Spoluzakladatel Greenpeace a bývalý prezident Greenpeace Canada Patrick Moore popsal cynické a korupční machinace, které podněcují vyprávění o antropocentrickém globálním oteplování a „klimatických změnách“ v rozhovoru na SiriusXM’s Breitbart News Tonight s hostiteli Rebeccou Mansour a Joel Pollakem.

Moore vysvětlil, jak jsou strach a vina koupené vypůjčenými penězi zastánců klimatických změn:

Strach byl používán skrze celou historii, aby získali kontrolu nad lidskými mozky a peněženkami a vším ostatním, a klimatická katastrofa je typická strašáková kampaň – jasně, strach a vina – bojíte se, že své děti zabíjíte, protože řídíte vaše SUV a vypouštíte oxid uhličitý do atmosféry a cítíte se provinile za to. Neexistuje silnější motivace než tyto dvě.

Vědci jsou korumpováni politiky a byrokratickým aparátem investicí do rozvoje příběhu „klimatických změn“, aby dále centralizovali politickou moc a kontrolu, vysvětlil Moore.

 

[wp_ad_camp_2]

Moore poznamenal, že „zelené“ společnosti parazitují na daňových poplatnících prostřednictvím příznivých předpisů a dotací zdánlivě odůvodněných výše zmíněnými hrozbami, a to při současném využití propagandistické ochrany napříč zpravodajskými médii.

A tak máte zelené hnutí vytvářející příběhy, které vyvolávají strach na veřejnosti. Dostali jste echo od mediální síně – fake news – opakujte to znovu a znovu všem, že své děti zabíjejí. A pak máte zelené politiky, kteří kupují vědce vládními penězi, aby šířili obavy formou vědeckých materiálů. A pak máte zelené podniky, firmy a zájemce o nájemné bydlení a nezletilé kapitalisty, kteří využívají masivních dotací, obrovských daňových odpisů a vládních mandátů, které vyžadují, a jejich technologie na tom získávají opravdový majlant. A pak, samozřejmě, máte vědce, kteří jsou vždy ochotní, protože jsou v podstatě totálně závislí na státních dotacích.

Když se mluví o 99% konsensu (mezi vědci) o změně klimatu, je to naprosto směšné a falešné číslo. Ale většina vědců – uvedli to v citacích, vědci – kteří prosazují tuto katastrofickou teorii, jsou placeni veřejnými penězi, nejsou placeni General Electric, Dupontem nebo 3M, aby tento výzkum prováděli. Soukromé společnosti očekávají, že získají něco užitečného z jejich výzkumu, který by mohl vytvořit lepší ziskový produkt, který lidé chtějí – vybudovat lepší nápad typu past na myši. Ale většina z toho, co tito takzvaní vědci dělají, je prostě produkovat více strachu, aby ho politici mohli použít k tomu, aby ovládali lidskou mysl a získali své hlasy, protože někteří z lidí jsou přesvědčeni: „Oh, tento politik může zachránit mé dítě před určitou zkázou.“

 

[wp_ad_camp_2]

Příběh globálního oteplování způsobeného člověkem, nebo „klimatických změn,“ je existenční hrozbou pro rozum, varoval Moore:

Je to největší lež, protože lidé si mysleli, že Země je ve středu vesmíru. Tohle jsou věci typu Galileo. Pokud si vzpomenete, Galileo zjistil, že Slunce je ve středu sluneční soustavy a Země se kolem něj otáčí. Byl katolickou církví odsouzen k trestu smrti a jen proto, že se vzdal, mohl po zbytek života žít v domácím vězení.

Tak to bylo kolem začátku toho, čemu říkáme osvícení, kdy se věda stala cestou, kterou jsme získali poznání namísto používání pověr a místo toho, abychom používali neviditelné démony a cokoli jiného, začali jsme chápat, že musíte mít pozorování skutečných jevů a pak budete muset opakovat tato pozorování znovu a znovu, a to je v podstatě vědecká metoda.

 

[wp_ad_camp_2]

Ale tato ohavnost, která se dnes vyskytuje v klimatických otázkách, je největší hrozbou pro osvícení, ke kterému došlo od doby Galilea,“ prohlásil Moore. „Nic jiného tomu není tak blízko. Je to opravdu ta nejhorší záležitost, která se stala vědě a v dějinách vědy.“

Moore došel k závěru: „Je to převzetí vědy pověrou-mýtem a druhem toxické kombinace náboženství a politické ideologie. Není to pravda. Je to úplný hoax a podvod.“

pro tadesco.cz přeložil Pedro | zdroj: breitbart.com

Pak se objeví např. tento článek: Grónský ledovec se začal po letech tání zvětšovat

A pak zde máme chazarskou pohádku o šestnáctileté švédské ekologické aktivistce Gretě Thunbergové, která byla nominována na Nobelovu cenu za mír.

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.