…..náš dopisovatel z Paříže nám poslal zajímavý a až bolestivě pravdivý článek….

13:27

 

Posledné dni a v podstate posledné obdobie prináša náhlenie v oblasti presadzovania a urýchleného konania vo sfére obmedzovania slobody slova, slobody názorov, ľudskej slobody a ľudského života, ako ho poznáme vôbec.

Metóda, ktorá sa zaručene osvedčuje je pomalé dávkovanie a postupovanie vpred k určeným cieľom. I keď je v poslednej dobe veľa ľudí, ktorí túto metódu neustále odhaľujú, začo sú aj patrične prenasledovaný a perzekvovaný, systém ide neúprosne vpred! Hrá sa o čas!

Pre tých čo nevedia o čo sa jedná a pre celkový lepší obraz o tejto metóde len nasledovné z wikipédie:

„Salámová metoda je označení pro praxi či taktiku, kdy se kontroverzní či obtížné cíle, řešení a požadavky, které by se celkově prosazovaly jen těžko, nebo by byly zcela neprůchodné, rozdělí na malé dílčí krůčky a prosazují se postupně. Pojem se používá pro popis postupů v širokém spektru oblastí počínaje vojenstvím a pokračuje přes zákonodárné snahy až po prosazování tras dálnic.“*

 

[wp_ad_camp_2]

 

Teraz k použitiu podľa dostupných informácií z verejne dostupných zdrojov s krátkymi úvahami.

Na Slovensku má obrovský volebný zisk v prvom kole volieb, kandidátka, ktorá je klonom prázdnej figuríny (táto dokonca neovláda ani žiadny cudzí jazyk, aby sa ľahšie manipulovala) bez histórie, bez skúseností, len krásna ženská vizáž (teda podľa preferencií). Otázka na čo sa nám hodí? No na to, aby jej skúsený, západnými prostriedkami kovaný a platený poradcovia vedeli ľahšie viesť jej kroky v prospech zadávateľov! Ak by bol niekto na pochybách, stačí sa pozrieť na súčasnú bábku svojich „poradcov“, keď ten nie je schopný ani plynulo prečítať to čo mu iný napísali! O tom, že by sa to cez predĺžené víkendy mohol aj naspamäť naučiť je len ťažké polemizovať (venuje sa predsa rodine).

Kde je tá salámová metóda? Prešiel jeden, prejde druhý. Stojí to len viacej peňazí a námahy, ale výsledok je ten istý, teda pre koho!

Európsky parlament v utorok 26. marca odsúhlasil uznesenie o základných právach ľudí afrického pôvodu v Európe. Čo to pre nás znamená? Je tam samozrejme vytvorenie fondu na podporu zamestnanosti týchto ľudí, ich legálnej migrácie a inštalovaní v EÚ za pomoci EÚ a ich platených treťosektorových organizácií, teda okrem iných vecí. Kde je tá metóda? Pri podpore zamestnanosti, kto zoberie takýchto ľudí k sebe do firmy (nie pracovať s tým to nemá nič spoločné!) dostane podporu od EÚ. Keď môže EÚ platiť poľnohospodárova za nič prečo nie toto!?! Verím, že sa nájdu ľudia, ktorí nie, že povedia „ÁNO“ tejto úžasnej vítačskej stratégií, ale na svoje náklady, ktoré samozrejme neskôr EÚ alebo ňou poverená neziskovka preplatí, pôjdu a sami budú hľadať v Afrike (podobnosť s euro kolonializmom je čisto náhodná!)

 

[wp_ad_camp_2]

 

No a do tretice skvelý plán na obmedzenie „dopravných nehôd“ v EÚ od roku 2022! Predbežné rokovanie prinieslo súbor technických opatrení pre automobily po roku 2022. Každé auto bude sledované cez satelit a bude určovaná jeho poloha a rýchlosť. Z dôvodu prevencie bude mať však každé auto obmedzovač rýchlosti a ten bude obmedzovať rýchlosť vozidla na určených úsekoch vozovky, ktoré budú definované a určené. Čo však bolo zamlčané, že vybavenie bude tiež slúžiť na diaľkové blokovanie vozidla a spustenie motora len po preverení súboru informácií! Tento súbor informácií nie je ešte pevne stanovený, ale len pre predstavu čo sa testovalo a testuje! Vsunutie inteligentného offline/on-line preukazu identity a následné overenie všetkých informácií či vodič je vo vzťahu k štátnym a iným orgánom OK, následne kontrola alkoholu (zmysel tejto kontroly by mali nahradiť autonómne vozidlá). Autonómne vozidla, najlepšie elektrické sú najvhodnejšie. Bez povolenia auto nenabiješ a tým pádom, neodídeš! Všetko predchádzajúce však platiť môže a aj bude, inak by som si nevedel vysvetliť na, aký účel boli vynaložené peniaze na zlepšenie sledovania vlastných ľudí pomocou elektroniky?!? Obmedzenie pohybu je základ a to vedia aj v Číne, kde sociálne sledovanie už funguje, a verte, že riadne obmedzuje pohyb!

Nezabudnite ísť voliť! Výber je len a len na vás!

Slovensko má druhé kolo voľby prezidenta a euro voľby majú pred sebou aj Česi!

 

Erik Steiner

 

PS: všetko je to samozrejme konšpirácia a výmysel, bohužiaľ len potiaľ, keď sa to stane realitou a bude neskoro!

*https://cs.wikipedia.org/wiki/Sal%C3%A1mov%C3%A1_metoda

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.