Na hranicích Ruska a Ukrajiny, Krymu a Ukrajiny, tak jako v hraničních vodách černého moře, začala vařit voda. Je přehřátá a má přes 100°C. Asi víte, co jsem přirovnáním chtěl naznačit. V následujícím krátkém videu uvidíte krátké záběry F16 US armády, která má letadla bezdůvodně ve vzduchu. Na Ukrajině jsou permanentně ve vzduchu americká letadla Sky Scanner, která permanentně skenují pohyb jakékoliv vojenské techniky, komunikaci a mnohé jiné. Nad černým mořem pravidelně létají americká vojenská výzvědná letadla.

***** **** ***** ****

Pro snadnější pochopení.  LIdé na Ukrajině jsou proti válce a nechtějí mít nic společného s tím co se v jejich zemi odehrává. Americký NATO Generál Jens Stoltenberg vysvětluje že jsou právě Rusové viní na této situaci. (Zloděj utíká a křičí chyťte zloděje). Dle jeho slov má rusko na hranici s Ukrajinou stále více vojsk. Jsou tam rozmístěny stovky tisíc vojáků. Promiňte, ale jinak to nemohu napsat, POBLÁZNĚNÝ NATO Generál vyzývá Ruská vojska, aby od hranic odešli. Směšné. Prý aby deeskalovali situaci. Zbytečné rozvádět a komentovat.

Rusové neustále tvrdí, že nemají zájem vtrhnout na Ukrajinu.

Z Donbasu se vrátil Wilhelm Domke-Schulz, dokumentární žurnalista a film maker. Obyčejní lidé se snaží žít normálním způsobem. Problémy dělá armáda v rukou NATO. Na snímky se můžete podívat z níže uvedeného filmu.

Situace je velice kritická, kritičtější, než si myslíte.

VIDEO

carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.