Aktualizace 8.3.2018, čas 17:54 hod.: Dle mých zdrojů je situace na Slovensku vážnější, než se zdá. Pana Kisku, ale i premiéra Fica si koupil Soros! Fico hraje dost špinavou hru a zaprodal celý slovenský národ. Fico se totiž setkal před několika dny tajně se Sorosem (nebo spíše s jeho klonem) ve Vídni. A teď Fico hraje, že je proti Kiskovi. Přitom jsou oba dva na stejné lodi a jsou to poskoci Kabaly. Nedivila bych se, kdyby mezi těmi 18.500 připravenými žalobami byly i žaloby právě na tyto dva zrádce slovenského národa a státu.

tereza

Jestli vam připadalo, že barevna revoluce v Syryji, anebo barevny převrat zvany Majdan v Kyjevě, su kajsik daleko, tuž to vypada, že fčil budeme moci v přimem přenosu sledovat, jak se taky převrat robi ve středni Evropě.

[wp_ad_camp_2]

Země V4 su pro multykulturni agenty z brusele cosik jak třiska v dupě. Neohrožuje to život, ale dokaže to pořadně potrapit. A tak pravidelně hledaju metody, jak tyto země, hystoricky k sobě přivazane, rozdrbat. V sučasne situaci, kdy Polsko a Wengři vypadaju stabilně a protektorat vitězstvim Zemana na chvilu ztratil multykulturni potencial, se zda Slovač jako idealni cil k rozštengrovani.

Ja vim, že se už staleti použivaju operace pod cizi vlajku. Ja vim, že se nebere ohled na oběti. Jak řikaju bolševici, když se kaca lesik, litaju břizky. Je smutne, když umiraju lidi. Navic mladi. Ale kdyby zabili stareho, nikoho by to nevyprovokovalo. Ještě smutnějši je, když je to zneužite pro politycke učely. Na prvni pohled to přitom nemusi davat vubec smysl. Proč by jakysik předseda vlady nebo minyster vnitřku měl odstupit, když jakysik agent zabije analytika? To ma taku logiku, jako kdyby měl minyster dopravy odstupit v okamžiku, kdy sjede autobus do přikopy, nebo minyster zdravotnictvi, když pacient nepřežil, nebo minyster kultůry, když vzplane Narodni divadlo.

Vypada to, že to lidi na Slovensku chapu. Kdo to nechape, su slovenšti novinaři. Neuvěřitelna štvanica, kere zme svědky my, cypi z druhe strany řeky Moravy, keři sledujeme zpravy slovenske medyjalni žumpy, je neuvěřitelna. Medyjalni masaž, kdy z prvnich deseti textu na tytulce je deset protivladnich, to je teda sila. Taku propagandu uměl enem stary Josif s Josefem.

[wp_ad_camp_2]

Přitem všeci vime, o co tady ide. Stary hranaty Fico, kery mi mimochodem vubec jako stary socan neni sympatycky, ma byt nahraženy, bo měl hlupe kecy proti islamu a přistěhovalcum. A kdo na jeho misto? To je přece jedno. Bo cilem je pad vlady a snaha o to, aby v době, kdy se bude rozhodovat o systemu Dublin 4, kery se u nas nazyva Mnichov 2, byl šefem rozhodovaciho procesu ten multykulturně přistupny chlapec z prezidenckeho palaca, anebo jakysik paňac z uřednicke vlady. O to ide.

Za rok si na dva zavražděne mlade lidi už nikdo nevzpomene, tajak si u nas už nikdo nevzpomene, čemu padla posledni „pravicova“ vlada před par rokama. Pry kvuliva drahym kabelkam jakesik premijerovy furyje.

Tuž, chlapci, jsme zvědavi, jak ten Majdan bude pokračovat a čeho všeho su mulťaci schopni. Bo co si budeme povidat… Fico je obyčejny socan a ja bysem ho tu nechtěl ani za nic. Ale je to vaš socan, vy ste si ho zvolili, tak se starejte o to, aby demogratycky dovladnul tajak se v demogracyji sluši a patři. Jinak dopadnete jak v Kyjevě.

Ladislav Větvička, cyp z Ostravy

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.