bývalý vražedný ředitel CIA Michael Hayden byli označeni za zrádce poté, co bylo zjištěno, že měli tajné úplatkářské účty financované Rockefellerem u Deutsche Bank a Union Bank of Switzerland.

Zdroje MI6 uvádějí, že v několika západních zemích armáda nařídila policii, aby přestala chránit svou vládu, protože všechny vlády jsou zrádcovské.

Máme mnoho veřejně viditelných známek toho, že toto se skutečně odehrává. Šéf britské covidové a pornografické propagandy a „Ministr zdravotnictví“ Matt Hancock byl propuštěn poté, co unikly dokumenty o tom, že plánuje trvalý fašistický lockdown. Kauza rozzuřila vládní úředníky a vedla k vojenské intervenci za účelem ukončení nezákonného lékařského stanného práva ve Velké Británii.

Korporátní média tvrdí, že Hancock „rezignoval“ kvůli „nevhodnému osobnímu chování“. ODKAZ

ODKAZ

Italští zednáři z lóže P3 zveřejnili uniklé dokumenty Světové banky, kterou ovládají Rockefelleři. Dokumenty požadují, aby současná podvodná pandemická kampaň pokračovala až do roku 2025. Například „mutace Delta“ je pouze součástí tohoto scénáře.

V USA mezitím kliničtí vědci a imunologové – virologové ze sedmi univerzit včetně Stanfordu, Cornellu a Kalifornské univerzity žalují CDC za rozsáhlé podvody. Vědci s využitím nejnovějších technologií nedokázali najít Covid-19 ani v jednom z 1500 vzorků „nakažených“, kteří měli „pozitivní test“.

VŠICHNI „pozitivní“ měli pouze chřipku typu A a v některých případech chřipku typu B. Všichni vědci požádali CDC o životaschopné vzorky Covidu-19 a bylo jim řečeno, že vlastně… ve skutečnosti CDC žádné vzorky nemá. ODKAZ

Bylo odhaleno, že kanadská hlavní úřednice pro veřejné zdraví Teresa Tam je ve skutečnosti čínský komunistický agent, který se vydává za ženu.

Tam je jedním z hlavních konstruktérů pokusu o převzetí Kanady totalitní lékařskou mocí, což je projekt, který vytvořil komunistický mandžuský agent Justin Castro. Kanadská armáda dostala rozkaz tento fašistický projekt ukončit.

Ruské zdroje FSB uvádějí:

„Budeme jednat v tichosti a neprozradíme naše činy a záměry. Odstraníme zkorumpované farmaceutické a podvodné testovací společnosti a od základu změníme staré metody zdravotní péče.

Medicína se znovu zaměří na prevenci a znovuobjeví sílu přírody. Tento program se bude soustředit na ochranu před informačními viry [jako Covid-19] a trénink mysli, tak, aby mysl nepodléhala žádné infodemii, manipulaci a podobně.“

Dále můžeme potvrdit, že chazarská mafie ztratila kontrolu nad Indonésií poté, co byla popravena nizozemská královská rodina a její nejvyšší indonéský zástupce známý jako Fetullah. Tyto události veřejně potvrzuje skutečnost, že Indonésie oznámila, že indonéská rupie bude podložena zlatem, stejně jako měny Ruska, Číny a Indie, uvádí zdroje CIA.

Data našeho zdroje doplňuje následující zpráva: „Indonésie, která vlastní jedny z nejrozsáhlejších zlatých dolů na světě, plánuje zřídit investiční banku, která bude podporovat obchodování s drahými kovy na domácím trhu.“ ODKAZ

Další krokem, který minulý týden provedly Bílé klobouky, bylo dostat pod ochranu protikabalického bojovníka Johna McAfee. Podle zdrojů CIA nespáchal sebevraždu. Naznačuje to následující tweet:

„Jsem tady spokojený. Mám tu kamarády, jídlo je dobré. Vše je v pořádku. Vězte, že když se oběsím tak jako Epstein, nebude to moje chyba.“ ODKAZ

Pokud čtete tyto zprávy, pak víte, že Epstein byl dvojitým agentem a nyní je v programu ochrany svědků.

Chazarská mafie se samozřejmě tvrdě brání. Příkladem je mnohokrát uváděné „zhroucení budovy“, tedy řízená demolice budovy na Floridě. McAfee 8. června uvedl na Twitteru, že „pokud se mi někdy něco stane, pamatujte, že 31 TB souborů, které mám, je umístěno na pevných discích v mém bytě poblíž 88. ulice a Collins Avenue severně od Miami Beach.“ Toto je adresa domu, který se na Floridě zřítil.

Chazarská agentka, démonkratická starostka Cava okamžitě vyhlásila stav „hromadného neštěstí 5. stupně“, což je stav, který vyžaduje více než 1000 obětí a nezbytnou potřebu regionálních zdrojů, což v tomto případě nenastalo. To však podle námořních zpravodajských služeb umožnilo falešnému prezidentu Bidenovi vyhlásit národní stav nouze a dát vše související s kolapsem pod jeho přímou kontrolu.

Zdroje CIA uvádějí, že ve zřícené budově byla první dáma Paraguaye i s prezidentskou rodinou a stále se je nepodařilo najít. Zbývá jen pár dní, než se bitcoin stane oficiální národní měnou Paraguaye. Jinými slovy, kolaps mají na svědomí fiat bankéři. ODKAZ

Mesiášští fanatici se opět několikrát pokusili spustit jaderný Armageddon. Jedním z pokusů byl útok na íránské jaderné zařízení. ODKAZ

Druhým bylo úmyslné vyslání torpédoborce typu 45 Royal Navy, HMS Defender do ruských teritoriálních vod v očekávání, že by Rusko mohlo reagovat agresivně. ODKAZ

Národní garda USA právě dokončila dvoutýdenní trénink přípravy na kybernetický útok s cílem zničit národní infrastrukturu. Útok se již stává skutečností, jelikož dochází k výpadkům proudu, nedostatku vody, přerušení dodávek potravin atd. I z tohoto důvodu bylo ústředí chazarské mafie Světového ekonomického fóra ve Švýcarsku důrazně varováno. ODKAZ

USA mezitím pokračují ve svém pádu do chaosu, krveprolití a anarchie. Deep state pumpuje fiat peníze do „průmyslového komplexu pro bezdomovce, nejde o miliony, ani o stovky milionů, ale o miliardy,“ uvádí šerif Los Angeles Alex Villanueva. ODKAZ

Například v San Francisku se z peněz daňových poplatníků financují stany pro bezdomovce, které stojí každoročně 60 000 dolarů. ODKAZ

Počet vražd mezitím nebývale stoupá, protože policie není dostatečně financována. ODKAZ

Všechny tyto neoprávněně odčerpané peníze navíc spouštějí hyperinflaci, což jasně ukazuje následující graf. ODKAZ

Výše uvedená data jsou důvodem, proč musí být nekompetentními Rockefellery vedená zločinná oligarchie, která ovládla G7 a západ, co nejrychleji odstraněna. Nenechte se zmást, jsou to masoví vrazi. Snaží se vyhladit světovou populaci „darmožroutů“ toxickými vakcínami (což dosvědčuje mnoho insiderů). Jsou také dostatečně silní na to, aby nahradili papeže Františka a lídry G7 počítačovými manipulacemi a podvodníky v gumových maskách.

Závěrem uvedeme příklad toho, co bude možné, jakmile bude vítězství Bílých klobouků dokončeno. Následující článek hovoří o „vakcíně“ s genovou terapií, která by každému mohla poskytnout geny dlouhověkého génia s atletickým tělem, pokud si to bude přát. ODKAZ

Plánovací organizace bude v budoucnu pracovat na vymýcení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a bude investovat obrovské prostředky do ukončení všech druhů nemocí.

Upozorňujeme, že Pentagon vydal zprávu o neidentifikovaných leteckých jevech (UAP). Zpráva říká, že jsou skutečné, ale nehovoří o mimozemšťanech. ODKAZ

Osobně jsem se setkal s lidmi, kteří mi vyprávěli, že létali v talířích vyvinutých nacisty. Až dobrá strana zvítězí, budou létající talíře zpřístupněny široké veřejnosti a karanténa, v níž se planeta nachází, bude zrušena.

Pro tadesco přeložila hanka | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.