Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 22.07.2019

Čistky od chazarské satanistické infekce na americké politické scéně dostaly minulý týden dramatický obrat, když americká Sněmovna reprezentantů hlasovala pro živé vysílání z tribunálů probíhajících nyní na základně v zátoce Guantánamo na Kubě, ale i na jiných místech.

Zdroje Pentagonu popsaly tato slyšení jako „Norimberk 2.0“ a uvedly, že americké Ministerstvo obrany instaluje kamery na různých základnách, aby vysílalo probíhající vojenské tribunály. Tribunály začaly rozpečetěním více než 110 tisíc zapečetěných obžalob napříč Spojenými státy.

Zjistili jsme také, že Jeffrey Epstein, agent Mossadu a pedofilní vyděrač, byl členem jak Výboru pro zahraniční vztahy, tak i Trilaterální komise (Committee on Foreign Relations, Trilateral Commission).

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Protože tyto organizace byly vytvořeny rodinou Rockefellerů, vypadá to, že Epstein byl jejich služebníkem.

„Sionisté panikaří, protože federální prokurátor pro jižní okres New Yorku, Geoffrey Berman (původem Žid) a federální soudce Richard Berman (také Žid, ale nevíme, jestli jsou příbuzní) jmenovaný Billem Clintonem zamítli kauci 100 milionů dolarů pro Epsteina – agenta Mossadu,“ poznamenává Pentagon.

Prokurátor Berman v listopadu 2018 souhlasil, že předloží návrh Komise advokátů na zahájení řízení před velkou porotou ohledně 11. září. Z Wikipedie: Návrh nastiňuje některé federální zločiny související s 9/11, spáchané v jižním okrese New Yorku, včetně toho, že Světové obchodní centrum (WTC) – Dvojčata (WTC1 a WTC2) a budova WTC 7 se zhroutily 11. září díky řízeným a předem připraveným výbušninám a posléze požáru.

Stíhání pravděpodobného agenta Rockefellerů – Epsteina, spolu s vyšetřováním 11. září, je spojeno s mezinárodním úsilím o konečný bankrot Korporace Spojených států amerických na podzim tohoto roku, uvádí Pentagon, MI6 a zdrojů Asijské tajné společnosti. Americká korporátní vláda může použít svůj tiskařský lis ke zvýšení cen akcií a k uskutečnění plateb v rámci USA. Nemohou jej však použít k úhradě zahraničních dluhů a vypadá to, že Číňané se konečně rozhodují, že již nebudou půjčovat peníze americké korporátní vládě. To je skutečný důvod, proč se Trump snažil navýšit cla a napadá společnost Huawei, uvedly zdroje MI6 a dalších. To je také důvod, proč jsou korporátní fake news zprávy opět zahlceny politickým divadlem Kabuki o „zrušení dluhového stropu“ (Kabuki je tradiční japonské drama, pozn. př.).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud bude tento poslední pokus o bankrot Washingtonu D.C. úspěšný, celá tato naprosto falešná show, do které americký politický systém degeneroval, bude vypnuta! Tímto způsobem se skončí mediální případ, jako je „stavba zdi na mexické hranici.“ Mimochodem, ukazuje se, že americký prezident Donald Trump, pro všechno své „nafukování a bafání,“ nevybudoval ani jeden kilometr nové hraniční zdi.

Další věc je, že celý systém pumpování „vtipných peněz“ Fedu (funny money) zasvěcencům (insiderům) na akciové trhy brzy skončí. Vzhledem k tomu, že kvantitativní uvolňování začalo v roce 2009 po šoku banky Lehman Brothers, ceny akcií v USA vzrostly o 350%. Od té doby se však HDP zvýšil pouze o 46%. To znamená, že 7 „funny money“ dolarů na burze vytvořilo pouze 1 dolar v reálné ekonomice! Pokud si myslíte, že méně než 10% populace vlastní více než 84% akcií, uvědomíte si, že růst HDP je soustředěn téměř výhradně mezi bohaté. I tento růst HDP bohatých je přehnaný díky falešným údajům o inflaci.

Vzhledem k tomu, že zdroj Epsteinových peněz bude pravděpodobně vlastníkem Federálního rezervního systému (Fed), skandál Epstein je vlákno, které se táhne k rozluštění celého systému, říkají zdroje Pentagonu.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Židovský miliardář z New Yorku, král ve skupování akcií své vlastní společnosti Apollo, Leon Black, může být obviněn z křivé přísahy, podání falešných dokumentů a pro lhaní o daňových přiznáních Epsteinovy rodinné nadace. Žije v blízkosti Epsteinova sídla v New Yorku a možná profitoval z vydírání investorů v jeho soukromém kapitálovém fondu, přičemž Epstein získal provizi, “poznamenává Pentagon. Vlákna jistě povedou od Leona Blacka, za předpokladu, že nedostane „sebevraždu“, k vyšším patrům pyramidy.

Vzhledem k tomu, že mnoho novinářů kontrolovaných médií „je pravděpodobně vydíráno Mossadem“, neřeknou nám, že „nejenže byly CIA a FBI spoluviníky v Epstein-Maxwellově případu pedofilie řízené Mossadem a jejich vydírání od prvního dne, ale i v dalších 49 operacích Mossadu, v každém americkém státě, všechny kryté FBI,“ uvádí Robert David Steele, bývalý operativec CIA a důstojník americké námořní rozvědky.

Spojené království se také chystá podstoupit hlavní očistu, protože tajné služby začnou demontovat síť stojící za manipulací se sazbou LIBOR a za další nezákonnou manipulací s trhem probíhající ve finanční čtvrti v Londýně.

 

 

[wp_ad_camp_2]

„Tato záležitost se nyní plně vynořila na domácím i v mezinárodním právu, což mělo za následek vydání soudního zatýkacího rozkazu k rozluštění celého případu,“ říká výše postavený zdroj v MI5. Je to výsledkem „ohromujících úrovní korupce a tajných dohod, které trvaly mnoho let,“ dodává.

Panikařící satanští sionističtí fanatici se zároveň snaží zahájit válku s Íránem, jako dítě, které se snaží zapálit školu, aby se vyhnulo zkoušce, o které ví, že v ní selže. V posledním úskou se izraelský politik chlubí „zabíjením Íránců.“

Teď, když Theresa Mayová konečně opustí úřad, Britové se chystají zastavit své provokace proti Íránu zadržováním lodí, říkají zdroje MI6. „Hrají tuto trapnou hru s loděmi. Nasadili jsme aktiva, abychom zajistili naše zájmy, ale ne dost. Událost v Gibraltaru způsobila odvetné opatření. Víme, že bychom neměli být vtaženi do svaté války s Íránem, řekl zdroj MI6. Jinými slovy, britská armáda, stejně jako jejich protějšky z USA, se odmítají v manipulovat do války sionistickými fanatiky.

V USA „byli neokoni odsunuti na vedlejší kolej tím, že Rand Paul byl jmenován Trumpovým vyslancem v Íránu,“ říkají zdroje Pentagonu.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tyto zdroje Pentagonu byly požádány, aby prozkoumaly, proč Trump tak horlivě leze do zadku masovému vrahu, válečnému zločinci, izraelskému premiérovi Benjaminu Netanjahuovi. Zde je část jeho nejnovějšího lichotivého tweetu tomuto monstru:

„Blahopřejeme Bibi Netanyahuovi k tomu, že se stal nejdéle sloužícím premiérem v dějinách Izraele… vedl jsi Izrael s oddaností k hodnotám demokracie, svobody a rovných příležitostí.“

Můžeme jen předpokládat, že Netanyahu má něco velmi nepříjemného na Trumpa. Stopy pravděpodobně povedou nakonec k francouzské větvi rodiny Rothschildů a Fukušimě.

Japonské vojenské zpravodajské zdroje nedávno oznámily, že Japonsko bylo v roce 2003 přeměněno na zahraniční korporaci poté, co byla vláda vydírána pomocí zbraní způsobující zemětřesení, a to během režimu Bushe Jr. Jako důkaz byla poskytnuta následující registrace výroční zprávy Japonska u Komise pro cenné papíry a burzy USA. ODKAZ | ODKAZ

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zahraniční manažeři japonské korporátní vlády, kteří mají kanceláře v 5. patře rezidence japonského premiéra, budou na podzim tohoto roku loveni a zabiti, pokud před tím neopustí zemi, tvrdí zdroje Asijské tajné společnosti.

V každém případě zbytek světa čeká, až se Západ, zejména Spojené státy americké, zbaví zločinců, kteří infiltrovali nejvyšší úrovně mocenské struktury. Až to skončí, budou vyjednány nové a lepší metody pro správu planety, říkají zdroje Asijské tajné společnosti.

V poslední poznámce tohoto týdne chceme informovat naše čtenáře o tom, že budeme příští týdny na naší každoroční dovolené v Kanadě. To znamená, že následující tři reporty budou napsány v předstihu, pokud nedojde k mimořádné události.

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mezitím bychom chtěli vyzvat naše čtenáře, aby se stali reportéry, sledovali živá vysílání z vojenských tribunálů, poskytovali lidem souhrny a šířili tyto reporty, protože si můžete být jisti, že to korporátní média nebudou dělat. Děkujeme.

 

přeložila teereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.