…..jak můžete z videa pozorovat, prst ukazuje na člověka stojícího uprostřed křižovatky, kterému se asi po zasažení střelou podlomí kolena a padá k zemi. Ihned se k němu sbíhají jiní lidé. Pár vteřin na to je vidět letící svítící kulka zprava doleva….

00:13

Ve švýcarské „Schweizer Morgenpost“ psali o odstřelovačích na střechách budov v Paříži. Praskly francouzskému prezidentu nervy a nechá střílet do demonstrantů?  Zmínili se o situaci před několika roky v Kyjevě. A právě podobné děje se začínají odehrávat v Paříži.

tm komentuje: že by MAKARON pozval POROŠENKA z Ukrajiny, aby se informoval o tom, jak se dělá majdan????? Půjde stejnou vyzkoušenou cestou, aby se udržel u moci???? Došly MAKARONOVI nápady, jak se udržet u moci, a proto vše prosadí silou? V případě, že by musel odstoupit, ví, co ho čeká.

 

Snipers Fire At French Citizens During „Yellow Vest“ Protests

 

Celý článek můžete přečíst zde v originále:

https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/schweizer-morgenpost-fragt-paris-laesst-macron-demonstranten-erschiessen-a2728204.html

A také zde:

http://uncut-news.ch/2018/12/03/kommt-jetzt-die-europaeische-menschenrechtskonvention-zum-einsatz-scharfschuetzen-in-paris/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.