…..zde zůstává stát naprosto zdravý lidský rozum!!!! No? Má ho vlastně ještě někdo? Na konci přeloženého článku jsem udělal malou úvahu. Co kdyby to byla pravda!!!!!

00:05

O následujících problémech Vás asi naše média, dají-li se tak nazvat, datovat nebudou…..

FUŠÉRSKÁ PRÁCE NA STAVENIŠTI JADERNÉ ELEKTRÁRNY. HROZÍ KATASTROFA

Přicházejí znepokojující zprávy z jaderné elektrárny Mochovce. Ustaraní technici a inženýři, kteří se podílejí a podíleli na výstavbě nového 3 a 4 bloku reaktoru, se obrátili na GLOBAL 2000, aby varovali před možnou katastrofou.

FUŠEŘINA A SELHÁNÍ KONTROLY JE NA DENNÍM POŘÁDKU!!!!!

Dokonce i Slovenská jaderná komise pro jaderný dohled musela nyní připustit, že svařovací práce velice citlivých (náročných) svárů, provádějí nekvalifikovaní pracovníci na jaderných reaktorech. A právě tyto stavební kroky jsou zásadní (kritické) pro bezpečný provoz vysokotlaké jaderné elektrárny, varuje GLOBAL-2000-Aktivist Reinhard Uhrig (atomový expert) před nepředvítatelnými následky!!!!!

SYSTEMATICKÉ CHYBY, ŠLENDRIÁNSTVÍ (LAJDÁCTVÍ), ZATAJOVÁNÍ

Další kritický bod domácích aktivistů: úplně zastaralá a nepoužitelná pro novou výstavbu – posouzení dopadů na životní prostředí. Ignoruje naprosto poznatky po nukleární katastrofě Fukušimy v Japonsku. Především znepokojuje kritika zasvědceného odborníka Mario Zalva, strojního inženýra který je zodpovědný za záložní dieselové agregáty, hovoří rovněž o systémových chybách, lajdáctví a utajování chyb vedoucími pracovníky italského koncernu ENEL.

Překlad tm

Mark Perry/Christoph Matzl, Kronen Zeitung

Zdroj: krone.at

Úvaha a co k tomu dodat

Jestliže mírně zamíříme do konspiračních teorií, může to ale být dokonalý plán na eliminaci slovanské rasy a to v širokém okolí. Ba dokonce i rasy německé dle kardinála Judase. Kdyby nebyla odhalena.

Když se jim nepodařilo rozpoutat WWIII, možná právě zde měl být záložní plán. Nebo jeden ze záložních plánů. Jak si mohl někdo dovolit dát naprosté laiky na velice důležité a citlivé práce na nejdůležitějších částech těchto atomových reaktorů. Přestože se neustále poukazovalo na chyby, a nechali dále pracovat na důležitých svářecích pracích nějaké „odborníky“, kteří ničemu pořádně nerozumí a „nějak to přece zavaří“, vedení vůbec nereagovalo. Pravděpodobně byl za tím záměr, o kterém obyčejní pracovníci nevěděli a museli požádat zahraniční zastoupení dozorování na atomových milnících.

Když zajdeme až do krajnosti, tak pravděpodobně by při spuštění reaktoru mohla být Evropa vymazána z mapy a byli bychom si sami tím vinni. No príma, tak to dneska funguje…..

Uvidíme, co se bude dále odehrávat na stavbě této elektrárny a jaký bude další postup dozoru.

Dle mého názoru se veškeré svařené části „odborníky“ nemohou opravit a reaktory jsou tak naprosto nepoužitelné. 

Jaký byl záměr????? Kdo ho vlastně vymyslel???? A kdyby v budoucnu mělo dojít ke spuštění, možná bude dobré rychle opustit Evropu a čekat co se stane. Není ale vyloučeno, že pak bude svět neobyvatelný kdekoliv.

Mohu se samozřejmě v úvahách mýlit, ale asi už nikdo nevysvětlí, proč se připustilo tolik chyb najednou, utajovat, zametat pod koberec a dělat, že je vše v pořádku…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.