Většina lidí cítí, že nežijí podle svého nejvyššího potenciálu. Pro většinu lidí je toto uvědomění podvědomé. To znamená, že část z nás to ví, ale vědomě to s touto realitou nespojuje. Přemýšleli jste někdy nad tím, co nás tak vzrušuje na fantasy filmech, kde vystupují lidé s úžasnými mimosmyslovými schopnostmi? Že bychom tajně toužili po tom, abychom byli také tak úžasní? Podvědomě víme, že bychom to vlastně mohli umět, ale něco nám brání se k tomu dostat.

[wp_ad_camp_2]

U některých lidí se ten pocit postupně zesiluje, jak stárnou. (Pokud tohle čtete, dost možná mezi ně patříte. Proč byste jinak četli tento seriál?) Cítíme rozdíl mezi tím, kdy pracujeme podle našeho vyššího potenciálu a kdy jsme mimo a ztrácíme čas i energii. Ale proč nedokážeme pracovat s tím nejlepším co máme přirozeně, pořád a odmalička?
Je to proto, že většina lidí má blokované určité funkce u šišinky mozkové.

Možná jste si říkali, proč dávám do toho seriálu obrázky Annunakiů (pradávných božstev), kteří v ruce drží šišinku?


Všimněte si, že obě postavy mají na ruce hodinky a v ruce drží borovou šišku.


Stráží čas i naše šišky.

Annunaki jsou podle dávných legend bohové, kteří nás sem do matrixu vysadili. A upravili nás tak, aby naše šišinky měli pod kontrolou (Jinak bychom jim z toho matrixu všichni utekli). Máme povoleno používat pouze část schopností nutných pro naši základní funkci (spánek, hormony), ale k vyšším schopnostem se většinou buď dopracujeme, nebo pokud se s nimi výjimečně narodíme, musíme je velmi pečlivě celý život chránit a rozvíjet, protože systém je nastavený tak, aby je potlačoval, poškozoval a vypínal. – Naštěstí máme moc to změnit!

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU: ALUŠKA.ORG – Šišinka mozková: Pečlivě střežené tajemství

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.