Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Konflikt na Ukrajině, hypersonické zbraně a modernizace jaderného arzenálu: Klíčové body Putinova projevu
    Konflikt na Ukrajině, hypersonické zbraně a modernizace jaderného arzenálu: Klíčové body Putinova projevu

    Konflikt na Ukrajině, hypersonické zbraně a modernizace jaderného arzenálu: Klíčové body Putinova projevu

  • Putin nařídil vládě, aby se připravila na návrat zahraničních firem
    Putin nařídil vládě, aby se připravila na návrat zahraničních firem

    Putin nařídil vládě, aby se připravila na návrat zahraničních firem

  • Tým červených klobouků zmizel během neúspěšného pokusu o zničení CERNu
    Tým červených klobouků zmizel během neúspěšného pokusu o zničení CERNu

    Tým červených klobouků zmizel během neúspěšného pokusu o zničení CERNu

  • Mariňáci zmlátili násilné demonstranty v Los Angeles
    Mariňáci zmlátili násilné demonstranty v Los Angeles

    Mariňáci zmlátili násilné demonstranty v Los Angeles

Související zprávy

  • 115. výročie narodenia prof. Jozefa Čabelku: Zabudnutý génius slovenského zvárania?
    115. výročie narodenia prof. Jozefa Čabelku: Zabudnutý génius slovenského zvárania?

    115. výročie narodenia prof. Jozefa Čabelku: Zabudnutý génius slovenského zvárania?

  • Trump song: Jsem bojovník
    Trump song: Jsem bojovník

    Trump song: Jsem bojovník

  • Stromem roku se stal 800letý dub z Chrudimska
    Stromem roku se stal 800letý dub z Chrudimska

    Stromem roku se stal 800letý dub z Chrudimska

  • Následníci Templárov pokračujú v ťažení proti Rusku
    Následníci Templárov pokračujú v ťažení proti Rusku

    Následníci Templárov pokračujú v ťažení proti Rusku

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Seznam politiků, ředitelů firem a dalších, kteří rezignovali nebo byli nuceni odstoupit v souvislosti s uveřejněním zprávy FISA

Přistál mi v mé e-mailové schránce velmi zajímavý seznam lidí pracujících pro Kabalu, kteří měli rezignovat nebo byli nuceni odstoupit v souvislosti s uveřejněním zprávy FISA. Jsou to lidé z různých oborů – politika, banky, média, policie, farmaceutický průmysl, sport, letectví, telekomunikace, advokacie, akciové burzy, univerzita, diplomacie a další. Nejvíce jich je samozřejmě z USA, ale najdeme zde i evropské, africké a asijské státy.

Seznam je sdílen na této adrese.

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

6 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
J.P.
J.P.
10.2.2018 16:49

“Skupina odborníků Fakulty sociálních věd UK, Ústavu mezinárodních vztahů, Metropolitní univerzity Praha a z Asociace pro mezinárodní otázky se zaměřila na práci Jakuba Jandy a jeho Evropských hodnot.
Akademici Jan Daniel, Ondřej Ditrych, Jan Ludvík, Dagmar Rychnovská, Michal Smetana, Benjamin Tallis, Tomáš Weiss a Jakub Záhora byli velmi překvapeni, že Jandou prezentované analýzy nesplňují ani základní kritéria pro odborný text.

„Maskované ideologické projevy ve spojení s oslňující mediální (sebe)prezentací jsou pro vystupování Evropských hodnot příznačné. Byť se jejich úsilí ‚bránit liberální demokracii‘ může na první pohled jevit chvályhodné, zvolené způsoby bohužel pouze přispívají k neutěšenému stavu veřejné debaty o bezpečnosti,“ okomentovali odborníci Jandovu práci pro server Lidovky.cz.

Odborníci Jandovi vytýkají, že není schopen kritického přístupu k problematice, ale pouze si vybere argumenty, které se mu hodí a ty následně prezentuje jako odborný text. Podle expertů se ale jedná spíše o ideologicky podbarvené katastrofické úvahy.
Další velkou výtkou je pak skutečnost, že v textech Evropských hodnot jsou často cizí myšlenky vydávány bez přiznání autorství za vlastní. To je pro Jandu, který byl během studia sám usvědčen z plagiátorství, příznačné. Za analytika se tak vydává pětadvacetiletý maturant z gymnázia s bakalářským titulem ze soukromé vysoké školy, jehož odbornost je přinejmenším pochybná.”

Zdena
Zdena
9.2.2018 17:08

Jak by asi dopadlo takove MEMO v CR???

jirik
jirik
Odpověď na  Zdena
9.2.2018 17:59

Mimovládne organizácie, novinári a rôzni aktivisti sponzorovaní americkým veľvyslanectvom a zahraničnými filantropmi rozbehli aktivity smerom k ovplyvňovaniu mládeže a prvovoličov. Projekt, ktorého ovocie sa má prejaviť v nasledujúcich 15 rokoch zahŕňa indoktrináciu mládeže správnymi hodnotami a jej programovanie k budúcim cieľom.
https://www.hlavnespravy.sk/zhubny-vplyv-mimovladok-sa-uz-na-novych-generaciach-zacina-prejavovat/1305770
—-
chtělo by to i u bratrů slováků……

Ales
Ales
9.2.2018 14:53

Tech mrtvych je tam celkem dost… Uvidime jestli si zvladnou americane konecne vycistit ten svuj chliv