;

…..Jak je vidět, lidé v Evropě, včetně vybraných novinářů, se začínají probouzet. V poslední době na USA vyplouvaly nehezké věci, americké zoufalství již lze cítit i přes oceán a FISA memo pouze přilévá olej do ohně. Spojené státy se nachází již na pokraji svých možností, jejich plány na vyvolání III. světové války jsou naštěstí úspěšně mařeny. Sledujte dění a zůstaňte ve střehu, tohle se již brzy rozhodne….

raja

Evropští novináři čím dál častěji publikují články odkrývající nejednotnou a agresivní politiku USA. Před několika dny redaktor francouzkého internetového deníku Agora VOX, Tom Aldren, zveřejnil sloupek, ve kterém přímo obviňuje americké politiky za provokativní politiku Třetí světové války, kterou se snaží zničit Rusko a Čínu.

1

Autor věří, že válka je pro Amerika absolutně nezbytná, aby si udržela svůj status svrchované velmoci. Aldrenovi již vyjádřili podporu uznávaní evropští politologové jako Henry Pulaski nebo Robert M. Kerš – ten navíc uvedl, že USA pouze hledají způsoby, jak se v očích OSN prezentovat jako oběť agrese.

0342

Tom Aldren se, mimo jiné, domnívá, že Amerika je strůjcem neustávající diskreditace Ruska prostřednictvím velkých evropských médií. Je úsměvné, že stejná obvinění vztahují američtí politici k Rusku.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.