…..dle zpráv z určitých „kanálů“ máme potvrzeno, že při kolapsu měn se cena stříbra pozvedne velmi vysoko a to až těsně pod cenu zlata…. 19:54

 

Tedy jasnými slovy řečeno: když bude cena zlata za unci (což je 1 oz.tr. = 31,1034768 g)  10.000,-US dolarů, tak cena stříbra bude třeba 9.500,- US dolarů. Jak jsem Vám neustále opakoval, nekupujte zlato, ale stříbro. Dále předpovídají, že následně do krátké doby po kolapsu měn (několik měsíců) stoupne cena stříbra mnohonásobně nad hranici zlata….

[wp_ad_camp_1]

Zlato. Ilustrační foto

Hrozící kolaps dolaru a dalších velkých měn vyžene cenu zlata za hranici 10 000 dolarů

Unce zlata bude stát až 10 000 dolarů, jakmile globální měny začnou krachovat a centrální banky se budou muset uchýlit ke zlatem krytému monetárnímu systému, řekl Byron King, editor Jim Rickards’ Gold Speculator.
[wp_ad_camp_1]
„Když se podíváte na globální zásobu peněz a podpoříte to 40 % zlata, potřebuješ zlato na úrovni 10 000, aby ta matika fungovala, a to hovoříme jen o 40 procentním krytí,“ řekl v rozhovoru pro Kitco News. „Je to kvůli možné smrti moderních měn“. [wp_ad_camp_2] Analytik ovšem neupřesnil, v jakém konkrétním časovém období stoupne cena zlata ze současné úrovně 1 325 dolaru za unci, zmínil ale, že se to bude muset stát, jelikož současná bublina, která obsahuje desítky bilionů amerických dolarů, nemůže existovat navždy. „Je to jako příběh muže, který zbankrotoval, nejdříve to šlo pomalu, ale následně to přišlo jako blesk z čistého nebe. Je to stejné s americkým dolarem, s eurem, s (japonským — red.) jenem. Vytvořili jsme biliony a biliony, desítky bilionů, téměř stovky bilionů dolarů, obligací, které jednoduše nemohou být nikdy splaceny. Bude se to muset stát,“ řekl analytik. King poznamenal, že zásoby zlata jsou v současné době atraktivnější než před dvěma lety. Expert také prohlásil, že dnešní těžaři jsou podpořeni „lepšími čísly“ a „chytřejšími geology“.

Zdroj: (1)

A v této souvislosti máte i v časopisu The Economist sdělen lidem následující obrázek. A to dokonce  v roce  1988. Co to znamená? Vítězný orel s mincí zlata, která stoupne v průměru na desetinásobek hodnoty. Jak vidíte dole, veškeré peníze shoří…..

Toš tak

 

[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.