…..začíná asi velmi zvláštní období, ve kterém se budou dít hodně zvláštní věci, kdy všemu bude jinak. Asi nemohou udržet systém v chodu. Zajímavá událost z dnešního rána….

12:54

[wp_ad_camp_1]

Skutečně se něco změnilo. Tohle není přece možné. Vžijte se prosím do situace:

Dnes ráno jsem vstával v 05:54, kdy mně zazvonil budík. Šel jsem na záchod, zapnul počítač a dívám se na hodiny. Bylo přesně 06:03. Jdu dolu po schodech si uvařit čaj. Když jsem došel do kuchyně byl čas na horkovzdušné troubě 06:13. Pomyslel jsem si: jdou asi napřed. Ale ihned jsem utíkal zase po schodech nahoru. Nechápal jsem, bylo také na hodinkách na počítači 06:13.

Abych scházel schody deset minut, které jsou dlouhé cca 9-10 metrů a ušel dalších cca 10 kroků do kuchyně, tak to je až příliš.

Známý mně včera vykládal skoro ten stejný případ, opsaný přes kopírák, se schody a také nevycházel z údivu. Není vyloučeno, že zakódovaný čas do magnetického pole zemského se jim nějak trhá či kolabuje nebo vysazuje nějaká důležitá synchronní veličina.

Prosím buďte tak laskavi a zkuste kontrolovat čas na hodinkách, když někam jedete nebo jdete, jestli uvidíte nějaké anomálie. Možná se skuečně systém MATRIXU hroutí a my jsme u toho…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.