…..mnoho důkazních materiálů bylo uvedeno na mnoha sítích v kompletním spektru internetu. Je třeba dále ještě něco dokazovat? Myslím si že nikoliv. Problém voleb na Slovensku ponese hlubokou jizvu. Možná na několik let….

02:54

V Slovenskom diskurze sa už oficiáľne prevalilo, že Čaputová je financovaná z Ameriky napríkladGoldmanovou cenoua že priamo za jej kampaňou je izraelský polokriminálny agent Aron Shaviv, ktorý bol frontmanom pri voľbách prosionistických zoskupení aj v iných európskych krajinách.

Samozrejme, na Slovensku je tabu hovoriť o židoch, a to dokonca aj v tzv. alternatíve, takže sa len zopakovalo to, čo si dovolil vyjadriť poslanec Blaha. Blaha má za prvé určitú imunitu a za druhé je toto tabu posledná karta, ktorá by mohla zavážiť na váhach. Žiaľ, ako aj v prípade spomínania mena „Soros“ Ficom, sionistická tématika aj teraz prišla neskoro a príliš opatrne. Sionistická propaganda tu pôsobí dlhodobo, desaťročia – a tak potrvá nejaký čas, kým si ľudia na ňu zvyknú a dokážu o nej otvorene hovoriť. Občania aj novinári sú príliš v kŕčoch, len čo sa toto objaví, a tak ani teraz nezačala debata o tom, ako priamo americkí sionisti stoja za Čaputovou a ako budé jej prípadné prezidentsvo nimi zneužité.

[wp_ad_camp_2]

Je proste naozaj rozdiel medzi proeurópskym Šefčovičom a proamerickou Čaputovou. Kým Brusel sa bude oslabovať a národy z jeho zovretia viac oslobodzovať, tak americká globalizácia sa bude snažiť zachovať svoj mocenský monopol vo svete, a to aj za cenu veľkej vojny vo Východnej Európe. To sú naozaj vážne veci a tu prestáva akákoľvek sranda.

Ja osobne nemám rád prípad Šefčovič, ktorý sa viezol v bavlnke byrokrata od skončenia školy, či aj predtým, a nevie nič o realite sveta bežného občana. Považujem jeho nomináciu za prezidenta za jednu z najväčšých  politických chýb Smeru a Fica. Myslím, že si prezidentovanie nezaslúži. Ale … nie ja som rozhodol, ale iné sily, že sa mu teraz ponúka takáto nezaslúžená prémia. No čo už, sú aj väčšie svine vo svete, čo nezaslúžene dostávajú oveľa viac. Niekto to prezidentovanie robiť tak či tak musí. A v takomto prípade je strana a okolnosti, ktoré stoja za Šefčovičom, predsa len o kus dôležitejšie, ako jeho divná osoba.

[wp_ad_camp_2]

Ako vieme, tzv. nesystémové sily boli v týchto voľbách rozpoltené – a tak všetky prehrali už v prvom kole. Kotleba odmietol pomôcť Harabínovi a tak zabil šancu. A teraz ich politický amaterizmus pokračuje, lebo pokiaľ viem, aj Kotleba aj Harabín odmietli vyzvať svojich voličov, aby išli voliť v sobotňajšom druhom kole nejakého kandidáta, odmietli dať svoju podporu Šefčovičovi.

Je to prejav politickej nezodpovednosti. Povedzme Harabín je dosť mimo politiky a tak nevie, čo robí, ale Kotlebovci chcú v politike niečo znamenať a tak by mali vedieť, aký je v tom stále rozdiel. Ak nechápu, že si židovskí poradcovia aj cez postavu prezidentky Čaputovej na nich v pohode zgustnú, že ich zakážu tak, že sa možno ani do najbližších parlamentných volieb nedostanú – tak sú naozaj stále fatálne naivní.

[wp_ad_camp_2]

Je dosť možné, že Slováci do soboty ešte nepochopia a zvolia zle. Taký je osud, budeme mať za prezidenta proamerické hovado, aj keď o niečo inteligentnejšie, ako to dnešné. Skutočnú kisku v sukni – menej arogantnú ako zbohatlík Kiska, ale o to viac poslúchajúcu anglosionistické príkazy. Čaputová je človek bez odvahy, je to handra, je to to posledné, čo tam potrebujeme.
Ale možno je to osud Slovenska. Nie každý štát má dobrý osud. Ale akokľvek bude – nie v mojom mene.
Každý, kto v sobotu nepôjde voliť proti anglosionizmu, prispieva zlu a pomáha zlu. Každý, kto sa schová za alibizmus „nepošpinenia sa“, je egoistický zbabelec. Či sa to týka jednotlivcov, alebo kolektívov voličov celých politických strán. Pripomenme si – tento svet sa ženie do krízy z reálneho nedostatku zdrojov a chaldejci s mocou sa to pokúsia riešiť vojnou s fatálnym zánikom rádovo desiatok až stovky miliónov životov. Aj s dopadom na naše územie, ak rovno nebudeme priamo v strede konfliktu. To už je iná sranda, ako písať po webe Zomri, alebo 1488, alebo iné polodoementné bláboly. Smrť nepočká a nebude sa pýtať, čo si robil v lete – ak ju raz vpustíš do domu, v akejkoľvek nevinnej podobe, môže byť už zajtra neskoro.
Ja chcem mať svedomie čisté a urobím, čo sa teraz jediné dá. Aby som potom mohol spávať a neľutoval ani seba, ale ešte menej iných.

[wp_ad_camp_2]

Po voľbách, nech dopadnú akokoľvek, sa pozriem dobre na výsledky.  Aby bolo jasné, aký je osud Slovenska, koľko percent z neho vo fatálnej dileme neuspelo a teda neskôr odumrie. Aby som vedel, aký veľký tu bude požiar, koľko je tu suchého  odumretého dobre horiaceho biomateriálu bez duchovnej miazgy.
Určite ho je a bude dosť. Ale jeden z prvých krokov proti nemu je aj dať najavo, že je tu aj niekto iný, že je tu aj zdravý nezdolný element. Každý hlas sa počíta, každý je prejav, ktorý tomu chorému svetu zombie naženie strach.

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.