Originál publikoval Cobra 28.10.2018 

Zvýšená aktivita Galaktického Středu pokračuje. Odstranění Dysonovy koule kolem našeho Solárního Systému urychlilo příchod energií Vzestupu na naší planetu.

Tyto energie přinášejí energetickou předlohu pro nadcházející Zlatý Věk:

https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Age 

Poprvé od Archonské invaze v roce 1996 se andělské bytosti v masovém měřítku navracejí do etherických a astrálních oblastí blízko povrchu naší planety. Pozitivní energetickou mřížku Nové Atlantidy by velmi podpořilo, kdybyste se spojili s těmito přicházejícími Anděly ve svých meditacích. Další meditací, který může pomoci této energetické mřížce Nové Atlantidy je meditace na Budhické Sloupy. Můžete Budhický Sloup umístit nad kterékoliv místo nebo situaci na planetě, která potřebuje léčení:


Tyto nové Galaktické energie také přinášejí aktivaci mnoha archetypů Bohyně. Prvním archetypem, který je aktivován je archetyp Astraea. Tato energie přinese Novou Renesanci a obnovu vysoké kultury:

https://en.wikipedia.org/wiki/Astraea 

 

[wp_ad_camp_2]

Druhým archetypem Bohyně, který je aktivován, je archetyp Abundantia. Tato energie přinese duchovní a fyzický nadbytek na povrch planety:


https://en.wikipedia.org/wiki/Abundantia 


https://angelsandmasters.net/A1.html 

Skrze principy overunity:

http://www.thegoldenagegoddess.com/2018/10/free-energy-healing-technology-pyramids_12.html?m=1 

Je potřeba rozumět tomu, že obojí Astraea a Abundia nejsou pouze archetypy pro vzývání, ale že se jedná o skutečné Vzestoupené Bytosti, které přenášejí mocné léčivé Galaktické Energie na povrch naší planety. Abundia pomáhá Saint Germainovi v jeho projektu finančního Resetu.

Zvýšený příliv nových Galaktických energií nevyhnutelně spouští pohyby zemské kůry:

https://www.foxnews.com/science/the-massive-2017-mexican-earthquake-split-a-tectonic-plate-in-two-and-geologists-are-shaken

https://www.foxnews.com/science/big-one-coming-earthquakes-off-the-west-coast-could-eventually-trigger-a-global-event 

Flotily Galaktického Velitelství nepřetržitě monitorují a stabilizují tektonické desky a zemětřesením s globálním dopadem bude zabráněno.

Tyto nové energie intenzivně čistí primární anomálii kolem povrchu naší planety. V tomto okamžiku není možné publikovat detaily o tomto procesu čištění. Jednou jeho součástí je fakt, že nejhlubší temná tajemství Kabaly jsou zveřejňovány.

Po mnoha letech znovu vyplaval spolehlivý článek s velmi přesným přehledem sítí Kabaly zneužívajících:

http://www.gailallen.com/theo/Secrets-of-the-CIA-Global-Sex-Slave-Industry-by-Dr-Sue-Arrigo.html 

Používání paprskový zbraní Kabalou je také zveřejňováno:

https://www.freedomsos.com/papers.html 

Mnoho zemí se aktivně připravuje na finanční Reset:

https://www.rt.com/business/441807-emerging-countries-stockpiling-gold/ 

Za oponou toho probíhá mnoho, co nemůže být nyní publikováno.

Možná budu moci brzy nějaké nové informace zveřejnit a srdečně vás zvu na příští Konferenci Vzestupu, která se bude konat v Sao Paulu, v Brazílii, v termínu 1.12. – 2.12. 2018. Bude to naše první konference v Jižní Americe:

http://portal2012.org/Brazil.html 

Vítězství Světla!

zdroj: 9
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.