Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

Setkání dvojníků v OSN

Dvojníci zločinců Joseph R. Biden a Volodymyr Zelenskyj vystoupili tento týden na shromáždění OSN v New Yorku, kde Biden obvinil Putina z „brutální agrese“ a Zelenskyj vyvolal přízrak jaderné války a znovu vylíčil Putina jako autokratického megalomana, který si chce podmanit svět všemi prostředky.

Zdroje z kybernetického velitelství americké armády ve Fort Gordon a ruské Federální bezpečnostní služby FSB sdělily serveru Real Raw News, že se shromáždění nezúčastnil ani skutečný Biden, ani pravý Zelenskyj a že subjekty, které se za ně vydávaly, byly maskovaní podvodníci nebo, což je méně pravděpodobné, klony. Ačkoli se oba zdroje domnívají, že Zelenskyj je naživu a žije v ústraní uprostřed harému nezletilých dětí ve svém střeženém sídle v Kyjevě, jejich informace o Bidenovi se ostře liší.

Agent FSB Andrej Zacharov uvedl, že Joseph Biden je mrtvý a že Barack Hussein Obama nařídil jeho popravu v březnu 2013. Citovali zprávu ministerstva obrany – RRN si prohlédla silně redigovaný překlad -, jejímž autorem byl údajně ruský dvojitý agent, který pracoval v Západním křídle od ledna 2010 do dubna 2014. Dokument o 32 stranách tvrdí, že Biden roztržitě vstoupil do Oválné pracovny, zatímco Obama klečel na kolenou a prováděl orální sex s Michelle, vlastním jménem Michael Robinson, transvestitou s falusem.

Když Obamovi spatřili usmívajícího se Bidena – jehož vlastní skříň skrývala nespočet kostlivců -, začali mu vyhrožovat, že Bidena zabijí, pokud někomu a někde prozradí, co viděl, nebo se zmíní o Michellině pravém pohlaví. A Biden, zjevně nadšený z bezbožného představení, prohlásil, že Obamovi se nemusí obávat, protože i on se účastnil abnormálních aktů bezohledného chtíče. Drbna Biden na tuto hrozbu buď zapomněl, nebo ji přehlížel a naznačil před několika zaměstnanci Západního křídla Bílého domu, že na Barackovi a Michelle objevil něco mimořádného. Tyto nejasné zvěsti se nakonec dostaly až k Obamovým, kteří se rozhodli, že je třeba s Bidenem zatočit dřív, než je vykecá nesprávným lidem. V hlášení se dále tvrdí, že Obamovi oslovili Jill Bidenovou s tím, že její manžel představuje vážnou hrozbu pro národní bezpečnost a musí být „nahrazen“, a že ona, Jill, řekla, že to chápe, ačkoli dokument neuvádí, zda Jill věděla, že Michelle je muž.

V té době však již skutečné jméno a pohlaví Michelle Obamové nebyly žádným tajemstvím; v alternativním tisku se objevovaly historky o Michelle s mužskými genitáliemi. Obamova mediální mašinérie však tyto příběhy buď ignorovala, nebo je označila za konspirace šířené nepřátelskými propagandisty.

„Víte, s Bidenem to bylo mnohem jiné. Kdyby to řekl vašim mainstreamovým médiím, byť jen náhodou, mohl by to být pro Obamu velký problém. Byl homosexuál a Michael nebo Michelle, podle toho, kdo byl muž – to byla Obamova tajná hanba a on by udělal cokoli, aby ji ochránil – dokonce i zabil svého viceprezidenta. Styděl se za svou homosexualitu, ale nedokázal ovládat své temné pudy. V Rusku netolerujeme homosexualitu jako vy ve vašich Spojených státech,“ řekl Zacharov.

Dodal, že Obama nechal Bidena v březnu 2013 zavraždit a nahradil ho dvojníkem.

Na rozdíl od zdrojů ARCYBER, které uvádějí jména jako herec Arthur Roberts, FSB neví, nebo nechce spekulovat, kdo v současnosti hraje prezidenta USA. Ve skutečnosti se Putin o falešné Bideny nezajímal, dokud režim nezačal přelévat miliardy dolarů a americké zbraně do chamtivých rukou Volodymyra Zelenského. Putin se navíc údajně bavil tím, že sto milionů nebo více důvěřivých lidí uvěřilo, že Biden vyhrál prezidentské volby v roce 2020, bydlí v Bílém domě a vozí se v Air Force One.

„Když šly peníze Spojených států na psa Zelenského, začali jsme se na toho Bidena dívat. Víme, že to není skutečný Biden, protože Biden je mrtvý. Váš Deep State hloupě použil levicového dvojníka. Biden byl pravák. Pozorujeme mnoho dvojníků. Někteří vyšší, někteří nižší než Biden. Ano, s věkem přichází úbytek hustoty kostí, ale starý člověk není nižší a pak vyšší během dvou měsíců. Naši lidé tento týden sledovali videa z OSN; víme, že to není Biden,“ řekl Zacharov.

Na otázku, zda FSB zvažovala klony, CGI a technologie Deep Fake, Zacharov dodal: „Ano, jsou skutečné a velmi přesvědčivé. V tuto chvíli se jedná o herce a ne o klon nebo počítačový podvod.“

On a zpravodaj se také zmínili o tom, že Biden se dozvěděl o Obamově skutečném původu a falešném rodném listu – což je druhý důvod pro jeho eliminaci.

Je pravda, že chlípný příběh o tom, jak Barack a Michelle dělají špinavosti v Oválné pracovně, zní fantasticky a vykonstruovaně – a clintonovsky -, ale FSB si za ním stojí. Pokud je to pravda, nebylo to poprvé, co Obama někoho sejmul za odhalení Michellinina pohlaví. Po Bidenově údajné vraždě moderátorka talk show Joan Riversová v přímém přenosu vykřikla, že „Michelle Obamová je muž!“. Dlouho by se toho nedožila. Dne 4. září 2014 Riversová „přestala dýchat“, když podstupovala drobný zákrok v krku na ambulanci v Yorkville na Manhattanu.

Když pomineme Riversovou a Obamu, ARCYBER uvedl, že ačkoli zatím neviděl definitivní a věrohodný důkaz Bidenova skonu, domnívá se, že autentický Biden se na veřejnosti neobjevil od doby krátce po ukradení prezidentských voleb v roce 2020.

„Víme, že byl v červnu 2021 hospitalizován kvůli mrtvici. Zmizel, ale neexistovaly žádné dokumenty o propuštění. Chtěli bychom více důkazů než pochybný ruský spis. Jestli je mrtvý, se možná nikdy nedozvíme, ne když jeho tělo bylo spáleno. Nemůžeme věřit ani DNA. Může být naklonovaná. Může být mrtvý, nebo může být ve sklepě,“ řekl náš zdroj z ARCYBERu.

Stejně jako FSB, i ARCYBER rozpitval Bidenův a Zelenského vzhled v OSN a na základě softwaru pro rozpoznávání obličeje a chůze a vyškoleného pozorování usoudil, že oba jsou podvodníci, buď klony, nebo dokonalí herci s obličejovými plastikami.

„Všímáme si věcí, které náhodnému pozorovateli uniknou: délka ušního lalůčku, skus, délka, hloubka a počet vrásek. Neobvyklý projev. Do toho se promítá hodně. Skutečnou otázkou je, zda Zelenského podvodník věděl, že mluví s Bidenovým podvodníkem, a naopak?“ řekl.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře