;

Pravděpodobně se jedná o zbytky jednoho z minulých Matrixů….

raja


V poslední době se stále častěji objevují artefakty, které potvrzují verzi vědců, že v prehistorických dobách na Zemi opakovaně docházelo k přírodním katastrofám nebo katastrofám spojených s lidským faktorem. A ve výsledku byl život nějaké vysoce rozvinuté civilizace na planetě jednoduše zničen.

Podle jedné z nejpravděpodobnějších verzí je zvažována hypotéza kolize naší planety s obřím kosmickým tělesem. Existují však argumenty na podporu této hypotézy? Zatím ne, pokud nebudeme brát v úvahu historii meteoritů.

Nálezy dvacátého a počátku jednadvacátého století hovoří o jiných zcela věrohodných příčinách planetární katastrofy. Například téměř před sto lety v dunách písečného moře Egypta během vědecké a archeologické expedice vědci objevili obrovskou, přirozenou skleněnou plochu. Celý prostor na desítkách kilometrů byl rozptýlen tóny skleněných úlomků zelenožluté barvy. Podle odhadů výzkumných pracovníků to bylo minimálně 1500 tun. Fragmenty byly různé velikosti, jednotlivé kusy vážily nejméně třicet kilogramů.

Několik kusů tohoto skla bylo posláno ke zkoumání, aby bylo možné podrobně prostudovat jejich strukturu. Výsledky byly úžasné. Věk zkoumaného materiálu je nejméně dvacet osm milionů let. Jeho kvalita je prostě bezchybná — je to nejčistější sklo na naší planetě. Složení obsahuje 98 % křemičitanu. Kromě toho je těžké. Na roztavení bude potřebovat teplotu 1 700 stupňů, což je o 500 stupňů více než u topného skla v dnešní době.

Vědci si kladou otázku, zda by se mohlo stát, že nějaká látka s naprosto jedinečnými vlastnostmi se nějak dostala na jediné místo na území celé planety? Co se mohlo v této oblasti dít v těch vzdálených časech? Jaký zdroj přispěl k takovému silnému uvolnění tepla, že se uvařily tuny pískového povrchu, a když se ochladily, staly se skleněnými úlomky? Původní verze pádu velkého nebeského těla nebyla potvrzena. Byl prováděn důkladný průzkum půdy ve velkých hloubkách, nicméně nebyly zjištěny žádné stopy trychtýře nebo kráteru. Závěr je jasný. Na povrchu země došlo k výbuchu. Takový tepelný účinek, který je schopen roztavit písek na území několika desítek kilometrů, může vyvolat jenom výbuch atomové bomby. Je strašné si představit, že na Zemi někdy existovala vysoce rozvinutá civilizace, která měla ve svém arzenálu jaderné zbraně a zemřela jejich používáním.

Zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.